Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей310Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 111 из 139
Показано с 1,101 по 1,110 из 1384.
    Новачок

Re: А люди, взагалі, читають?

Із Овечок - найбільше вражання справив Криса. Обожнюю просто.
    Зараз Муракамі сприймаю по другому разу. Перший читала - тепер слухаю. Є в мене начитка Денсу - шедевральна просто.
    Переслуховувала "Кафку на Пляжі" - Радциг - БОГ!..
    уф )

Завсідник

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Опа-опа!!!
    Міла-Міла!!!! Міні-міні!!! Будь ласочка)
    будь-ласка, лежить вільна
    2.0

"Сто лет одиночества" Маркеса
    оце похвально. лежить оно кстать, в букіністиці за пятьорік куплене, чекає перечитки.
    а я от після довжєелезної перерви взялася за Стівена Кінга.
    "Історія Лізі", зразу важко, а тоді було шкода, що вона закнічується. Най-най-найвізуальніші виписані сцени життя батька з двома братєльніками. Але і з решти добре малюються картинки в уяві. Трохи казкова (інші світи, зцілення і всьо такоє) але і хорор в чистім вигляді там тож єсть, хоч і небагато.
    Нинька почала вгризатися в "кірпіч" "Під куполом" за порадою добрих людей. З перших сторінок захоплює.
    Мала, в тебе з Кінгом так як у мене з Муракамі і Коельо - не можу і всьо, ледь вимучила по одній книжці і після того хотілося рота пополоскать...
    ри?

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Мала, в тебе з Кінгом так як у мене з Муракамі і Коельо - не можу і всьо, ледь вимучила по одній книжці і після того хотілося рота пополоскать...
    Щойно злазила на самий верх, під стелю - намостила стільчиків і злазила ж...так от, віднайшла кінговську книжку, ту шо тобі обіщалося подарувать, Дорожниє работи. Наступного разу, як я гладитиму шнурки до вас іти, нагадай мені блск, оке?

Коельйо кстаті мені не сільно подобається, я тільки одну книжку осіліла, і то через то, шо там було пра прастітутку)))
    2.0

laithemmer, а я про Вероніку читала. ну маразм жеж обнаковенний. потом в книжковому магазіні намагалась вихватить глибоку філософію в інших книжках - і шото не найшла. )))
    ри?

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    laithemmer, а я про Вероніку читала. ну маразм жеж
    Вероника решает умереть??
    Я фільм гляділа. Харош. Плакав. Раз плакав, знач харош))))))
    2.0

laithemmer, нєєє... мені фатить читання. я другий раз такого не видержу. та ще й з Баффі в главной ролі, упасібоже...
    Філософф

А я "Сто років самотності" Маркеса так і недочитав. Нуднувати мені здалося. Половину прочитав - далі не осилив.
    ри?

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    А я "Сто років самотності" Маркеса так і недочитав. Нуднувати мені здалося. Половину прочитав - далі не осилив.
    Ну і нашо вносить смуту в наші нестройні ряди? Я і так дивлюся, шото воно мені тяжко іде, а Ви тут "нуднувате"! Хіба так можна?! Понімаєш лі, воспітую в собі силу волі, але з такими заявочками ніяка сила не воспітається!
    Здібна учениця

Ну і нашо вносить смуту в наші нестройні ряди? Я і так дивлюся, шото воно мені тяжко іде, а Ви тут "нуднувате"! Хіба так можна?! Понімаєш лі, воспітую в собі силу волі, але з такими заявочками ніяка сила не воспітається!
    не слухай туди, слухай сюди! Книжка чудова, читай!))
+ Ответить в теме
Страница 111 из 139

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов