Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей309Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 122 из 138
Показано с 1,211 по 1,220 из 1380.
    ри?

Re: А люди, взагалі, читають?

nickeler, може, я без поняття, бо не натикалася, просто найшла книжку онлайн і почала читати. Але коли дойшла до цепєй, плєтєй і "ласкових" слів ( Сейчас я тебя буду жестко трахать, гагага), вирішила закрить вкладку - шось мене замутіло, вєрняк, не пошлО. Може колито...
    Хоча "Венера в мехах" тож не дуже була цікавою, як художня література.
    Чи я вибаглива?

Пророк

Наоми Кляйн
    No Logo. Люди против брэндов - не художнє, но актуальне...)
    2.0

laithemmer, та хз.. я в тій хаті, яку ми знімали в Криму, найшла оповідання Теодора Драйзера. і якось випадково почала читати "Союз Майкла Дж. Пауэрса" і так воно мені на душечку лягло )))
    Незнакомка)

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    Наоми Кляйн
    No Logo. Люди против брэндов - не художнє, но актуальне...)
    хороша книга, тоже ее читала.
    а я сейчас все больше по учебе, труд Гаспарова о басне читала
    ри?

Я.Л. Вишневський "Постель" - збірка оповідань.
    Нервова, курррва

Якби ви знали ШО я зараз читаю.... Задорожна мене прокляла б!)))))))
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от sharasha
    Якби ви знали ШО я зараз читаю....
    Заінтригувала. Особливо в оцьому моменті )))
    Ответ Сообщение от sharasha
    Задорожна мене прокляла б!)))))))
    Пророк

о! интеллектуал детектед!
    2.0

написала тут цілком притомну, "дорослу" рецензію, а не "нравицця-ненравицця". ділюсь. книжка того варта, кажу зразу. навіть для тих, хто не дуже любить Короля Жахів, але любить історію і заковиристі сюжети

Зима - час товстезних книг, час інтеграції в чужі світи, нехай і доти, доки книга не закінчиться... Отже, нарешті добралась до цієї альтернативної історії від Стівена Кінга "22/11/63"
    Дві його останні книги - ця і "Під куполом" істинно порадували, хоча він взагалі мастак радувати.
    Отже сюжет - мандрівка в часі з метою порятувати президента Кеннеді, який за припущенням, має не допустити війни у В"єтнамі і взагалі, на переконання Ела, який і відправляє у ту мандрівку свого знайомого, вчителя Джейкоба, світ мав би стати кращим, якби... Сам Ел смертельно хворий, тому не може здійснити цю місію. Зрештою, Джейкоб - самітник, його нічого особливо не тримає в цьому світі, тож він вирушає в минуле.
    Важливий, хоча і побічний персонаж - Містер Жовта Картка, який ситуативно стає містером Зеленою, Червоною, Вохристою чи навіть Чорною карткою. Ще на самому початку його неправильно трактує Ел і як наслідок, робиться купа помилок. Той, хто видавався за ворога, насправді був тим, хто мав попередити і застерегти. Сенс стає зрозумілим наприкінці, коли вже пізно і треба починати спочатку.
    Зловісним словом лунає ім"я Джимла, монстр з таким іменем сниться дівчинці, Джимла лякає головного героя, але Джимла - він сам. Він - монстр, що накличе руйнацію і знищить нехай і недосконалий, проте, цілком притомний світ.
    "Минуле опірне" - лунає лейтмотивом через увесь роман. Минуле не хоче бути зміненим і тому пручається, опирається що є сили. Джейкоб домагається свого, аби дізнатися, що круті повороти не призвели ні до чого доброго. Він втратив все у Країні Було і йому не надто є куди повертатися в своєму світі.
    Наляканий тим, що побачив, він вирішує повернутися у минуле і дочекатися єдиного - своє коханої. Але страх невідворотності змін сильніший і він відпускає той світ, в якому назавжди лишиться частина його серця.
    Передусім, хотілося б відзначити сильний історично-фаться для того, аби якомога повніше відтворити в уяві той світ, де жив ДжФК. Після прочитання однозначно хочеться вивчити ще глибше цю тему, як воно було насправді.
    Інший сильний бік Кінга - його манера описання неспокійних, психічно неврівноважених станів, переживань, нервувань, внутрішніх розмірковувань героїв. Його логічні ланцюжки настільки плавно ведуть тебе із сторінки на сторінку, що просто неможливо відірватися. Якщо попередні, читані мною твори, побудовані за цим самим принципом, були перфектні, то останні в часі два ромктажний бік книги. Якщо за нею і не можна вчити історію, хіба що альтернативну, то маленькі дрібнички знадобляани - вивірені і виписані мазок за мазком, хоча Кінг ніколи не цурався деталізації. Незважаючи на фантастичність сюжету, ти розумієш, що герої цілком реальні, що вони - частина твого, окей, американського, але живого соціуму. Реалістичності Майстру Жахів не бракувало ніколи, але тут він перевершив сам себе. Я не перестаю захоплюватися тим, які обсяги матеріалу треба було перечитати, і не лише із історії...
    Ну а якщо повернутися до особистого сприйняття, то є звісно такий ефект, коли ти концентруєшся на чомусь, саме це впадає тобі у вічі, бо ти пасивно його шукаєш. Але того дня, коли я "добила" книгу, мені двічі траплявся на очі Хрущов просто тобі у стрічці Фейсбука. Як то писав Кінг "події гармонізуються"? А ще, цікавий такий збіг, який може нічого і не значить, але автор відомої антиутопії "О, прекрасний новий світ" Олдос Хакслі помер того ж дня, що і Кеннеді. А герой книги, який Кеннеді порятував потрапляє в постапокаліптичне майбуття, що напевне, мало би слідувати за будь-якою антиутопією.
    Не можна сказати, що цей роман є якимось філософічним твором, але задуматися над деякими речами змушує. Приміром про те, що іноді ми сприймаємо дружніх людей як вороже налаштованих, іноді одна біда мусить статися, аби не сталося більшої, намагання утекти від чогось все рівно призведе до того, що ця подія відбудеться. Можливо, я перебільшую, але чи ніхто з нас не стикався з чимось подібним у власному житті? Щось таке вже розповіли нам у фільмі "Пункт призначення"де юнаки намагаються втекти від смерті, але вона їх таки наздоганяє. І про "ефект метелика" ми бачили достатньо, зокрема, в однойменному фільмі, та й в "Молодість без молодості" це є... Хтось або й ти сам маєш чимось пожертвувати заради збереження чогось. І жертва ця може виявитися більшою за те, що ти зберіг.
    Пророк

А я продолжаю Темную башню, уже на 4-й книге.

з.ы. По САБЖу, посчитал, оказалось за прошлый год я прочитал/прослушал 25 книг. ))
+ Ответить в теме
Страница 122 из 138

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов