Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей158Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 14 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 140.
    богиня

Обговорення законопроекту "Про мови в Україні"

а в чем вред принятия подобного закона? неужели все украинские патриоты и моволюбцы дружно в момент утверждения такого закона перестанут разговаривать, писать, думать, слушать и тд на украинском языке? им кто то запретит? каким образом украинский язык может погибнуть? как по мне так наоборот лучше будет -- высокопоставленные и не очень чиновники перестанут коверкать и издеваться над мовою, неужели кому то приятно такое слышать?

Зануда

Re: Мітинг з вимогою зняття з реєстрації законопроекту "Про мови в Україні"

Ответ Сообщение от *AfinA* Посмотреть сообщение
    неужели все украинские патриоты и моволюбцы дружно в момент утверждения такого закона перестанут разговаривать, писать, думать, слушать и тд на украинском языке?
    Звичайно, ні. Значно більше хвилює подальша підтримка держави у розвитку україномовного кіно, виданні якісних книжок українською мовою, можливість навчання у школах, інститутах українською мовою тощо. Тобто ставлення до мови на державному, а не на особистому рівні.
    Це моє особисте бачення, моє прагнення. Я їх особисто і відстоюю. А ті, хто думає інакше - будь ласка, у демократичний спосіб виборюйте своє.
    .

А вообще хорошо, что нацики понимают, что в равных условиях украинскому языку не жить, что победит сильнейший.
    Если бы действительно украинский был народным языком(на котором разговаривает Украина) им бояться было бы нечего.
    Зануда

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    А вообще хорошо, что нацики понимают, что в равных условиях украинскому языку не жить, что победит сильнейший.
    І що ж гарного у цьому "нє жить"? У історії людства багато вже мов зникло, бо були витиснені більш "сильними", як ви висловилися. Дійсно, так склалася історія, що українська мова і культура наразі слабі. На жаль, це сталося. Але це моя мова і культура. І, звичайно, я не хочу щоб вони зникали.
    Крім того, українська мова і культура (яким Ви, вочевидь, бажаєте "нє жить") - частина світової культури. І коли будь-яка мова зникає, то радіти може лише примітивна, неосвічена людина. Ви ж себе до таких не відносите?
    Мені здається, що історія людства досить немилосердна і не знає категорій "правда" або "справедливість". Іноді не те що мови, можуть зникати цілі країни та нації. А я особисто не хочу нікуди зникати, розумієте?
    богиня

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Звичайно, ні. Значно більше хвилює подальша підтримка держави у розвитку україномовного кіно, виданні якісних книжок українською мовою, .
    саме тоді коли та ж книжка, фільм і тп буде створюватися не для того, щоб відмити одержані від держави кошти, а для того щоб зацікавити споживачів, продати цей продукт-- він буде якісний, а якщо він буде таким знайдуться й кошти, інвестори. Ти можеш назвати хоча б один якісний, цікавий україно-мовний продукт зроблений на державні кошти за останні 20 років? невже держава жодної копійки не виділила за ці роки?
    ps є кокретні приклади законопроекту, де буде заборонятися викладання українською мовою? я не можу зайти по тому посиланню, що вгорі.
    part of me

*AfinA*, майже 400 років мову українського народу ціленаправлено знищували. Тепер нехай на державному рівні допомагають її добити?
    ри?

Рєбята, тем про мову дофіга. Чому б не перебратися туди обговорювати доцільність чи не доцільність двомовності?
    .

Все должно быть естественно. Люди выбирают тот язык, на котором им удобно разговаривать.
    Если дать право выбора - так будет, по крайней мере, честно.

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    А я особисто не хочу нікуди зникати, розумієте?
    Украина - многонациональная страна и страниц истории с русскими людьми и русским языком у нас не меньше. А мне не интересна Ваша культура и Ваш язык. Зачем мне его учить? Хотите развивать свой язык - никто не против. Но не за счет же второй половины государства.
    богиня

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    *AfinA*, майже 400 років мову українського народу ціленаправлено знищували. Тепер нехай на державному рівні допомагають її добити?
    як вони її доб`ють? в тому законопректі пропонується заборонити мову зовсім? сумніваюсь.
    part of me

Ответ Сообщение от *AfinA* Посмотреть сообщение
    як вони її доб`ють? в тому законопректі пропонується заборонити мову зовсім? сумніваюсь.
    ну от прочитайте його, вони дають змогу тим кому треба давити українську.
    Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    Но не за счет же второй половины государства.
    Будь послідовним, то ніхто на українській не розмовляє, то нас вже половина.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 14 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя