Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей309Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 113 из 138
Показано с 1,121 по 1,130 из 1380.
    ри?

Re: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
    "Львы Эльдорадо" (Ф. Карсак) читала?
    Ніт, не довелося.

Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
    Где-то у меня есть книга, но только где? С удовольствием бы ее перечитал.
    Я б теж, із задоволенням ...прочитала б

2.0

читаючі ребьятушкі, рекомендація наступна буде стосуватися тих, хто цікавиться темою "сталкерні" (да,да, Мала, тебе в першу чергу)
    вважайте, що на правах реклами!
    коротше московське видавництво Ексмо штампує тоннами книжки нашого земляка, полтавця Сергія Мирного. книга "Живая сила" тупо стала бестселлером (35 тисяч в Москві плюс два скромних наклади в Полтаві - один з них 500 штук, другий мабуть такий самий). Оказуєцця, бестселер.
    має такий вигляд

качать тут http://postapocalyptic.ucoz.ru/load/...tora/4-1-0-161
    але ж і це не все

ції поки що 15 тисяч в Москві, і тисяча в Полтаві.
    там правда "сталкерня" плюється, що і читати такого не будуть, ібо слово комедія не созвучне з Чорнобилем. але як кажуть "знані алкоголіки", найкраще вино із скромними етикетками.
    аби ті, хто не в темі розуміли, що таке 35 тисяч для автора, циферки вам.
    Загальний наклад "Записок українського самашедчого" Ліни Костенко - 45 тисяч, Марія Матіос перейшла десятитисячні позначки, Шкляр з "Чорном вороном теж". Забужко міряє свої тиражі десятками тисяч. Середній тираж - 2500-5000. Крутий тираж для Полтави - 1000, трошки менш крутий - 500 (і то невідомо куда їх дівать), а зазвичай 300 штук.
    Тому люди, цінуйте нашого скромного і дуже цікавого земляка Сергія Мирного. Обідно, блін, що тамечки його знають більше аніж у нас... Вдруг шо, запитати книги можна у видавницвах "Структури Гармонії" та "АСМІ" у Полтаві. Чогось мені здається, у них є. Принаймні у перших - точно.
    Враження від книг сказать не можу - не читала поки що грунтовно, так мимобіжно. Але вихоплене дуже інформативно, для поціновувачів жанру.
    2.0

дуже сильна п"єса. http://lib.ru/PROZA/GUBAREW/sarkofag.txt
    совок був розвиненою машиною, але не цивілізованою. і такими ми лишилися і досі.
    ри?

Паук, я дочитала!!! Дуже пасібо! Отлічна книжка! Наївна трошки, але от мені це подобається в науково-фантастичній літературі міравих класіків І ще дуже кльово, шо не повільно все так, а бистрінько, незатягано! Вобщім, понравилося.
    Тепер на поличці паміті НФ літератури Саймак не один)))) Їх ВЖЕ двоє.
    Буду рада повернути книжку, коли матимеш час.
    Новачок

А я останнім часом перечитую таких авторів як Роджер Желязни, Анджей Сапковський, Шеклі.... Нещодавно натрапила на журнал "Дніпро". Знайома подарувала.
    Новачок

Лев Рубинштейн, точніше його ессеї. На додаток Олександр Геніс та Петро Вайль.
    ри?

Сергей Лукьяненко "Недотепа"
    Сергей Павловский "Коготь химеры"

nickeler, де ж той полтавський тираж С. Мирного? Купить можна в Києві, Харкові, Сімферополі((
    Книжок случайно, краєм глаза на полицях наших магазинів не бачила?
    Завсідник

laithemmer, У Лук'яненка ще є продовження "Недотепы" - ""Непоседа", теж з гумором ...

зараз читаю серію "Плоский мир" Терри Пратчетта, тестую cвій PocketBook )
    ри?

Ответ Сообщение от Fokus Посмотреть сообщение
    laithemmer, У Лук'яненка ще є продовження "Недотепы" - ""Непоседа", теж з гумором ...
    Знаю) Мої любі товариші подарували мені одразу дві книжки - і "Непоседу", і "Недотепу", шоб я не маялась продовженнями. Це щастя! Сьогодні за сніданком почала якраз "Непоседу".
    2.0

laithemmer, низна...мені автор презентував. набери в Гуглі "Структури Гармонії" це видавництво там будуть телефони видавців - позвони, спитай де взять. Так само в АСМІ.
+ Ответить в теме
Страница 113 из 138

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов