Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей313Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 128 из 140
Показано с 1,271 по 1,280 из 1391.
 1. #1271
  Offline
  2.0

  Re: А люди, взагалі, читають?


  Книжки під оанжевими обкладинками, з серії "Альтернатива" здається...

  "Щоденник баскетболіста" Джима Керрола
  Про вуличну шпану, яка нікому не потрібна в потроху скочується в світ наркоти. Дуже яскраво описане дно життя. І дуже гостро - відчуття світу головним героєм. Така собі сповідь. По книзі зняли кіно з малим Ді Капріо - він такий крутий актор, і де взявся на його голову отой "Титанік"... Але фільм, як на мене, відстає від книги. У фільмі мало приділено уваги світовідчуттю героя і його переживанням, рефлексіям. Мабуть їх і відобразити ніяк. У фільмі акценти поставлені на дії, і якщо не читати книгу, то може бути. Але якщо шукати глибину - то не дотягує. Рекомендую. При чому книга реально написана на основі , справжнього щоденника Джима, який той писав у 13-14 років.

  "Ромовий щоденник" Хантера С. Томпсона...ще дочитую
  На цю книгу теж знято фільм. З Джонні Депом. Фільм поки що не дивлюся - надто харизматичний Депп, і надто по іншому я бачу головного героя. Історія про репортерів американської газети на Карибах. Бруд, срач, алкашня і пошуки свого місця в цім світі. Насичена, концентрована книга. З атмосферою і густим повітрям гарячих пляжів і затхлих барів. Годна річ.

 2. #1272
  Offline
  Новачок

  Re: А люди, взагалі, читають?


  Читаю только на работе (если нахожу время), дома не имею возможности. Последняя книга «Ключ Сары» Татьяна де Росней. Очень тяжелая история, для любителей книг о немецкой оккупации рекомендую.
 3. #1273
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: А люди, взагалі, читають?


  Верно сказано и добавлять нечего . Как говорится не в бровь а в глаз.
 4. #1274
  Offline
  Пророк

  Re: А люди, взагалі, читають?


  Ответ Сообщение от nicky Посмотреть сообщение
  Читаю только на работе (если нахожу время), дома не имею возможности. Последняя книга «Ключ Сары» Татьяна де Росней. Очень тяжелая история, для любителей книг о немецкой оккупации рекомендую.
  Читала кілька років тому - дуже сподобалося, хоч і плакатільне сильно
 5. #1275
  Offline
  ри?

  Re: А люди, взагалі, читають?


  Дочитала все таки "Не отпускай меня" К. Ісігуро.
  Дійсно набагато більшого очікувала, думала воно буде більш "нетаким", більш специфічним. Звичайно, доля видумки є, але сама книга якась нудна і безтолкова, чи шо. Є книги без сюжета, але цікаві, про людину: шо вона робе, де ходить, як готує, з ким спить. А тут вроді і сюжет є який-неякий, а написано безтолково, як на мене. Не сподобалось, але дочитала - веееельми рідкісне явище в мойом читачном житті.
  П.С. Фільм подивилася сразу ж після книги - точно таке ж кумарне, аж заснула посередині сеансу.
 6. #1276
  Offline
  Пророк

  Re: А люди, взагалі, читають?


  Из последнего прочитанного больше всего понравился Волхв Фаулза. Очень глубокая и одновременно захватывающая книга от которой трудно было оторваться. Советую. В моем рейтинге уверенно заняла место в первой десятке
  А вот, его же, Башня из черного дерева и Подруга французского лейтенанта явно по-слабее будут, хотя тоже по своему интересны.
 7. #1277
  Offline
  2.0

  Re: А люди, взагалі, читають?


  Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
  Волхв Фаулза
 8. #1278
  Offline
  Пророк

  Re: А люди, взагалі, читають?


  nickeler, га? ))
 9. #1279
  Offline
  2.0

  Re: А люди, взагалі, читають?


  Merry Corpse, ну хароше, кажу ))) треба ще раз перечитати, бо там не книга, а кладєзь.
 10. #1280
  Offline
  Пророк

  Re: А люди, взагалі, читають?


  АНОТАЦІЯ. Дорогий друже! Ти тримаєш у руках надзвичайно цікаву й пізнавальну книгу, котра, в разі правильного засвоєння викладеного в ній матеріалу, допоможе тобі, не лише в теорії, але й на практиці, краще зрозуміти принципи та тенденції розвитку соціально-виробничих відносин у сучасному суспільстві. Розроблена й написана гуманітарно-технічним відділом Донецького обкому партії, книга ця стане кращим другом і порадником тобі на перших порах твого долучення до непорушних процесів діалектики й перманентного розпаду капіталу, прозірливо передбаченого товаришем Троцьким Л. Д.
  Рекомендується для домашнього читання, а також колективного вивчення у професійно-технічних гуртках, трудових колективах, місцях позбавлення волі, таборах праці та відпочинку.
  Для дітей середнього та старшого шкільного віку.

  ВСТУП

  Замість вступу. Розділ 1

  ВИБУХОВІ РЕЧОВИНИ, НЕОБХІДНІ ТРУДАРЕВІ НАСАМПЕРЕД
  Товаришу! Зроби напалм!
  Напалм — це запалювальна суміш. Складається напалм із бензину, мастила та алюмінієвого порошку. Інгредієнти, необхідні для виробництва напалму, можна й необхідно дістати на виробництві, в домашньому господарстві чи вкрасти.
  Поради щодо виготовлення:
  Товаришу! Запалювальна суміш використовується для знищення живої сили та технічних засобів противника. Краще — живої сили. Разом із тим напалм легко пропалює навіть броню танка, якщо він у противника є. При цьому виготовити напалм може КОЖЕН школяр — оскільки напалм, як ти вже дізнався, це всього лише суміш бензину (2/3), лаку чи мастила (1/3) та алюмінієвого порошку (що більше алюмінієвого порошку, то більша пропалювальна потужність, пам'ятай про це!). Найчастіше використовується в якості палива для бойових вогнеметів чи в запалювальних бомбах.
  Примітка: Якщо в тебе є бойовий вогнемет, рекомендуємо використовувати саме цю суміш. Бойовий вогнемет можна й необхідно дістати у військових частинах, домашньому господарстві чи відбити у вартових.
  1.2
  Товаришу!
  Приготуй магнієву вибухівку!
  Магнієва вибухівка — це вибухова речовина середньої потужності. Вона складається з магнієвого порошку або стружки та марганцівки. Марганцівка в тебе є, а магнієвий порошок або стружку можна й необхідно знайти в цехах, на складах чи в торгівельних закладах народногосподарського профілю. Можна вкрасти.
  Поради щодо виготовлення:
  Товаришу! Щоби виготовити магнієву вибухівку потрібно змішати 3/4 порошку (стружки) магнію з 1/4 марганцівки (співвіднести залежно від обсягу). Не шкодуй марганцівки, товаришу! Суміш вибухає внаслідок дії відкритого полум'я впродовж кількох секунд (від 2 до 10). Під час вибуху виникає яскравий магнієвий спалах, набагато яскравіший за фотоспалах, і утворюється велика кількість білого диму.
  Примітка: В жодному разі не можна дивитись на спалах, за поганого збігу обставин ти можеш повністю осліпнути. В принципі, на фотоспалах краще теж не дивитись, хоча це і створює певні проблеми при фотографуванні.
  Навіть у невеликих кількостях магнієва вибухівка дуже небезпечна, скажімо, аерозольний балончик, наповнений нею, здатен розірвати на дрібні кольорові шматочки людину, якщо та знаходиться ближче як за два метри від вибухівки.
  Якщо ж далі — то просто вб'є.
  1.3
  Товаришу!
  Зроби коктейль Молотова!
  Коктейль Молотова — це не справжній коктейль, це запалювальна суміш. Коктейль складається з бензину та мастила.
  Поради щодо виготовлення:
  Ця запалювальна бомба за вдалих обставин спричиняє запалювання об'єкта. «Коктейль Молотова» є звичайною скляною пляшкою (0,5 л. чи 0,7 л. — на твій смак), звільненою від попереднього напою і наповненою на дві третини бензином та на одну третину — мастилом. Пляшка в тебе є, бензин і мастило можна і необхідно злити з господарської техніки, громадського транспорту чи відбити у вартових. Гніт для коктейлю виготовляється зі старих клаптиків тканини, просякнутих у бензині і потім вставлених у шийку пляшки. Клаптики вирізаються зі старого спецодягу, транспарантів чи інших предметів наочної агітації. Пляшка заткана корком і в такому вигляді, із запаленим ґнотом, її кидають у бік об'єкта, котрий потрібно запалити. Бомба запалює об'єкт, розбиваючись об його поверхню. Ворог не в стані загасити це полум'я водою.
  Примітка: При виготовленні та запалюванні будь обережний, слідкуй, аби корок щільно закривав пляшку й не давав можливості утворюватись парам бензину, котрі можуть спричинити достроковий вибух! Бомба не надається до запалювання нетвердих предметів, оскільки не може об них розбитись, пам'ятай про це при виборі об'єкта.
  1.4
  Товаришу!
  Скористайся гримучим вазеліном!
  Гримучий вазелін — це вибухова речовина. Гримучий вазелін складається з вазеліну. І бензину.
  Поради щодо виготовлення:
  Гримучий вазелін — це суміш 2 частин вазеліну і 1 частини бензину, котра вибухає під дією електричного струму. Вазелін в тебе є, щодо бензину див. п. 1.3, так що вся справа за електричним струмом!
  Примітка: Обережно з вазеліном!
  1.5
  Товаришу!
  Ось тобі газова бомба!
  Газова бомба — це бомба з газом. Складається вона з горючого газу та повітря.
  Поради щодо виготовлення:
  Газова бомба використовується для знищення живої сили противника (оглушування, контузія, дезорієнтація). Найпростіша газова бомба складається з пляшки з газом і повітрям, що змішані в певній пропорції (див. нижче). Використовується при демонстраціях, пікетах, голодуваннях, під час проведення мітингів, майовок, виборів та інших свят трударів.
  Пропорції: природній газ — 4,7 : 15, ацетилен — 2,5 : 81, пропан — 2,2 : 10, бутан — 1,9 : 9.
  1.6
  Товаришу!
  Приготуй пластикову вибухівку!
  Пластикова вибухівка — це тобі потужна вибухова речовина. Складається вона з хлористого калію і, що найважливіше — вазеліну.
  Поради щодо виготовлення:
  Для виготовлення пластикової вибухівки необхідно змішати добре подрібнений хлористокислий калій із вазеліном і ретельно перемішати. Хлористокислий калій можна і необхідно дістати на хімічних підприємствах, в хімічних лабораторіях та безпосередньо в хіміків. Вкрасти його важко. З вазеліном ти, сподіваємось, вже розібрався. Для використання виготовлену речовину необхідно добре просушити. Потрібен детонатор. Подумай про це!
  Примітка: У висушеному стані ця вибухова речовина стає чутливою до ударів. Навіть падіння її з рук на підлогу може спричинити детонацію. Не випускай її з рук, товариш
  ........................
  І пам'ятай — вони дуже б хотіли, аби ти всього цього не робив! Можливо, сам ти робити цього теж не хочеш. Але знай, що насправді всі бомби поділяються на дві категорії — ті, які кидаєш ти, і ті, які кидають в тебе. Тож займи зручну для себе позицію.
  Сергій ЖАДАН, Книга № 1 ГРИМУЧИЙ ВАЗЕЛІН (Бібліотека трударя) / „Депеш Мод”
+ Ответить в теме
Страница 128 из 140

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов