Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 103 из 137
Показано с 1,021 по 1,030 из 1370.
    Здібна учениця

Re: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Бо шо? Бо якось не тими слова прорекламують!
    хмм, і ти після моїх майже тих самих слів будеш її читати?)))

Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Є. Лежить на полочці, нікому не нужна :)
    А це твоя?
    Давай я якось візьму її.

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    хмм, і ти після моїх майже тих самих слів будеш її читати?)))
    Ем... Ну я вирішила її прочитати після інших слів. А твої слова я якраз оце ж оцінила як недостатню рекламу. Тобто, видно, шо тоді я вобще не звернула уваги. А зараз же розумію, шо ти написала позитивний відгук.

Таке часто буває з кінами: Уксус пише про якийсь фільм, шо мол.. ну.. нічого, хароший, можна дивитися і всьо! Я за такі рекомендації можу і глазом не зачепитися. Потім якимось іншим шляхом до мене доходить той фільм і я в неї питаю, мовляв, бачила таке? Вона: тююю, так я ж тобі його радила, на форумі ж писала!
    2.0

laithemmer, ага, пересічемся канєшна ж. дайте дожить до Ґеловіна...
    ри?

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    А це твоя?
    Давай я якось візьму її.
    Та’, моя. Візьми якось)
    Філософф

Коротше так, "Польові дослідження з українського сексу" я благополучно дочитала до 78 сторінки, і вчора вирішила закинути її. Пам’ятаєш, Коб, ми з тобою недавно балакали про найнудніші в житті книги? Оце одна із. Буде в списку поруч з Достоєвським і Толстим.
    Брєєєєєєєєд!!!! Нечитаємо! Нецікаво!!!!
    Ой, Лайто! А мне оооочень понравилось! Класно пишет, трогает. Построение предложений, конечно, - лабиринт, но мне понравилось искать дорогу. Читаешь, но не расслабляешься, а не то - забудешь о чем сообщили в начале предложения. Не застольная книга, а сильная.
    Мне последнее время попадаются хиленькие книжки, последняя - Лузина со своими ведьмами. Читала быстро, но с закуской. Очень мелкая.
    Инвалид умственного труда

Перечитываю Драйзера Финансист, Титатн, Стоик... масса забытых вчепятлений
    ри?

Ответ Сообщение от zashtrihovana Посмотреть сообщение
    Построение предложений, конечно, - лабиринт, но мне понравилось искать дорогу.
    Да, точно, не просто лабіринт, а шось ужасне! І мені продиратися крізь нього не вставило. Хоч і допродиралася до 78 сторінки, якось отак зупинилася і зрозуміла, шо я просто себе насілую!! А поруч же купа книжок нечитаних лежить, а тут - купа рецензій на ще більшу купу книг!! І чо’, питається, себе мучить? От я її і закинула, поставивши жирний хрест на цій письменниці.
    Філософф

А поруч же купа книжок нечитаних лежить, а тут - купа рецензій на ще більшу купу книг!
    Дай мне из твоей купы, будь ласочка, ато - безрыбье...
    ри?

Ответ Сообщение от zashtrihovana Посмотреть сообщение
    Дай мне из твоей купы, будь ласочка, ато - безрыбье...
    Складу взавтра список і вишлю тобі. Зараз нема мочі вставати, йти дивитися і писати :( Оке?

Люблю хворіти. За день милькнув новий роман Люко Дашвар "Мати все"

Назва - двозначна, як і всі назви попередніх романів. Єдиний, над яким не тужиш, не обрьовуєшся і не думаєш, як все паскудно. Трагедія однієї сім’ї, яка потім заплутуєтсья у тугий вузол з трагедій інших сімей. А всьому виною хто? Мати. Роман цікавий, і страшний водночас. Понівечені душі, понівечені долі дітей, онуків, рідні, пересічних людей.
    Довго думалося над роллю бомжа Марка. Досі ніяк не збагну, ким він був для Ліди і ким став для Платона з Раєю, окрім як "цілителя".
    Пророк

Стаю на чергу! Хочу, хочу, хочу!
+ Ответить в теме
Страница 103 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов