Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей7Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 5
Показано с 41 по 50 из 50.
    Пророк

Re: Андрухович

Андрухович у Frankfurter Rundschau: Янукович – пародія на Путіна

«З політичної точки зору, Україна сьогодні не є європейської країною, - заявив Юрій Андрухович у інтерв’ю німецькій газеті Frankfurter Rundschau. – Ми знову десь у Євразії. Перспективи погані. Можновладці повторюють мантру про європейську інтеграцію, але в реальності вони роблять дещо зовсім інше». Івано-франківський письменник радить Європейському Союзу «скористатися риторикою правлячої групи, щоб здійснювати тиск» і «поводитися з Україною як з Білоруссю».

На запитання, чи є президент Янукович українським Путіним, який «стабілізує Україну» за прикладом Росії, Андрухович відповів: «Путін елегантний, хитрий, спортивний, сексапільний. Янукович – це пародія на Путіна. Але він хоче скопіювати ідеї вертикалі влади та так званої суверенної демократії. Свобода слова існує як і в Росії лише в інтернеті, юстиція повністю втратила самостійність».

Юрій Андрухович Зміни, що сталися за рік після приходу до влади в Україні Януковича, Андрухович загалом оцінив песимістично: «Я очікував режиму а-ля Кучма, але сталося гірше. Янукович та його соратники не мають зв’язку з Україною. Країна для них – лише інструмент, щоб ставати ще багатшими та впливовими… Я побоююся, що Україна на шляху до failed state (держави, що не відбулася – прим.ред.), яка більше не може виконувати свої функції».

«Єдина надія, - підсумовує письменник Андрухович в інтерв’ю Frankfurter Rundschau, - полягає в тому, що для можновладців залишається важливою західна перспектива. У них банківські рахунки на Заході й вони хочуть проводити відпустки на Сардинії. Саме на це треба тиснути».

http://www.dw-world.de/dw/article/0,,14759063,00.html

Філософф

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Edos, зайдіть ще в Книжковий клуб і поперед нього ще є якийсь книжковий у підвальчику. Може там знайдете.

Ой! І навпроти Палаццо є Бібліофіл. Він же ще є, нє?
    З Бібіліофілом у мене цікава історія була. Колись зайшов туди і попитав у його власника чи є у них Андрухович, Жадан і т. д. На що отримав відповідь, що це тіпа сміття і він не хоче рекламувати сміття у своєму супер-магазині. Після чого я спитав, а що на його думку не сміття і що варто почитати. Отримав лекцію десь на півгодини. З тих прізвищ, які він називав, запам'ятав тільки Довлатова.) Хоча в ході розмови він визнав, що у Андруховича є окремі речі варті уваги, але все одно назвав його попсняком типу Коельо.
    Здібна учениця

Бачила поличку з укрсучлітом в маненькій книгарні біля Галереї мистецтв, може там знайдете
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    З Бібіліофілом у мене цікава історія була. Колись зайшов туди і попитав у його власника чи є у них Андрухович, Жадан і т. д. На що отримав відповідь, що це тіпа сміття і він не хоче рекламувати сміття у своєму супер-магазині. Після чого я спитав, а що на його думку не сміття і що варто почитати. Отримав лекцію десь на півгодини. З тих прізвищ, які він називав, запам'ятав тільки Довлатова.) Хоча в ході розмови він визнав, що у Андруховича є окремі речі варті уваги, але все одно назвав його попсняком типу Коельо.

да-да, Книжник з бібліофіла - вн такий) і лекцію почитає, і порекомендує) класний дядько взагалі-то. радить вартісну літературу, сучукрліту у нього, здається, взагалі немає.
    Пророк

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    З Бібіліофілом у мене цікава історія була.
    я була хотіла одразу відписати за цей магазин, але чось завтикала.
    да, краще по андруховича туди не ходити (хоч він там теж є, як і жадан і остальні суч.укри))))) простіть на слові.
    лекція може втомити, канєшно)))
    але у тій крамниці є дійсно дуже цікаві книги, яких я ніде не бачила ніколи. в тому числі, і старовинні.

а ще є книжкова лавка у Дитячому світі, але там такий продавець, шо зразу питає тебе, чи ти купуватимеш чи просто так питаєш, цікавишся. так відвертає моментально.

по питанню де купити, мабуть, уже всі варіанти і названо. ще була колись така собі "Сакура", але шось швидко одцвіла.
    Залишенець

Спасибо всем за советы. Пройдусь везде, а лекции продавцов-умников меня не пугают!
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    ще є книжкова лавка у Дитячому світі, але там такий продавець, шо зразу питає тебе, чи ти купуватимеш чи просто так питаєш, цікавишся. так відвертає моментально
    о, да!))) це ще той тип)) в нього якщо купувати не будеш, то книгу в руки не дає)))
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    я була хотіла одразу відписати за цей магазин, але чось завтикала.
    да, краще по андруховича туди не ходити (хоч він там теж є, як і жадан і остальні суч.укри))))) простіть на слові.
    лекція може втомити, канєшно)))
    але у тій крамниці є дійсно дуже цікаві книги, яких я ніде не бачила ніколи. в тому числі, і старовинні.

а ще є книжкова лавка у Дитяому світі, але там такий продавець, шо зразу питає тебе, чи ти купуватимеш чи просто так питаєш, цікавишся. так відвертає моментально.

по питанню де купити, мабуть, уже всі варіанти і названо. ще була колись така собі "Сакура", але шось швидко одцвіла.
    оо, до книжкового відділу у дитячому світі у мене давня нелюбрв) відвертає - це не те слово!
    Пророк

якшо комусь цікаво – колонка андрухлвича на сайті тсн в "погляді"
    Новачок

Один из лучших авторов. А его произведения "Рекреації", "Московіада" бесценны! Впервые познакомилась с его творчеством на страницах журнала "Днипро".
+ Ответить в теме
Страница 5 из 5

Теги для этой темы