Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей306Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 12 из 138
Показано с 111 по 120 из 1376.
    Odo
    -

Відповідь: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    почала читати Жадана "Депеш Мод"!!! прочитала не багато, але достатньо, для того, щоб зрозуміти - цікаво пише гадьониш!!!
    І не кажіть!
    Мені..трохи якось схоже на Селінджера - наче і різні зовсім - і час, і країна, а все ж...є щось схоже...може пофігізм, відстороненість від соціуму. Ну...та я ж тільки почала, так що це тільки перше враження. :)
    Мені найбільше запам"яталась сцена "всесвітньої" гармонії на вокзалі десь наприкінці книги, ну і звісно діялоги головного героя з ментом Миколою Івановичем просто суперові. Мені Жадан нагадує (стилістично) чимось Пєлєвіна, мабуть наближеністю до сучасної "натури", можливо цією "натуральністю" діялогів, але без жодної містики, котрою так густо пересипана проза Пєлевіна.

Пророк

Re: А люди, взагалі, читають?

Чесно скажу, читать вопще не люблю! Просто мне не попадалась еще ни разу книга, которую я бы читала и наслаждалась! Ну не было такого... и вот почитав вас, мне аж стыдно стало! Люди читают паралельно по 3 - 4 книжки паралельно! А я ниодной, вот уже наверно год нечитала! Вот мне так стыдно стало... :blush2:

Вопщем прошу не судить меня, а посоветовать, чего бы его почитать? Скажу сразу Историю порсто не люблю, щитаю ее скучной... Вот, люблю фантастику! Чесно признаюсь, читала все части "Гарри Поттера"...:superman:
    Добрий модер ))

Відповідь: Сергій Жадан!

Казки читали всі, мабуть. Я читала багато і різні.
    Моїми улюбленими були українські народні.
    Мабуть, через те, що всі інші були у примірниках російською мовою.
    А от у книзі про Водяничка була ще одна - про Маленьку відьму. Напевне, всі бачили мультик про неї :)))
    модератор

Ответ Сообщение от Milka Посмотреть сообщение
    Чесно скажу, читать вопще не люблю! Просто мне не попадалась еще ни разу книга, которую я бы читала и наслаждалась! Ну не было такого... и вот почитав вас, мне аж стыдно стало! Люди читают паралельно по 3 - 4 книжки паралельно! А я ниодной, вот уже наверно год нечитала! Вот мне так стыдно стало... :blush2:

Вопщем прошу не судить меня, а посоветовать, чего бы его почитать? Скажу сразу Историю порсто не люблю, щитаю ее скучной... Вот, люблю фантастику! Чесно признаюсь, читала все части "Гарри Поттера"...:superman:
    Я бы посоветовал начать с Гришковца, читается легко, пишет о жизни, интеретсно и с юмором:)
    Добрий модер ))

Відповідь: Re: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Я бы посоветовал начать с Гришковца, читается легко, пишет о жизни, интеретсно и с юмором:)
    Гришковця треба спочатку подивитися, а потім читати.
    Важливо - інтонація і міміка...
    Пророк

Дякую, дякую... а где достать можна и почитать, и посмотреть? На рынке есть?
    Пророк

Відповідь: Re: А люди, взагалі, читають?

Дякую, дякую... а где достать можна и почитать, и посмотреть? На рынке есть?
    В друкованому вигляді ще не бачила, а так... по інету поритися можна і звернутися до людей - в мене є кілька його оповідань, так що ... можеш писати, куди тобі скинути?

Чесно признаюсь, читала все части "Гарри Поттера"
    А чому боялася зізнаватися? - я от теж прочитала всі частини Гаріка і чекаю з нетерпінням останню. Хтось, можливо, вважає це дитинством чи попсою(я вже відчуваю, як хтось великий це кричить :)) - я теж була настроєна досить скептично до того, як почала читати. Але потім свою думку змінила - під час читання мені кожну ніч снився Гарік(в цьому місці ті самі люди можуть сміятися:sarcastic_hand: ) і я з ним літала на мітлі - отак.
    Odo
    -

Відповідь: Re: Відповідь: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от Sasha-Grob Посмотреть сообщение
    Отакої! Квіта тему створила, намагалася своїми враженнями поділитись... А Одо її навіть слухати не хоче!
    Щось я ніц не зрозумів з Вашого допису, напевно це якийсь жарт смішний?
    Пророк

Re: Відповідь: Re: А люди, взагалі, читають?

В друкованому вигляді ще не бачила, а так... по інету поритися можна і звернутися до людей - в мене є кілька його оповідань, так що ... можеш писати, куди тобі скинути?

А чому боялася зізнаватися? - я от теж прочитала всі частини Гаріка і чекаю з нетерпінням останню. Хтось, можливо, вважає це дитинством чи попсою(я вже відчуваю, як хтось великий це кричить :)) - я теж була настроєна досить скептично до того, як почала читати. Але потім свою думку змінила - під час читання мені кожну ніч снився Гарік(в цьому місці ті самі люди можуть сміятися:sarcastic_hand: ) і я з ним літала на мітлі - отак.
    Мені будь-ласка, якщо не важко, на мило: "Pomidor_ogurec@mail.ru"
    Дуже дякую!

Та я взагалі то не боялася... Так, я теж чекаю не дочикаюся останню частину! Вона ж повинна бути найцікавішою з усіх! Так довго ще... Ех..
    Пророк

Відповідь: Re: Відповідь: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Щось я ніц не зрозумів з Вашого допису, напевно це якийсь жарт смішний?
    А мені весело було.
+ Ответить в теме
Страница 12 из 138

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов