Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей309Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 104 из 138
Показано с 1,031 по 1,040 из 1380.
    ри?

Re: А люди, взагалі, читають?

Черги нема) Закину обидві книжки, що хотіла.

Філософф

Почав читать Люко Дашвар "Село не люди". Прочитав половину, потім друг відібрав. Не хочеться робить поспішних висновків, але... Осмілюся зробить припущення, що з часом її твори можуть бути включені до шкільної програми. Де, власне, їм і місце. В одному ряду з Панасом Мирним, Марко Вовчок, Іваном Багряним, Григором Тютюнником.... Чудова мова, бездоганне знання матеріалу... Так передати реалії вимираючого українського села кінця 20 початку 21 ст... Коротше я в захваті. Зара йду дочитувать. І впевнений, що кінцівка мене не розчарує і свої слова не доведеться забирать назад.)
    Инвалид умственного труда

Пикник на обочине.... наддцатый раз читаю...
    Філософф

Добив "Серафиму" вже, на жаль, покійного Олеся Ульяненка. Специфічна дуже книжка. Читається не швидко, але з цікавістю. Сюжет Ульяненко накручує поступово, немов по спіралі. Мабуть, одна з небагатьох книжок, серед тих які мені траплялися, в яких досить органічно заблансована основна сюжетна лінія з описом другорядних деталей. Дуже часто авторам досить складно витримати цей баланс і одне губиться в іншому, або навпаки. Через це страждає книга. В Ульяненка - ні.
    Новачок

а де можна скачати книжку Люко Дашвар Ми все, а то я вже пару годин намагаюсь і ніяк????
    вишліть мені будь ласка!!!
    Філософф

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Пикник на обочине.... наддцатый раз читаю...
    Вещь! Прочем, как и все остальное у Стругацких. Жаль, что мне уже нечего читать, а они больше не напишут.
    Читаю сейчас рассказы Тани Толстой. Как-то нечестно выходит: сборники по-разному называются, а внутри - все то же, разница - в парочке рассказов. Вот так и покупай, не глядя в содержание...
    ри?

Ответ Сообщение от tania Посмотреть сообщение
    а де можна скачати книжку Люко Дашвар Ми все, а то я вже пару годин намагаюсь і ніяк????
    вишліть мені будь ласка!!!
    Ми все? Перший раз чую, хоча за новинками Дашвар слідкую дуже добре. Може, Ви помилилися у назві? Останній твір називається "Мати все". Електронки не бачила ще...
    ри?

Кобі, я таки дочитала )) Не пройшло і двох років. Вівцю Криса повісив на балці в кухні, а Чорного Секретаря підірвав руками свого друга. Сельодка потовстішала. А подруга, мабуть, втратила свій дар "розблокованих вух".
    Занятний персонаж - Людина-Вівця. Кумедний. Уявила собі його - так дуже кумедний, з колокольчіком на попі і стирчащими врізнобіч вухами.
    Нарешті можу повернути книжку тобі:) Чим несказанно пишаюся. Пробач, що так довго. Але швидше ніяк не виходило. Можу заплатити штраф))))
    Пророк

) рада, що ти таки дочитала
    bvn
    йог на танке

Оце так... Таких авторів згадуєте, що я й ніколи не чув :( Зараз читаю все підряд і в друкованому вигляді, і в електронному... Можна сказати, що наганяю упущене в дитинстві, бо тоді не любив читати. Потім фантастика допомогла - спочатку читав тільки її, а вже потім полюбив і все інше, але читаю дуже повільно. Буває що за рік прочитаю 3-4 книжки усього. Навіть ще не все перечитав, що в мене вдома є. А ще, я читаю декілька книжок одночасно, по кілька сторінок або глав... Чомусь мені так подобається :) Мабудь тому, що одну книжку читати довго, а хочеться швидше починати іншу :)
    Зараз читаю Махабхарату, Рамаяну та одну книжечку Мантека Чіа. Ще читаю Андерсон "Тау Нуль" - це з електронних. З друкованих: (хоч смійтеся, але зацікавило) Микола Бірюков "Сквозь віхрі враждєбниє", а також Норбєкова читаю та закінчую самовчитель по Астрології Колеснікова О. Г.
    Ось така программа мінімум. На черзі ще стопка книжок чекає на мене... аби життя хватило їх перечитати :)
+ Ответить в теме
Страница 104 из 138

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов