Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей7Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 5
Показано с 11 по 20 из 50.
    Пророк
    Ответ Сообщение от mozok Посмотреть сообщение
    Читаю я оце ваші теревені і сміюся.........ЯК МОЖНА НЕ ЗНАТИ ХТО ТАКИЙ ПАН АНДРУХОВИЧ????? Це фундамент прогресивної літератури!!! ....переклади поезії BEATніків......еееехххххххх....... Певно рєбьятам таким як то Goose Killer, Dreem мамусі читали в дитинстві сказкі Пушкіна на ніч, а потім яка там література у школі, ПТУ (?)........ Люблю я стьоб над провінційним ПОЛТАВСЬКИМ бицьо..... ЯЛИНА молодець!!!!! але в кінці її повідомлення трошки пахне пафосом....ну та нічо...молода людина, а що ви хотіли.......
    а вот про вежливость в тех литературным произведениях которые вам довелось читать, видно совсем не говорилось...

Частий гість
    пардон......але по-моєму про ВІЧЛИВІСТЬ тут мова не йшла?! знов довбані правила...........не читали ви того, що я читав, а беретесь щось говорить про мою вєжлівость...... АБИ ШОСЬ ТА Й ТРИНДОНУТЬ..........провінція........
    Добрий модер ))
    пардон......але по-моєму про ВІЧЛИВІСТЬ тут мова не йшла?! знов довбані правила...........не читали ви того, що я читав, а беретесь щось говорить про мою вєжлівость...... АБИ ШОСЬ ТА Й ТРИНДОНУТЬ..........провінція........
    Вибачте, пане mozok, а Ви звідки будете?
    І як, хотілося б знати, пов'язані ввічливість і факт прочитання однакової літератури?
    Пророк
    а вы не читали того что я читал
    столица между прочим! да еше и процветающего Европейского государства
    Частий гість
    спеціяльно для Uksus: - 1.яке вам діло звідки я? 2.я не в`язав вічливість і кількість прочитаних мною книг в одне (для таких як ви: - книги бувають різні. інколи трапляються навіть ПРАВДИВІ!!) а якщо відповісти ще точніше - то ви будь-ласка прочитайте попередній запис від Ihor і увімкніть думалку, ні про яку ОДНАКОВУ ЛІТЕРАТУРУ я не писав. Спеціяльно для Ihor: 1.СТЬОБ мій з якого, власне, все почалося, являє собою не ПАФОС ГОЛІМИЙ і ХВАСТАВСТВО з моєї сторони, а можливий каталізатор для прогресу отих само на кого я там тіпа наїжжав.....а от з вашого боку писать про СТОЛИЦЮ таки не дуже то й чемно........зізнаюся - живу то я в провінції, але мені не хочеться в то вірить і тому я "тікаю"!! щасти вам.
    Добрий модер ))
    1.яке вам діло звідки я?
    Цікаво, де має сидіти людина, щоб реально оцінювати що є провінцією, а що - ні. То звідки Ви?
    2.я не в`язав вічливість і кількість прочитаних мною книг в одне
    Якщо Ви уважно прочитаєте мій допис, то зрозумієте, що йшлося не про кількість прочитаних Вами книг, а про право судити ступінь Вашої ввічливості людині, яка прочитала ту ж літературу, що і Ви, адже, саме про це свідчить Ваша репліка
    Ответ Сообщение от mozok
    не читали ви того, що я читав, а беретесь щось говорить про мою вєжлівость
    Виправте мене будь-ласка, якщо я щось не так зрозуміла.
    Ответ Сообщение от mozok
    для таких як ви: - книги бувають різні. інколи трапляються навіть ПРАВДИВІ!!
    Дякую що відкрили мені очі на факт наявності ПРАВДИВИХ книг!
    Ответ Сообщение от mozok
    ви будь-ласка прочитайте попередній запис від Ihor і увімкніть думалку, ні про яку ОДНАКОВУ ЛІТЕРАТУРУ я не писав.
    Ясно, що в дописі Ihora Ви і не могли писати :)
    Підскажіть, а де вона, та думалка вмикається?
    Частий гість
    Певно природа вже настільки загажена, що в небі літають бактерії котрі нищять наші мізки. ми не розуміємо один-одного. ну та нічого. Я прошу у вас вибачення, аби ви заспокоїлися і дана висмоктана фактично з пальця тема не заважала вам протягом декількох годин по ексодусу від компа. Не такий я вже й розумака.......так-так я ПАНТОГОН!! аби вам тільки гарні люди зустрічалися на життєвому шляху (включаючи під`їзди загажені гопотою) Бажаю вам лише добра. а стьобчик (повторююсь) над, звісно не такими як ви, зайвий раз не завадить ТІПА ПРАДВІНУТОЙ МАЛАДЬОЖІ навчитись таки виправдовувати свій образ. якщо я задам питання, то ви власне й не зобов`язані на нього відповідати, але.......скільки вам років? п---------аааааааа--пппппп-ааа....... ПОСТ СКРІПТУМа не буде
    МедведЪ
    Гість
    Народ! я досі під враженням від нового опусу Андруховича "Таємниця". Я сам журналіст, і мені близько те, що роман побудований у вигляді інтерв'ю. Зрозуміло, що по іншому бути й не могло, якщо взяти до уваги обставини виникнення твору. Але... душевно, що й казати.
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от МедведЪ Посмотреть сообщение
    Народ! я досі під враженням від нового опусу Андруховича "Таємниця". Я сам журналіст, і мені близько те, що роман побудований у вигляді інтерв'ю. Зрозуміло, що по іншому бути й не могло, якщо взяти до уваги обставини виникнення твору. Але... душевно, що й казати.
    У мережі вже десь є?
    МедведЪ
    Гість
    Не зустрічав. Я просто купив книжку (харківське вид-во "Фоліо"). В столиці її зараз валом, і непогано розходиться.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 5

Теги для этой темы