Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей7Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5
Показано с 31 по 40 из 50.
    Пророк

Re: Андрухович

Скоро має вийти новий... не то роман, не то просто збірник текстів про міста, які якимось чином з’являлись в житті андруховича. в алфавітному порядку (на деякі літери прийдеться по декілька міст, вочевидь). я вже чула декілька уривків з якихось презентацій, і тому чекаю виходу всього цього тексто-географічного путівника)
    Я зараз працюю над книжкою «111 міст», воно в алфавітному порядку розташовуються в ній, і цей алфавітний порядок дозволяє погратися із часом і простором.
    ці 111 міст – це щось на кшталт такого розширеного коментаря до “Таємниці”, тобто, там буде багато таких сюжетів, які в “Таємниці” згадані побіжно, а потім я подумав – а якщо це розписати детальніше?

Пророк

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    Скоро має вийти новий... не то роман, не то просто збірник текстів про міста, які якимось чином з’являлись в житті андруховича. в алфавітному порядку (на деякі літери прийдеться по декілька міст, вочевидь). я вже чула декілька уривків з якихось презентацій, і тому чекаю виходу всього цього тексто-географічного путівника)
    Ой! Цікаво як! Я теж не чула про 111, але опис такий, шо хочеться читнути. Мені подобається, коли твір з сильними географічними проявами. А якщо ще й про місця, де бувала я - вобще цікаво стає, бо порівнюєш свої враження з авторськими.
    Пророк

kobieta, в деяких містах він побував спеціально, бо потрібно було заповнити певну літеру:) а на літеру "й" у нього буде Йорк Новий;)
    Пророк

А на И і мяхкий знак?
    Філософф

"Рекреації" дочитав. Залишуся при своїй думці. З "Таємниці", "Рекреацій" і "Переверзії" - останню і поставив би на останнє місце)). "Московіада", куплена в "Планеті", чЕкає вже на полиці. Андрухович таке як згадував окремі епізоди з "Московіади" в "Таємниці". Почитаємо.
    Залишенець
    Ops

Подскажите где в Полтаве можно купить его книгу на украинском? Зашел в книжный на Шевченко, а там в русском переводе!
    ри?

Edos, зайдіть ще в Книжковий клуб і поперед нього ще є якийсь книжковий у підвальчику. Може там знайдете.

Ой! І навпроти Палаццо є Бібліофіл. Він же ще є, нє?
    Залишенець

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Edos, зайдіть ще в Книжковий клуб і поперед нього ще є якийсь книжковий у підвальчику. Може там знайдете.
    Дякую за підказку! Обов'язково зайду - подивлюся.

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Ой! І навпроти Палаццо є Бібліофіл. Він же ще є, нє?
    Хм... навіть не знаю! Я там був останній раз десь рік тому, а то й більше. Але подивлюсь і там.

Ще раз дякую!
    Постійний відвідувач

В Планеті є Андрухович, біля Листопаду
    Залишенець

Ответ Сообщение от EmilyPlay Посмотреть сообщение
    В Планеті є Андрухович, біля Листопаду
    О, дякую! Я як раз збирався туди навідатись з дня на день.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5

Теги для этой темы