Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей306Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 127 из 138
Показано с 1,261 по 1,270 из 1376.
    ри?

Re: А люди, взагалі, читають?

Марина та Сергій Дяченки "Дика енергія. Лана"
    Пам’ятається, ще як тільки ця книга вийшла, мене усі відмовляли її купувати, мовляв, така туфта, вобше даром потрачене время. А я все збиралася і збиралася прочитати... та так аж до вчора. Мені сподобалось. Дарма тоді ще не купила паперову.
    Це друга моя книжка цих письменників - і друга книжка, яка заморочує голову, і треба дуже добру мати уяву і ше точно скокосьтам відсотків божевілля, аби таке сприймати.

Філософф

Нарешті прочитав "Кров кажана" Шкляра. Що можу сазати. Мабуть, найслабша книга Шкляра, яку мені доводилося читати. Незатійливий сюжет. Майже повністю відсутня робота над образами (той же слідчий Притула явно списаний з якогось коломбо). Намагання автора додати містики не дуже впливає на загальне враження. Таке як автор не заморочувався при роботі над "Кров'ю кажана". Розчарований.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    Відпишіться, будь ласка, після прочитання. Тільки-но закінчив читати "Танго смерті" Винничука. Довоєнний і післявоєнний Львів він описав так, що я, ніби, сам там побував. Та і сюжет закрутив непогано.
    Відписуюсь. Покинув її читати, бо задовбала нескінченна низка тем про вампірів-метрвяків та решта "псевдоґотики".

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    Єдине що, було таке місце в книзі, де автор натикав чимало слів з галицького діалекту (свідомо чи ні? Мабуть, свдіомо). Читати і сприймати той текст було особисто мені складно. А в цілому книга непогана.
    А от колорит його мови пересипаної діалектизмами мене навпаки приваблює.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Тетушка Посмотреть сообщение
    може трохи не в тему, але шановні форумчани поціновувачі книжок. дайте відповідь мені на таке питання
    я малюю, люблю малювати ілюстраціі. і ось саме питання: чи важливо для вас, як оформлена книга і чи є в ній ілюстраціі. і як ви вважаєте, чи любий твір можна ілюструвати? дякую
    Мені дуже важливо. Тут якось ішлося про один з моїх улюблених творів Умберто Еко і одна користувачка виклала скан обкладинки, мене мало не знудило Тому, вважаю, що форма має обов'язково бути або хоч намагатися відповідати змістові книжки.
    ри?

може трохи не в тему, але шановні форумчани поціновувачі книжок. дайте відповідь мені на таке питання
    я малюю, люблю малювати ілюстраціі. і ось саме питання: чи важливо для вас, як оформлена книга і чи є в ній ілюстраціі. і як ви вважаєте, чи любий твір можна ілюструвати? дякую
    Не орієнтуюся на ілюстрацію(ції), але інколи книжку можу купити лише за гарний "фасад".
    Пророк

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    Семеныч, это ты о западноевропейцах? (http://news.bbc.co.uk/2/hi/6432157.stm, http://www.redicecreations.com/article.php?id=16206) Не хорошо так о своих нынешних соотечественниках, как-никак один из них нынче)
    Офтоп:
    ж.бидо- министр иностранных дел послевоенной франции оценивал количество убитых французов-коллаборационистов своими же согражданами в 105 тыс. человек
    это жертвы расправ в метрополии(исключая колонии) без суда и следствия

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Алексиевич Светлана "У войны - не женское лицо"

Про жінок у ВВВ...
    Офтоп:
    очень тяжёлая книга..

У войны не женское лицо,
    Только бабы русские - не знали,
    Что придёт бедою на крыльцо,
    Та война , которую не ждали.

И уйдут - отцы…. мужья….. сыны,
    К счастью навсегда захлопнув двери,
    Вдовьи шали чёрные - войны,
    Каждая оденет , не примерив.

У войны не женские глаза,
    Только бабы русские - не знали,
    Что с бедою входит в дом слеза,
    Птицами подбитыми кричали.

А потом чернея от тоски
    Ждали…. Ждали… по ночам у двери,
    Зубы сжав до гробовой доски….
    Похоронке прошлой не поверив.

Сколько Вас проклятая беда
    Загубила , счёт никто не ведал.
    Вдовы русские - одна у вас судьба,
    И одна на всю страну Победа.
    полосатік

я люблю ілюсторавані книги, на мій погляд обов'язково повинна ілюструватися дитяча література, наприклад подобаються ілюстрації в книгах Всеволода Нестайка, видавничий дім "Школа", а обкладинки абабаламаговського Гаррі Поттера у виконанні Владислава Єрко просто шикарні!!!
    Пророк

Книжки з ілюстраціями і без знаходяться в мене в різних вимірах. Люблю читати і роблю це частіше за все з електронної книги, тому там даже не йдеться ні про які малюнки, та я і не жду такого - цікавить текст. Але гарно проілюстровані книги - подобаються, їх хочеться роздивлятися, хочеться купити, але там вже якось не йдеться про читання - хочеться саме розглядати.

Для дитячої літератури - напевно ж, шо ілюстрації обов'язкові.
    ри?

Ответ Сообщение от МедведьЗлой Посмотреть сообщение
    очень тяжёлая книга..
    Да, я не відразу прочитала її - не змогла. Обідно і важко...
    ри?

Кадзуо Ісігуро " Не отпускай меня"
    Шось вобше якась нудєнь покашо на сотій сторінці.... Чи я не вкурюю, чи просто занадто багато очікувала. І обідно чогось так.
+ Ответить в теме
Страница 127 из 138

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов