Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей7Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 5
Показано с 21 по 30 из 50.
    Пророк
    я теж проковтнула Таємницю, практично за один день. вона мене затягла настільки, шо я багато годин поспіль те й робила, що занурювалася в світ Андруховича. Попередньо побувавши на презентації книги в Дніпрі, де Юрко зачитував цікаві моменти, розповідав про цього Егона Альта (а чи був він, цей Егон??)

корочє, книжка просто кльова, а якшо ви є прихильником Андруховича, то вам вона буде особливо цікавою.
    раджу попередньо прочитати хоч щось з прози чи віршів. так вам буде легше.

Odo
    -
    Ответ Сообщение от МедведЪ Посмотреть сообщение
    Не зустрічав. Я просто купив книжку (харківське вид-во "Фоліо"). В столиці її зараз валом, і непогано розходиться.
    На Укрцентрі вже є! Насолоджуйтесь шанувальники та симпатики таланту пана Адруховича тут.
    Частий гість
    хотілося б і мені свої п`ять копійок .........в Роми Чайки так ціла програма називається, чи то колись називалася!! для прихильників Юрка : дуже читаки матьорії при обговоренні цього свіжака наїжджають на саму обкладинку книги від цього ж таки "фоліо". Хвалять оформлення КРИТИКИ. Та дійсно!! хіба його не можна по-людськи зробить. ще одне: 2 Ялина - так запитали наче й у цьому творі про подібного чувачка до Стаха йдеться. продовження ПЕРВЕРЗІЙноїїїїїїїїтеми??????такий він пан Андрухович! аби не повторювався....все може буть. Якщо ви прихильник - то попередньо ви читали ЕКЗОТИЧНІ....... ну може освіжити треба......інша справа...
    Gale
    Гість
    а що порадите спершу прочитати?
    чи яку книжку за якою краще читати?
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от Gale Посмотреть сообщение
    а що порадите спершу прочитати?
    чи яку книжку за якою краще читати?
    Я би порадив почати з Московіади. Як на мене — найзахоплююча з його раннього, книжка, після котрої світ пересічних посполитих читачів власне і дізнався про його існування, як письменника.
    Gale
    Гість
    дякую за пораду!)
    от тільки прочитаю свіжокупленні Таню Малярчук та Анатолія Дністрового тай одразу побіжу в знання за Андруховичем
    просто вибору багато а одразу набірати всі книжки не вийшло
    тепер хоч буду знати з чого починати
    хоча колись мені вже радили 12 обручів почитати...
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от Gale Посмотреть сообщение
    дякую за пораду!)
    от тільки прочитаю свіжокупленні Таню Малярчук та Анатолія Дністрового тай одразу побіжу в знання за Андруховичем
    просто вибору багато а одразу набірати всі книжки не вийшло
    тепер хоч буду знати з чого починати
    хоча колись мені вже радили 12 обручів почитати...
    Чекатимемо на Ваші враження від прочитанного ;)
    Філософф

Re: Андрухович

А я "Переверзію" після "Таємниці" не оцінив. Не зрозумів, мабуть. Чтиво на любителя. Зараз "Рекреації" почав. То значно краще йде від "Переверзії".
    Пророк

Олесь, це тому шо андрухович схильний до протягування крізь свої романи певних ниток, не зовсім прямо зав’язаних у сюжети, але можна завжди помітити якісь деталі з минулих романів. Крайслер імперіал дуже спокійно собі переїжджає з Рекреацій в 12 обручів (там він, щоправда, стоїть вже на звалищі, але це не заважає йому зіграти там свою прекрасну роль); Чортопіль зявляється неоднократно скрізь, а цей самий Стах, мандруючих Європами і колись вже помічений у Чортополі на тому святі рекреацій духа (чи якось так), і взагалі має свою окрему поему про те, як він начебто повертається в україну (це було в 2004му).

З часом по прочитаній книзі деталі і сюжети, все ж, вивітрюються, лишаючи по собі лише емоцію, почуття. Перверзія у мене лишила дуже ясне відчуття "посткарнавальності", і красивого, фатально-прекарсного кохання:)

пс. вже чекаю не дочекаюсь ті 111 міст. там і Полтава є, до речі)
    Філософф

А що за 111 міст? Бо я таке як не в темі.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 5

Теги для этой темы