Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 116 из 137
Показано с 1,151 по 1,160 из 1370.
    Пророк

Re: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Мюріель Барбері. "Елегантна їжачиха"
    Ммм.. може мені таке почитати?

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Кухня егоїста - то збірник статей, які друкувались в журналі "ПіК"; в журналі вони були цікаві (бо в тему), а в книзі не дуже.
    Вирішила пошерстити тему і глянути, де ж була згадка про книгу Пиркало "Кухня егоїста". От найшла пост за 4.10.2008.
    Прочитала його і поняла тепер, шо мене так затримало в часі, шо я тільки зараз взялася за цю книгу. От написав Вікторіус негативний відгук про книгу і не стала я її читати, а потім за кілька років забула все це - вона мені трапилася ще раз і тепер вже безперешкодно читаю.
    Якааааааааааааааааааааааа хароша книжкааааааааааааааааааа!!!
    Страшне нравиться. Тільки з опаскою поглядаю на кількість прочитаного - переживаю, шо дуже скоро закінчиться.
    Прекрасна тематика, стиль, мова. Кожну главу починає з якоїсь проблеми, зводить її на їжу і потім дає не складний рецепт страви. Помимо того, шо скажене задоволення від читання, ще й хочеться все те приготувати.

Дуже рекомендую.
    Скачати можна отут - http://pyrkalo.com/files/2011/10/EGO...NA-PYRKALO.pdf

2.0

kobieta, я думаю шо да. варто. як на мене, книга в цілому не в тому жанрі, що я люблю. але настрій і тема навпаки видались близькими.
    2.0

замовила в інтернет книгарні "Є" книги Андруховича і Антиповича. свіжина, біля якої не могла пройти мимо.
    Ще хочеться, але не так шоб сильно, бо уривок мене не вчепятліл, Юрія Щербака "Час смертохристів",але ліниво почту раді однієї книги ганять, тим більше, послуги подорожчали. Тому, хто можливо хоче що на видавництві "Ярославів вал" - можем скооперуватися. http://yarval.org.ua/
    А з прочитаного - Олесь Ульяненко "Серафима". Якраз посередині. Але подобається. Про дівчину отруйницю. Тваринна така книжка, не брутальна, але і без прикрас.
    Пророк

інтернет книгарні "Є" книги Андруховича
    иииииии, а не можна попросить тебе дозаказать іще одну? доставку б поділила з тобов
    2.0

Ялина, а якшо приймуть то можна. щас попробую. )))
    опшем, я дописав. а там пожиєм побачим. якшо шо - сповіщу у тіліфонному режимі. ціна 111 грн (а яка ж можу бути інша))))
    Пророк

опшем, я дописав. а там пожиєм побачим. якшо шо - сповіщу у тіліфонному режимі. ціна 111 грн (а яка ж можу бути інша))))
    як каже один мій знакомий, супєрспасіба )
    ри?

Книжечка

Дурной прімєр - заразітєльний... Кобенко, це камінь в твої кущі!
    Паралельно читаються Артем Чех (Оліо, привіт, ти ще не забула про свої книжки у мене?), Муракамі і шо там? блін, ціла стопка книг...Сто лєт одіночества - тягомотіна якась...Це ж тільки паперові, а електронок скільки почала. Інколи здається, життя не вистачить всього перечитати.
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Кобенко, це камінь в твої кущі!
    Аж злякалася, побачивши своє імячко поряд з такою страшною книжкою
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    (Оліо, привіт, ти ще не забула про свої книжки у мене?)
    звичайно забула)
    Філософф

Горліс-Горський "У ворожому таборі" (перша частина). Цікаво, захоплююче. Жаль, що рукопис другої частини загубився і не дійшов до наших днів. Відчуття недосказаності і досі гнітить.
+ Ответить в теме
Страница 116 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов