Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей313Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 117 из 140
Показано с 1,161 по 1,170 из 1391.
 1. #1161
  Offline
  2.0

  Re: А люди, взагалі, читають?


  незодавно отримала від колеги "наводку" на свіженьку книгу Тараса Антиповича "Хронос". книга невелика за обсягом, читається на єдному подиху. передусім смакуватиме тим, хто прихильний напрямку антиутопії. типова, але якісна книга цього штибу. але! в ній є особливості які роблять її унікальною з-поміж собі подібних. здавалося б, нового придумувати не виходить, а тут взяло в автора і вийшло, за що йому честь і халва! халва ж бо, як гонорар )))
  але до тексту. він відбувається десь ніби у світі, судячи з імен - у світі західному. тут немає чітко викоремлених речей, зрозумілих винятково якомусь етносу - його національних проблем і гризот, роман універсальний для розуміння. однак без українських реалій тут таки не обійшлося: алюзією до нашого часу є мистецька виставка Дімона Хреста, є також кабімінвський дерибан та інші маленькі, але важливі деталі, які вказують на те, що автор уважно відтворює особливості національного колориту. не побоюся припустити, що в інших країнах існує щось схоже, але код Антиповича - наш код. це однозначно.
  дія відбувається у не такому далекому мабутньому, де науковці навчилися висотувати з людей їх біологічний час. за відкриттям послідували злочини, за злочинами - корупція і випещеність можновладських дітей. у тому світі змінилося все: діти за мить старіли, "обнулені" злочинцями, міністри жили вічно за рахунок краденого часу. замість 12 років тюрми злочинець жертвував стільки ж часу, але жалкував за тим непрожитимя і ненабутим досвідом. по-суті, це сонм коротких історій, які наприкінці зводятьяс в єдине ціле. найбільш трагічною мені видалась доля Марти і Торна, які не зламалися, не зробилися ницими, хоча в них украли час (як у фільмі "Дорога", де батько все нагадує синові, шо є погані хлопці і хороші, і не слід опускатися до рівня поганих). а розділ "Яма" я бачу на сценічних підмостках: виписано драматично, театрально і об"ємно про те, що кладовища нині не модні, бо смерть дедалі рідше приходить в світ людей, а якщо і приходить, то вже не до почестей...обіграна тут і тема вірусу темпорального дефіциту - таку болячку швидко придумали можновладці, аби приховати свої злодіяння з машиною знищення людей.
  є тут і тема меншин, гібридів, замовних демонстрацій, змов і провокацій. тут є колаж сьогодення, спроектований у перспективу. я рада, що майже наприкінці року Україна збагатилася такою книгою. і вдвічі більше гріє серце, що автор цього твору - наш земляк. браво!

 2. #1162
  Новачок

  Re: А люди, взагалі, читають?


  А я читаю лытературний журнал "Дніпро".
  Рекомендую! В ньому зібрана велика кількість різноманітних тем для читання.
 3. #1163
  Offline
  Новачок

  Re: А люди, взагалі, читають?


  Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
  Проглянула я розділ "Отдых и развлечения" і стало мені страшно. Невже люди ТАК відпочивають??? Теми в основному або про якийсь нічний клуб(не зважаючи на те, що гарного в Полтаві немає), або про план, або ще про щось таке, що в моєму розумінні ніяк відпочинком не назвеш.
  От моє запитання: хто-небудь що-небудь читає?:book: ЩО?
  Цікаво просто оцінити загальний рівень культури Полтави...
  Боюся, ця тема може залишитися без жодного відгуку, ну, хіба такі добрі люди як Адмін чи Саша-Г якусь прибаутку запустять.
  На Святах відпочивала з сім'єю в Єгипті. З України були ми одні. Розваг було багато, але що впало в око... Біля бассейну, на пляжі і т.п. більше ніж у половини відпочиваючих у руках були книжки, і паперові і електронні. Значить і читання - це відпочинок. Щоб не відрізнятися від більшості також взяла в руки книжку і..... Класно відпочили і тепер нова книжка, як і в юності, завжди під рукою. Але чомусь зацікавилася сучасною літературою. Вже прочитала М.Вергаса "Приключения скверной девчонки", С. Ларсена. Новий роман Пелевіна читать не можу, бо його набундючність і краснобайство визвало почуття своєї неповноцінності (це я тут пишу відверто, знайомим цього сказати не можу - приклеють штамп примітивності). А от і оповідання Д. Бондаренка скачала і якщо видається вільна хвилина, читаю з цікавістю. Чи то я така примітивна, але у нього так мало слів і так багато почуття. Буду рада, якщо ще хтось, крім мене відкриє для себе такий приємний вид відпочинку - читання!
 4. #1164
  Offline
  ри?

  Re: А люди, взагалі, читають?


  Андрей Рубанов "Живая земля" з циклу "Хлорофилия"
 5. #1165
  kavapoltava

  Re: А люди, взагалі, читають?


  Только что дочитал книгу Бернара Вербера "Звездная бабочка". Советую! ))
  А недавно был в магазине Клуба семейного досуга - был приятно удивлен! Много народу, люди покупали книги - штук по 3-4. Разной тематики.

  Люди в Полтаве читают!

  Пользуясь случаем! Ищу книги из цикла "Зал славы зарубежной фантастики". Подробнее тут - http://www.poltavaforum.com/knigi-48...antastiki.html
 6. #1166
  Новачок

  Re: А люди, взагалі, читають?


  Читаю Уельбека "Элементарные частицы". Очень неоднозначно, но захватывающе. Не всегда дотягиваю уровнем эрудиции до автора, и поэтому не понимаю о чем идет речь.
 7. #1167
  Offline
  Пророк

  Re: А люди, взагалі, читають?


  Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
  Стівен Кінг. "1922"
  Да, я пішов по Кінгу. І планую це робити далі. Бо він крутий.
  Если еще не читал, советую Темную Башню - очень интересная и эпичная писанина. Кинг считает её своим opus magnum.

  Офтоп:
  Щас ищу, чтоб такое интересное на плеер в аудиоформате закинуть, а то следующая неделя вся в переездах будет, надо подготовиться. Что-то может посоветуете?
  Скачал Ночь нежна Фицджеральда.
 8. #1168
  Offline
  Здібна учениця

  Re: А люди, взагалі, читають?


  Офтоп:
  Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
  Если еще не читал
  дівчинка він, дівчинка))))
 9. #1169
  Постійний відвідувач

  Re: А люди, взагалі, читають?


  я читаю сейчас Семенову "Волкодав". Кому нравится эпическая фантастика советую
  а перед этим прочитал "Я - легенда". От фильма отличается кардинально, но не менее интересно.
 10. #1170
  Offline
  Пророк

  Re: А люди, взагалі, читають?


  Почитайте "Рэмбо" - тоже от фильма отличается.
+ Ответить в теме
Страница 117 из 140

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов