Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей313Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 109 из 139
Показано с 1,081 по 1,090 из 1388.
 1. #1081
  Offline
  2.0

  Re: А люди, взагалі, читають?


  rust, нє, ну ти начинай, а товариство скаже. мені тож теоретично нада.
  по темі: дочитала Кундеру. Друга частина книги - сильна, навіть дуже.
  Нині читається Ущенко "Барменцаль" - смішне, і зважаючи на певну близькість теми, взнаються персонажі )))
  і паралельно - діточа "Та, що прибула з неба", не помню чия, дивитися впадлу. такоє, поки шо. багато такого, шо діти тупо не поймуть (маю на увазі слова і відсутність прямої логіки). хоча ідея хороша.

 2. #1082
  Offline
  Здібна учениця

  Re: А люди, взагалі, читають?


  Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
  rust, нє, ну ти начинай, а товариство скаже
  точно-точно))) і технічні подробиці, плиз: виробник, параметри, стан...
 3. #1083
  Offline
  ри?

  Re: А люди, взагалі, читають?


  Почала читати одразу дві книжки: Наивно.Супер (яка мені видається зараз дуже нудною) і Вспоминая моих грустных шлюх (ясно шо назва притягла увагу, але йде ні шатко, ні валко).

  Кобі, рецензію на Пентакль я не писала, тому вирішила настрочити ті розповіді, що приглянулися: Бои без правил, Картошка, Туфли, Базар, Пламенный мотор - теж до речі пентакль вийшов)
 4. #1084
  Offline
  Пророк

  Re: А люди, взагалі, читають?


  Ну, я так і думала, шо тобі "Наивно. Супер" не проканає. А пентакль візьмеш завтра на зустріч?
  Я притягну те, шо твоє я прочитала.
  І ще ти, кажись, овець повинна притягти, да?
 5. #1085
  Offline
  Здібна учениця

  Re: А люди, взагалі, читають?


  Дочитала казкову білетристику. Тетяна Винокурова-Садиченко "Жарт перший. Із життя психів" і "Жарт другий. Квіт папороті". Перша - таке собі чтиво, якось не лягло до душі, хоча пара цікавих думок була, тож витраченого часу не так і жаль. А от друга сподобалася більше, сюжет динамічніший, я навіть подумала, що вийшла б дуже непогана екранізація в жанрі містичний екшн (вурдалаки, відьми, боги...)
 6. #1086
  Offline
  Залишенець

  Re: А люди, взагалі, читають?


  Читаю регулярно! Вчера дочитал "Завещание" Дж.Гришэма и вчера же начал "Чорный ворон" В. Шкляра (на языке оригинала).
 7. #1087
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: А люди, взагалі, читають?


  читаю наразі капітал Жадана, досі була прихильницею лише його поезії, але тепер полюбила і прозу
 8. #1088
  Offline
  2.0

  Re: А люди, взагалі, читають?


  читаю Забужко "Музей..." вперемішку з Андрієм Ломачинським. Військова судмедекспертиза це шось. Цікаво чувак пише, дуже. Присмачено цинічними подробицями життя судмедексперта, але ж як сочно.
  А Забужко - на диво йде легко, але вночі (може правда от хорого брєда) снилась Соля Павличко (прототип Влади Матусевич) і снилась як Лора Палмер якось (може того шо на деяких фотах сходність є) .. і всякий бред снився. Ніби доживаєш прочитане уві сні. Тяжка за змістом книга. Чи то Забуня так пише. Але подобається.
 9. #1089
  Offline
  Філософф

  Re: А люди, взагалі, читають?


  Я на нову книжку Забужко пожалів грошенят. По об'ємам аля "Війна і мир", і вона, мать, тієї ціни вартує. Але все одно дорогувато.(
 10. #1090
  Offline
  змія болотяна ОЧКОва

  Re: А люди, взагалі, читають?


  Жду Забуню ))) А поки читаю Іваничука "Вогненні стовпи". інтірєсне. Хоча, трохи довго йде, бо має пан Роман (як і дехто тут вже згаданий) звичку писати одне речення на три сторінки.
  А вчора зробила в ньому перерву на Володимира Лиса "Століття Якова". Всім нам харашо відома Забуня у передмові написала, шо це насправді гарна книга.
  "Читаючи цей рукопис після просто навали штампованих текстів із картонними персонажами, я відчула неабияку читацьку втіху та вдячність, - зауважила пані Оксана. - Цей роман я буквально проковтнула за дві години, і це було дві години прохолодного басейну у шалену спеку. Не дивно, що після такого починаєш любити цього автора ніжною любов'ю.

  Така людина, як пан Лис, просто мала з'явитися на нашому літературного небосхилі. Я чекала на це вже 17 років. Він - той талант, який навчився грати за законами ринку, тому зможе принести у широкі маси якість справжньої літератури. Тепер ми зможемо якщо не витіснити зовсім, то хоча б потіснити росіян з ніші української масової літератури, де вони давно обоснувалися за повного економічного потурання нашої влади. Головне те, що Лис це зробить, не копіюючи закордонні зразки, тобто піде своїм, оригінальним шляхом. Віднині українська література вже накачала достатньо м'язів, аби не просто доводити своє існування, а говорити світу щось своє, і вона має, що сказати. Книжка "Століття Якова" являє собою справжнє століття української історії.

  Мені набридли типові хлопчики-підлітки сучасної української літератури, які приносять скрізь підліткову тематику, підліткові характери та підліткові завдання. Нам, немов повітря, потрібні образи дорослих чоловіків, і роман Володимира Лиса дає такий образ".
  Раджу всім, а когось його екземпляр вже чекає))))
+ Ответить в теме
Страница 109 из 139

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов