Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей313Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 123 из 140
Показано с 1,221 по 1,230 из 1391.
 1. #1221
  Offline
  2.0

  Re: А люди, взагалі, читають?


  Merry Corpse, ич, а мені "Темна Вежа" не пішла... але Кінг з року в рік як добрий коньяк - чим старший, тим краще пише. для романіста вік, а отже досвід, багато значить.
  не можу похвалитися такою кількістю прочитаних книг, рік якийсь був не читабельний.

 2. #1222
  Offline
  Banned

  Re: А люди, взагалі, читають?


  А я только что закончил читать воспоминания ветерана Иностранного Легиона и принялся за Кандыбу. А в пробках читаю Гамсуна. В оригинале, разумеется.:)
 3. #1223
  Offline
  Гуру

  Re: А люди, взагалі, читають?


  Из не так давно прочитанных:
  Нажмите на изображение для увеличения
Название: Казус.jpg
Просмотров: 3
Размер:	36.6 Кб
ID:	36466
  А вот хорошая рецензия, точно передающая настроение книги:
  http://www.e-progress.com.ua/modern-...#comment-36699
 4. #1224
  Пророк

  Re: А люди, взагалі, читають?


  хорошо сейчас прослушивать можно, даже и на языке оригинала, пробовать
 5. #1225
  Offline
  ри?

  Re: А люди, взагалі, читають?


  Макс Кідрук "Бот"  Зайшовши до книгарні, я зовсім не очікувала, що між улюбленцем Дерешом і незнайомим українським письменником Кідруком виберу останнього. Не знаю, що зачепило: кльова обкладинка,бажання почитати нового автора чи незнайомий жанр "технотрилер". Рука просто хапнула з полиці читво. Імпульсивно.
  Хороший був імпульс. Це було у п’ятницю ввечері.
  Зараз неділя. І я десь години дві до цього часу примушувала себе робити всякі діла, аби тільки не кинутися писати про книжку миттю, після прочитання. Бо це було б шось накшталт "Блін, така класна, всім читать!" Хотілося написати шось хороше. Толкове. Щоб більша аудиторія присіла на технотрилер. Шкода, що з мого оточення цей жанр зможуть (читай, захочуть) прочитати від сили кілька людей. Але навіть так - нехай))
  Так от. Анотація книги:
  Головний герой книги – звичайний українець, молодий київський програміст, що працює над розробкою ігрових ботів. Спокусившись на великі гроші, хлопець відправляється у віддалену лабораторію, де стає одним з членів міжнародної наукової групи. Але, замість обіцяних тисяч доларів, він отримує смертельні пригоди. Боти, яких йому треба зупинити, це нанороботи, що вирвалися з-під контролю. Їм до вподоби смак людської плоті…
  Особисто мене вона взагалі не вставила. Ну що це таке? Така бідність... Вобщє, непонятно як можна було написати анотацію ТАК!
  Хіба передає вона той настрій? Хіба передає те захоплення?
  Давно не читала чогось такого пізнавального. От так. У книжці багато виносок, пояснень з історії, науки, є додатки, кольорові ілюстрації, схеми, малюнки винищувачів, бомбардувальників, зброї, карти і фото місцевості. Плюс до цього у сюжет вплітаються відступи. Відступи, які є нереально цікавими відкриттями! Я ніколи не любила геометрію. Бо вона просто-на-просто нудна і одноманітна. Що може бути цікавого в геометрії Евкліда? Але ніколи б не подумала, що мені може бути цікаво читати у художній літературі про фрактали, множину Мандельброта і теорію хаосу! Ну хто пише у фантастичній літературі такі серйозні речі, ще й так доступно? Для мене фрактал Мандельброта асоціювався лише з гарним відеорядом і полтавським гуртом, на виступах якого неодноразово доводилося бувати. А тут, стоїш зранку, вариш каву і малюєш у блокноті елементарні фрактали, як і головний герой книги, викреслюєш ламані на листочку в клітинку. Коли читала про теорію хаосу, було особливо шкода, що у нас у школах її не викладали. Ну або хоча б в універі. Хоча б одненьку лекцію!!
  Це ж взагалі винос мозку! Хто-небудь замислювався, що багато процесів у природі, у нашому житті підкоряються теорії хаосу? А ось тут, на тобі, написано приклад прямо з цифрами, прізвищами, дослідами і висновками.
  Також у книжці достобіса багато написано про нанотехнології, нанороботів і взагалі всього з приставкою "нано". Здавалося б, теж вигадки, ну бо а як же по-іншому? Ан-ні. Всі процеси, роботи і технології описані статтями науковців різних університетів на земному шаріку. Реально нереально) Хіба таке бува? Бува.
  Окремий рядок про мову. Смакота)) Більше б такого слогу! Більше б таких діалогів!!
  Ще роман навдивовижу динамічний. Не відірватися. Якби не хотілося так спати, читала б без перерви на сон. Ось субота, ранок, береш книжку: "Ану ж, хто цей перець такий, шо це він тут надряпав?" І ось уже ніч, і нема більшої половини книги. І ось неділя, перегортаєш 470 сторінку - це шо, кінець? Ваааааааа!!
  Ну і найголовніше - відчуття. Атмосфера того місця, де розгортаються події. Залюбуєшся. Кідрук, як любитель пустель, майстерно описав у книзі Атакаму: її краєвиди, людей у пустелі, їх можливості, виживання у дикій скелястій природі. Гейзерне плато Ель-Татіо розписано так, що хочеться все кинути і мчати до Чилі дивитися на власні очі...а чьо, раз живем?! :)
  Сильне вражіння справила післямова автора, його розповіді про місця написання роману та роздуми про адронний колайдер, нанотехнології у майбутньому, науку і результати її діяльності - непередбачені завчасу катастрофічні наслідки.
  Велике спасибі Максиму за Hollywood Undead - Undead
  Підсумовуючи: Кідрук провів титанічну роботу по збору матеріалу для свого технотрилера. Сюжет - вигадка, але все інше, чорт забирай, все інше!!!.. Я страшенно задоволена. Це той рідкісний випадок, коли не просто читаєш, а дізнаєшся про нове. І головне - це спонукає читати про нове ще глибше, вишукувати інші книжки (привіт, Джеймс Глейк, я іду по тебе!), всотувати цікавості.
  Поки ходила і думала про книжку, багато думок з’являлося і зникало у голові, і мабуть ще могла б тут шось натикати, мараючи простір форуму своїми восхваляннями Кідрука і його "Бота", але напишу у кінці те, що написала на початку - Блін, книга класна!

  П.С. Відгук виявився напрочуд довгим. Я навіть не насмілюся припустити, що комусь стане цікаво читати і його, і книжку, але хочу, щоб у просторах інтернету було на +1 більше у актив письменника.
 6. #1226
  Offline
  Пророк

  Re: А люди, взагалі, читають?


  Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
  між улюбленцем Дерешом і незнайомим українським письменником Кідруком
  а у Дереша, что-то новое появилось?
  та и Кидрук не так уж и неизвестен (у меня в друзьях в ВК есть)) )
 7. #1227
  Offline
  ри?

  Re: А люди, взагалі, читають?


  Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
  а у Дереша, что-то новое появилось?
  Голова Якова. Хз про шо. Але анотація мене вразила менше...
  Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
  та и Кидрук не так уж и неизвестен (у меня в друзьях в ВК есть)) )
  Ну в мене його нема - я не додаю в друзі незнайомців) До цього моменту я взагалі не знала про такого письменника і про жанр, у якому він зара’ пише.
 8. #1228
  Offline
  Завсідник

  Re: А люди, взагалі, читають?


  Мне всегда казалось, что Кинг исписался полностью к началу девяностых прошлого века. А вон оно как, сенкс за рецензию.
 9. #1229
  Offline
  Пророк

  Re: А люди, взагалі, читають?


  laithemmer, он известен серией книг про приключения двух приятелей по разным странам, типа гумор та пригоди, но какое-то оно детское, чы шо ))
 10. #1230
  Offline
  ри?

  Re: А люди, взагалі, читають?


  Merry Corpse, да, читаючи сьогодні про нього, знайшла опубліковані тревелоги. З усього найбільш впало в око "Любов і піраньї". Ну і ще чекатиму його наступний твір)) Але це буде колись. Після Глейка і "Хаосу".
+ Ответить в теме
Страница 123 из 140

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов