Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей12Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4
Показано с 21 по 30 из 31.
    2.0

Re: Ліна Костенко “Записки українського самашедшого”

23q, якшо така література стане модною, то я блін не знаю шо на радості зроблю. з іншого боку, ще Орвелл писав, що коли він працював в букіністичний крамниці, то зробив висновок, що продати Джека Лондона наприклад легко (типу престижно мати його на полиці), але в прокаті брали переважно легке чтиво. я сумніваюся, що "модну" Забужку, її "цеглину" "Музей покинутих секретів" хтось купуватиме просто "для колекції" за 150 грн ))) так само і дорогуща Ліна. Особливо її поезії за 200 грн у роздріб. Людям дійсно треба цю книгу. І дайбо, щоб ця література ставала модною, а не Шитов, Шилова і Донцова.

.

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    за 150 грн ))) так само і дорогуща Ліна. Особливо її поезії за 200 грн у роздріб.
    А в интернет скачать нельзя пиратскую версию? Или еще не выложили?
    змія болотяна ОЧКОва

Інтернет не канає ))) я люблю традиційні книжки - паперові.
    2.0

Gonosuke, книжку хоцца. вона шарудить і пахне фарбою...
    полосатік

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    nickeler, ага. Не было бы огласки и моды у Костенко читателей поубавилось бы. Большая часть тех, кто счас ищет так трепетно эту книгу, о Костенко слышали только в школе, только не читали, как жаль.
    Не такий уже і значний розголос був про "Записки..." Костенко, все що зроблено і то завдяки Малковичу та його видавництву. Власне вихід цієї книги є подією лише для тих, хто цікавиться сучастим укрлітом.
    .

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Інтернет не канає ))) я люблю традиційні книжки - паперові.
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Gonosuke, книжку хоцца. вона шарудить і пахне фарбою...
    Я тоже люблю печатные книги, но согласитесь, что кому ОЧЕНЬ хочется прочитать, всегда скачает и распечатает. Так что, в той или иной степени, эти книги покупаются "для коллекции"...
    2.0

Gonosuke, мені тупо незручно тягати ноутбук тільки для читання. книжка банально зручна. у мене на кампі величезна колекція всяких кльових книг. і добре, як з них штук 10 прочитаних. ібо повторяюся - неудобно.
    полосатік

Останнім часом почала помічати, що люблю купувати книжки (мабуть таки підсідаю на колекціонування), але ця справа не з дешевих, тому до "колекції" потрапляють обрані. Хоча багато чого є і в електр.варіанті, але то не те, так би мовити "немає повного естетичного задоволення від читання".
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

полосатік

Нарешті зібралася описати свої враження від прочитаного. Я таки вполювала «Записки…» ще навесні і лише нещодавно прочитала їх.

Не можу скласти однозначну думку щодо цього роману. Він, звісно, цінний і потрібний, але треба бути готовим до простого сюжету і МЕГАпотоку новин про теракти-аварії-вбивства-корупцію-скандали-блядство влади, які герой постійно занотовує у своїх «Записках». Цей негативний потік ллється з першої по останню сторінку.

Твір написаний від імені 35-річного програміста, який глибоко переживає всі ці катаклізми суспільства, свою нереалізованість, занепад моралі і національних ідей. Паралельно все відбувається на тлі важких і проблематичних стосунків у сім’ї з дружиною. Загалом роман справив на мене досить великий вплив, і далеко не завжди позитивний, радше гнітючий. Мимоволі сама почала переживати разом з героєм, адже все те не вигадка, а правда сьогодення. Та й емоційне піднесення в романі періоду Помаранчевої революції, що є наче «хепі ендом», зараз осмислюється і сприймається неоднозначно.

Ажіотаж навколо роману, звісно, зумовлений брендовістю імені авторки, крім того, Ліна Костенко заслужена відома людина, яка вміє сказати правду, і нічого іншого від неї я й не чекала. Але я не вважаю, що лише ім’я спричинило успіх, і не розумію закидів критики щодо падіння письменниці. «Записки українського самашедшого» однозначно варті уваги читача, тому що це глибока і змістовна річ.

А ще мій примірник «Записок» має купу наших з сестрою виділень і підкреслень, бо роман містить багацько «золотих» думок і цитат.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4