Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 110 из 137
Показано с 1,091 по 1,100 из 1370.
    2.0

Re: А люди, взагалі, читають?

aneisha, 200 сторінок ще почекай. я постараюся дюже бистро.
    Олесь, ну я просто найшла за 75 грн. а 120 і я б зажала. так шо, розумію.

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    потрібні образи дорослих чоловіків, і роман Володимира Лиса дає такий образ
    от! красіво сказано. нам вопще дорослі чоловіки потрібні, в принципі так, як і жінки. ну шоб не боялися в першу чергу, мали власну нерушиму позицію і готові були на Конкретні Справи. бо час такий зараз.

змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    красіво сказано.
    і написано тоже. Мені сподобалося, шо герої живі. А відповідно, серед них немає ідеальних чоловіків і жінок. Є просто люди, яким доводиться обирати між (раскриваю тайну сюжета) кого зоставити в живих: одного чоловіка чи кілька сімей. Вони дорослі, бо беруть на себе відповідальність і не відмовляються від неї.
    справді немає в Лиса інфантильних малолєток. Є просто люди далекі від геополітики в умовах переділу світу.
    а ще красиві історії кохання. це для любителів трлхи мила.
    ри?

Харукі Муракамі "Страна чудес без тормозов. Конец света".
    Отлічне. І дуже немуракамівське. Є його ідеї і самокопання, але ну дуже вже фантастичне і далеке від реальності.
    Тема їжі та пенісів розкрита широко.
    змія болотяна ОЧКОва

буду ділитися раз зайшла. В процесі "Із сьомого дна" - лауреат "Коронації слова". За шо його коронували не понятно, но я ж не крітік, може того мені і непонятно. Тому просто читаю мовчки. вцілому непогане:динамічне, легке, пізнавальне, цікаве. Але... мене мучить сюжетне обрамлення. В передмові і ще койде багато казано про містичність роману, про якісь хитросплетіння тутешнього і потойбічного бла-бла-ла. і воно б так і було, мабуть, аби на тему виринання чортів з 6пекла і їхнього життя-буття на землі не було вже писано-переписано. І "Із сьомого дна" точно найгірша інтерпритація теми. ІМХО. А вапше інтірєсно, да.
    ри?

Тень стрекозы - Т. Полякова (іранічний дідіктів)
    Чтиво на той випадок, коли відрізаний інтернет і треба швидко чимось забити мізки.
    Філософф

Дочитав нарешті "Записки..." Ліни Костенко. Що сказать... Йшло читання важко. Враження зараз складно однозначно сформулювати. Можу точно сказати, що книга не залишить байдужим нікого незалежно від його поітичної орієнтації. Коли читаєш про події, під час яких жив, які сам переживав, то це апріорі не може залишити байдужим. Про лінію оборони, яку тримають мертві - дуже влучно. Не сподобалися відверті соплі, які проступали між сильними думками. Десь вони перегукувалися у мене із Бегбедерівським "Любовь живет три гола". Хоча, можливо, це потрібно було для того, щоб підкреслити контраст.
    Ну і питання до наших бібліофілів. Чи не попадалися вам книжки про революцію на граніті? Хотілося б щось про це ще почитати.
    Новачок

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Харукі Муракамі "Страна чудес без тормозов. Конец света".
    Отлічне. І дуже немуракамівське. Є його ідеї і самокопання, але ну дуже вже фантастичне і далеке від реальності.
    Тема їжі та пенісів розкрита широко.
    Хе-хе. Тема їжі і пенісів вважай улюблена у Харукі. Та на диво, не напрягає зовсім. Якось так, природньо, ніби для глибшого опису героя. У нього варто ще трилогія "Охота на овец". З"їла всю. А бо ж "К югу от границы на запад от солнца" - зовсім реальна штучка)).

Зараз - Гіляровский. "Москва и москвичи"
    ри?

Ответ Сообщение от Vi-ska Посмотреть сообщение
    У нього варто ще трилогія "Охота на овец"
    З цеї трилогії не читала тільки останню книгу. "Слушай песню.../Пинбол" взагалі потрясна. А "Овець" недавно дочитала - два роки лежала на столі, пасіба Кобіті, штрафу мільйон грошей (яка я свинтус). "Денс, денс..." якось не потрапляло до рук.

Зараз взялася одразу до трьох книжок (Дітям привіт , прямо як вони): Муракамівські "Хроники Заводной птицы" (неймовірно товста, з мене тут пруться, шо якшо Вівці два роки лежали, то цю я все життя читатиму!), "Сто лет одиночества" Маркеса і знайшла у товаріщів одну Сталкерську книжку - мммммммммм. Шо вмре першим?
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    "Денс, денс..." якось не потрапляло до рук.
    В Міліній бібліотеці є. Вона недавно дочитала - проси.
    ри?

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    В Міліній бібліотеці є. Вона недавно дочитала - проси.
    Опа-опа!!!
    Міла-Міла!!!! Міні-міні!!! Будь ласочка)
+ Ответить в теме
Страница 110 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов