Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 101 из 137
Показано с 1,001 по 1,010 из 1370.
    Філософф

Re: А люди, взагалі, читають?

Я от до Андруховича нарешті дібрався. Глянемо, що патріарх української літератури з себе представляє.

ри?

Прочитала "Впусти меня". Отлічне чтиво. Швидко йшло. І не таке бридке, як я було подумала від початку - нічого стрьомно-ужасного там нема, ніяких таких збочень шизофренічних (а шкода;). На диво несподіваний фінал.
    А. Ну да ж. Андрогіняча мальчіко-дівочковська тема розкрита повністю.
    П.С. Фільм слабуватий, єстессно.
    ри?

Алексей Иванов "Общага-на-крови".
    Легко читалося, на одному диханні. Так швидко, що аж стрьомно. Якось хочеться ще, бо добре написано.
    Нік вже писала про цю книжку. Але я не думала, що вона буде настільки проникною.
    Сподобалися описи Иванова буденних речей, як то самої будівлі, неба, пейзажу довкола, початку ранку в кімнаті... Просто захоплюючі метафори, а також потрясаючий стиль діалогів! Діалоги - це взагалі щось! Стільки нового почерпнула)))
    ....Он прибежал, весь на понтах, пальцы веером, на ногах фигушки:"Я на арбузной корке плавал, мне чайки на грудь срали!"....
    А?! Каково?? От і мене пройняло))))) Ну це так, в кінці вже самому, те що найбільше запам’яталося, навскідку.
    Книга про життя у гуртожитку. Точніше, про виживання. Про те, як легко втратити своїх друзів, свої принципи, себе.

Кому цікаво: http://russkie.kiev.ua/obschaga-na-krovi
    Філософф

Прочитав Андруховича "Таємницю". Таки толково дуже пише, відчувається витриманість прози роками, досвід.
    З останнього чорт дьоргнув прочитать Валентина Терлецького "Рок-н-рол, стакан, кохання" - історія запорізького рок-гурту "Декаданс" в переважній більшості в особі її соліста, власне, самого Терлецького. Сама назва, в принципі, вже говорить про то, про шо буде йтим мова в книзі. Про три кита, на яких тримається життя головного героя: рок-н-рол, випивка, кохання. Саме в такій послідовності автор їх вишиковує. Хоча читаючи книгу, виникає дуже сильне враження, що поступово воно трансформується у більш класичне - рок-н-рол, випивка, секс. Саме тваринний секс присутній майже на кожній сторінці, а того самого кохання кіт наплакав. Десь по манері опису еротичних сцен дуже схоже на прозу Дністрового. Але в Дністрового в переважній більшості книжок присутня жорстока проза життя, яка змушує думати. У Терлецького також іноді присутні непогані спроби філософськи оцінити ті чи інші події, що відбуваються з головним героєм. Але на фоні Андруховича вони виглядають просто жалюгідними.
    Ще хотілося б почутити жіночу думку про цю книгу. Колись читав рецензії однієї дівчини на творчість Покальчука, де вона закидала йому, що він геть незнайомий з жіночою психологією, тому і виходять в нього історії в частині жіноцтва неправдоподібні. Я теж не фахівець в цій галузі, але видається, що в багатьох моментах Терлецький видавав бажане за дійсне.
    Новачок

Найкраще хоббі - читати. Розміщуйте твори українських авторів, а також СВОЇ ВЛАВСНІ ТВОРИ безкоштовно
    http://book.byethost24.com

а також скачуйте для читання українську літературу і гарно проводьте час
    Здібна учениця

Пару років тому, їдучи у відпустку, знайшла в неті список "пляжної" літератури. Серед усього там була книга Володимира Войновича «Жизнь и необычайные приключения солдата Ивана Чонкина». Тоді знайти мені її не вдалося, аж ось недавно в Емпіку натрапила на першу частину "Лицо неприкосновенное". Книга супер, цікава і дотепна, А те що, в СРСР вона спочатку вийшла виключно "самвидавом", а невдовзі після публікації в іноземному видавництві автора вислали у ФРН, пояснить наскільки відверто Войнович пройшовся по тогочасній владі та устрою.
    Філософф

Повість "Квітослава" Отара Довженка дуже достойна.
    2.0

Офтоп:
    Олесь, а мене вставив оцей його "публіцистичний" опус
    ри?

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    От моє запитання: хто-небудь що-небудь читає?
    Читає.

"Декамерон" - антологія сучасної української прози, до якої увійшли нові оповідання десяти популярних вітчизняних письменників. Участь у збірнику взяли автори, чия творчість в останні десять років визначилась і лишалася в центрі читацької уваги.
    - Софія Андрухович - перше, що я прочитала цієї письменниці. Дивне оповідання, але не без смаку. Трохи гостре, трохи відверте, трохи сумне.
    - Любко Дереш - бралася книжка саме через нього, і так сильно мабуть мене накрило розчарування. Не сподобалося написане абсолютно. Може тому, що незрозуміла кінцівка?
    - Анатолій Дністровий - саме читала, коли не стало Маріо. Дуже позитивне оповідання. Розрадило до приходу друзів-товаришів.
    - Сергій Жадан - дуже смішне оповідання. Наскільки не подобаються окремі твори жаданівські, і наскільки тут по-свойськи все :)
    - Ірена Карпа - шо тут сказать? Цукерки, фрукти і ковбаси!
    - Світлана Пиркало - найкраще оповідання збірки. Еротичне, любовне і трагічне.
    - Світлана Поваляєва - ще гірше, аніж дерешовське. Раніше не читала, і зараз якось не "тягне" до цеї письменниці...
    - Тарас Прохасько - прогортала
    - Наталка Сняданко - хороше. Про людей. Про не нас, не совітів.
    - Сашко Ушкалов - ще не визначилася, але не найгірше зі всього.

Марія Матіос "Нація. Одкровення"
    Обожнюю її стиль письма. Всі оці звороти, західні словечки, звертання, взагалі - бачення світу.
    Про націю і радянську владу. Ковтнулося на одному дихання.

Оксана Забужко "Польові дослідження з українського сексу"

Страшенно важко йде книга. Дуже повільно. Тоненька - а така неймовірно повільна.
    Напевно через дивний стиль письма. Хаотичне нагромадження думок, що пихається в одне речення, яке може розтягтися на дві сторінки. Ось тут відкрилася дужка, а закриється...а де вона закривається? І ти шукаєш, читаєш-читаєш, а вона все не закрита...і так сторінки чотири - а ось і бажаний знак. Таке відчуття, що так може писати думки уявна машина у нашій голові - настільки все розірвано, несполучно і нелогічно, настільки все наскакує одне на одне.
    Філософф

Прочитав "Елементал" Шкляра. Після "Чорного ворона" і "Ключа" якось трохи розчарований. Складно навіть так відразу сказати і чому. Якось... надто просто чи що. Історії про мачо-супермена самі по собі несвіжі. Буду вдячний, якщо хтось має або підкаже де взяти "Кров кажана" в електронному вигляді.
+ Ответить в теме
Страница 101 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов