Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей310Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 123 из 139
Показано с 1,221 по 1,230 из 1384.
    2.0

Re: А люди, взагалі, читають?

Merry Corpse, ич, а мені "Темна Вежа" не пішла... але Кінг з року в рік як добрий коньяк - чим старший, тим краще пише. для романіста вік, а отже досвід, багато значить.
    не можу похвалитися такою кількістю прочитаних книг, рік якийсь був не читабельний.

Banned

А я только что закончил читать воспоминания ветерана Иностранного Легиона и принялся за Кандыбу. А в пробках читаю Гамсуна. В оригинале, разумеется.:)
    Гуру

Из не так давно прочитанных:
    Нажмите на изображение для увеличения
Название: Казус.jpg
Просмотров: 3
Размер:	36.6 Кб
ID:	36466
    А вот хорошая рецензия, точно передающая настроение книги:
    http://www.e-progress.com.ua/modern-...#comment-36699
    Пророк

хорошо сейчас прослушивать можно, даже и на языке оригинала, пробовать
    ри?

Макс Кідрук "Бот"

Зайшовши до книгарні, я зовсім не очікувала, що між улюбленцем Дерешом і незнайомим українським письменником Кідруком виберу останнього. Не знаю, що зачепило: кльова обкладинка,бажання почитати нового автора чи незнайомий жанр "технотрилер". Рука просто хапнула з полиці читво. Імпульсивно.
    Хороший був імпульс. Це було у п’ятницю ввечері.
    Зараз неділя. І я десь години дві до цього часу примушувала себе робити всякі діла, аби тільки не кинутися писати про книжку миттю, після прочитання. Бо це було б шось накшталт "Блін, така класна, всім читать!" Хотілося написати шось хороше. Толкове. Щоб більша аудиторія присіла на технотрилер. Шкода, що з мого оточення цей жанр зможуть (читай, захочуть) прочитати від сили кілька людей. Але навіть так - нехай))
    Так от. Анотація книги:
    Головний герой книги – звичайний українець, молодий київський програміст, що працює над розробкою ігрових ботів. Спокусившись на великі гроші, хлопець відправляється у віддалену лабораторію, де стає одним з членів міжнародної наукової групи. Але, замість обіцяних тисяч доларів, він отримує смертельні пригоди. Боти, яких йому треба зупинити, це нанороботи, що вирвалися з-під контролю. Їм до вподоби смак людської плоті…
    Особисто мене вона взагалі не вставила. Ну що це таке? Така бідність... Вобщє, непонятно як можна було написати анотацію ТАК!
    Хіба передає вона той настрій? Хіба передає те захоплення?
    Давно не читала чогось такого пізнавального. От так. У книжці багато виносок, пояснень з історії, науки, є додатки, кольорові ілюстрації, схеми, малюнки винищувачів, бомбардувальників, зброї, карти і фото місцевості. Плюс до цього у сюжет вплітаються відступи. Відступи, які є нереально цікавими відкриттями! Я ніколи не любила геометрію. Бо вона просто-на-просто нудна і одноманітна. Що може бути цікавого в геометрії Евкліда? Але ніколи б не подумала, що мені може бути цікаво читати у художній літературі про фрактали, множину Мандельброта і теорію хаосу! Ну хто пише у фантастичній літературі такі серйозні речі, ще й так доступно? Для мене фрактал Мандельброта асоціювався лише з гарним відеорядом і полтавським гуртом, на виступах якого неодноразово доводилося бувати. А тут, стоїш зранку, вариш каву і малюєш у блокноті елементарні фрактали, як і головний герой книги, викреслюєш ламані на листочку в клітинку. Коли читала про теорію хаосу, було особливо шкода, що у нас у школах її не викладали. Ну або хоча б в універі. Хоча б одненьку лекцію!!
    Це ж взагалі винос мозку! Хто-небудь замислювався, що багато процесів у природі, у нашому житті підкоряються теорії хаосу? А ось тут, на тобі, написано приклад прямо з цифрами, прізвищами, дослідами і висновками.
    Також у книжці достобіса багато написано про нанотехнології, нанороботів і взагалі всього з приставкою "нано". Здавалося б, теж вигадки, ну бо а як же по-іншому? Ан-ні. Всі процеси, роботи і технології описані статтями науковців різних університетів на земному шаріку. Реально нереально) Хіба таке бува? Бува.
    Окремий рядок про мову. Смакота)) Більше б такого слогу! Більше б таких діалогів!!
    Ще роман навдивовижу динамічний. Не відірватися. Якби не хотілося так спати, читала б без перерви на сон. Ось субота, ранок, береш книжку: "Ану ж, хто цей перець такий, шо це він тут надряпав?" І ось уже ніч, і нема більшої половини книги. І ось неділя, перегортаєш 470 сторінку - це шо, кінець? Ваааааааа!!
    Ну і найголовніше - відчуття. Атмосфера того місця, де розгортаються події. Залюбуєшся. Кідрук, як любитель пустель, майстерно описав у книзі Атакаму: її краєвиди, людей у пустелі, їх можливості, виживання у дикій скелястій природі. Гейзерне плато Ель-Татіо розписано так, що хочеться все кинути і мчати до Чилі дивитися на власні очі...а чьо, раз живем?! :)
    Сильне вражіння справила післямова автора, його розповіді про місця написання роману та роздуми про адронний колайдер, нанотехнології у майбутньому, науку і результати її діяльності - непередбачені завчасу катастрофічні наслідки.
    Велике спасибі Максиму за Hollywood Undead - Undead
    Підсумовуючи: Кідрук провів титанічну роботу по збору матеріалу для свого технотрилера. Сюжет - вигадка, але все інше, чорт забирай, все інше!!!.. Я страшенно задоволена. Це той рідкісний випадок, коли не просто читаєш, а дізнаєшся про нове. І головне - це спонукає читати про нове ще глибше, вишукувати інші книжки (привіт, Джеймс Глейк, я іду по тебе!), всотувати цікавості.
    Поки ходила і думала про книжку, багато думок з’являлося і зникало у голові, і мабуть ще могла б тут шось натикати, мараючи простір форуму своїми восхваляннями Кідрука і його "Бота", але напишу у кінці те, що написала на початку - Блін, книга класна!

П.С. Відгук виявився напрочуд довгим. Я навіть не насмілюся припустити, що комусь стане цікаво читати і його, і книжку, але хочу, щоб у просторах інтернету було на +1 більше у актив письменника.
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    між улюбленцем Дерешом і незнайомим українським письменником Кідруком
    а у Дереша, что-то новое появилось?
    та и Кидрук не так уж и неизвестен (у меня в друзьях в ВК есть)) )
    ри?

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    а у Дереша, что-то новое появилось?
    Голова Якова. Хз про шо. Але анотація мене вразила менше...
    Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    та и Кидрук не так уж и неизвестен (у меня в друзьях в ВК есть)) )
    Ну в мене його нема - я не додаю в друзі незнайомців) До цього моменту я взагалі не знала про такого письменника і про жанр, у якому він зара’ пише.
    Завсідник

Мне всегда казалось, что Кинг исписался полностью к началу девяностых прошлого века. А вон оно как, сенкс за рецензию.
    Пророк

laithemmer, он известен серией книг про приключения двух приятелей по разным странам, типа гумор та пригоди, но какое-то оно детское, чы шо ))
    ри?

Merry Corpse, да, читаючи сьогодні про нього, знайшла опубліковані тревелоги. З усього найбільш впало в око "Любов і піраньї". Ну і ще чекатиму його наступний твір)) Але це буде колись. Після Глейка і "Хаосу".
+ Ответить в теме
Страница 123 из 139

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов