Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 119 из 137
Показано с 1,181 по 1,190 из 1370.
    2.0

Re: А люди, взагалі, читають?

виплило із спогадів оповідання "Я все предусмотрел! Или 10000 лет тому назад" авторства Дмитрия Филимонова... мабуть в журналі "Ми" за 1990 рік. Прочитано трохи пізніше. Але тоді ще вразило. Ну типова така постапокаліптика про чувака, який сам в зруйнованому місті. Чимось схоже на "Я - легенда". Чувак - стратєг, запасся всім, чим треба: пальне, їдло. Але він ще й сентиментальний - в мертвому місті його стрічає ляляка з піднятою рукою, типу вітається. Ясно, що містом бродять мутанти, але він "всьо предусмотрєл" ) Тим часом, рештки людей живуть в бункерах і їдять якусь біомасу. Все - андер контроль, інакомисліє заборонене задля спасіння виду і всьо такоє. І от з цього гетто до головного героя потрапляє дівчинка. І він їй показує альтернативне життя. Ну і хепі-енда не буде )

2.0

иииии! нарешті
    доберусь до КС і буде мені щастя )) альтернативна історія рулить...
    http://www.bookclub.ua/catalog/books....html?id=20036
    Пророк

А мона назву і автора озвучить? Лінк не відкривається чомусь.
    2.0

тю...
    11/22/63 - Стивен Кинг
    Пророк

Не фанат Кінга чесно кажучи. В школі ще перло, а щас вже ні... Старію мабуть
    2.0

Scald, чесно кажучи, перло в школі. потім не перло. а потім поперло знову. рекомендую "Під куполом"
    Пророк

Ага, воно оно чо (с) Перевірю :)
    kavapoltava

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    иииии! нарешті
    доберусь до КС і буде мені щастя )) альтернативна історія рулить...
    http://www.bookclub.ua/catalog/books....html?id=20036
    Хочу цей витвір Кінга на рос мові. Я люблю нашу рідну мову, але звик читати Кінга на російській ))
    2.0

Voland BulgakOFF, не знаю, але мені Кінг українською подобається. "Під куполом", наприклад, отлічний переклад і вийшов раніше у нашому "КС", а не в росйському "АСТ". А от "Історія Ліззі" трохан залітературизований. Кінг таки багато матюкається ))))
    ри?

Ранки стали чудесними (: Бо кожен починається з кави і Лариси Денисенко. Вчуся бути терплячою і читати по малінькому кусочку її "Сарабанда банди Сари". Позитивом на всей день заряджає!
    nickeler, merci
+ Ответить в теме
Страница 119 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов