Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей158Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 14
Показано с 31 по 40 из 140.
    .

Re: Мітинг з вимогою зняття з реєстрації законопроекту "Про мови в Україні"

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Але Я БАЧУ, що підтримки потребує зараз саме моя, українська мова.
    Я не против в целом, но категорически не согласен, чтобы это было за счет ущемления моего языка и культуры.

богиня

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    ну от прочитайте його, вони дають змогу тим кому треба давити українську..
    я уважно прочитала весь цей законопроект -- в жодній статті, в жодному реченні не знайшла натяку на утиск української мови. Практично в кожній статті в першу чергу наголошується, що в будь якій сфері в першу чергу повинна використовуватись державна (українська) і за потребою надаватись переклад російською або іншою регіональною мовою.
    Зокрема, наголошується, що державною мовою є саме українська:
    "Стаття 6. Державна мова України
    1. Державною мовою України є українська мова.
    2. Українська мова як державна мова обов’язково застосовується на всій території України при здійсненні повноважень органами законодавчої, виконавчої та судової влади, у міжнародних договорах, у навчальному процесі в навчальних закладах в межах і порядку, що визначаються цим Законом. Держава сприяє використанню державної мови в засобах масової інформації, в науці, культурі, в інших сферах суспільного життя. "

"2. При здійсненні державної мовної політики Україна дотримується таких цілей і принципів:
    1) визнання всіх мов, які традиційно використовуються в межах держави чи її певної території, національним надбанням, недопущення привілеїв чи обмежень за мовними ознаками;
    2) забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя на всій території держави;"

Я в цьому законопроекті бачу лише намагання забезпечення рівних умов всім громадянам безпосередньо, а не лише україно-мовним. Що в цьому поганого? Хіба 80-річна бабуська, яка все життя розмовляла, думала, вчилася на російській мові не має права скласти бодай заповіт, скласти договір і тп на тій мові, яку вона розуміє?

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Зараз мова іде про доцільність?
    на момент твоєї репліки всі дописи стосувались теми

Останні дві сторінки прочитайте - і дайте відповідь. Це перше.
    тобі хтось забороняє видаляти офтоп чи карати порушників?

Друге. Треба вчитися шукати на форумі ідентичні теми. Ось тут вже є один подібний срач: http://www.poltavaforum.com/politika...a-mova-67.html
    Ця тема не про законопроект. А про мітинг проти нього. Хто йде, хто - ні.
    зокрема, я в цій темі хочу визначитися підтримувати, чи ні обговорюванний законопроект; брати участь у мітингу, чи ні -- я маю на це право? чому по твоєму я повинна шукати інші теми про мовні питання?

Третє. Я була аж занадто толерантною

Тепер точно дотримуватимуся букви закону. Всім стане сумно))
    мені вже сумно від твоєї толерантності, пішла у куток і ридаю від страху..

П.С. Будь ласка, не кажіть, що мені робити, і я не скажу, куди Вам піти (с)
    якщо не хочеш, щоб тобі вказували -- не вказуй іншим. Э порушення -- дій згідно правил.
    ри?

Ответ Сообщение от *AfinA* Посмотреть сообщение
    на момент твоєї репліки всі дописи стосувались теми
    Не всі, але опустимо це.

зокрема, я в цій темі хочу визначитися підтримувати, чи ні обговорюванний законопроект; брати участь у мітингу, чи ні -- я маю на це право? чому по твоєму я повинна шукати інші теми про мовні питання?
    Здається, Ви вже давно визначилися, чи не так? ) Повторюся, у першому дописі законопроект згадувався, але річ йшла про мітинг. На мою думку, сам законопроект не має тут обговорюватися. Тому тему розділю надвоє (тим більше, що в приватному порядку Нікелер мене попросила слідкувати, аби тема не загаджувалася, як це завше буває). І так як Ви дуже цікавитеся самим законопроектом, то станете ТС нової теми.

мені вже сумно від твоєї толерантності, пішла у куток і ридаю від страху..
    Дати хустинку?
    богиня

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение

Здається, Ви вже давно визначилися, чи не так? ) Повторюся, у першому дописі законопроект згадувався, але річ йшла про мітинг. На мою думку, сам законопроект не має тут обговорюватися. Тому тему розділю надвоє (тим більше, що в приватному порядку Нікелер мене попросила слідкувати, аби тема не загаджувалася дописами "я пріду паржать"). І так як Ви дуже цікавитеся самим законопроектом, то станете ТС нової теми.
    если б точно определилась я б не спрашивала. Не нужно моим мотивам приписывать свои домыслы. В первом посту всех единомышленников приглашали принять участие в митинге. Я считаю, что имею право именно в этой теме получить цитаты из законопроект против, которых необходимо протестовать и затем принять решение. Я считаю, что тему разделять не уместно, офтоп по удалять.
    ТС не указывала, что в ее теме запрещено задавать вопросы и вообще отписываться инакомыслящим, просьба впредь указывать это еще в названии темы.
    Дати хустинку?
    оставь ее себе.

я обращаюсь к администратору указать, где и в чем мои посты не соответствовали заявленной теме, за исключением офтопика, спровоцированного модератором.
    ри?

В первом посту всех единомышленников приглашали принять участие в митинге.
    Точно.

считаю, что имею право именно в этой теме получить цитаты из законопроект против
    І Ви їх в тій темі отримали.
    Я считаю, что тему разделять не уместно, офтоп по удалять
    А я послуговуюся побажанням автора, тому теми було розділено.

ТС не указывала, что в ее теме запрещено задавать вопросы и вообще отписываться инакомыслящим...
    Ніколи і ніде не заборонялося відписуватися інакомислящім. У Вас є тепер власна тема, хіба Ви не раді? Можна обговорити законопроект у найменших подробицях. Всі проблеми вирішено.
    А якщо надумаєте на мітинг - просимо дуже.
    просьба впредь указывать это еще в названии темы
    Це прохання має стосуватися всіх користувачів форуму.
    Banned

Re: Обговорення законопроекту "Про мови в Україні"

laithemmer "папіздєть"сначала уберите с темы,ваши друзья как я и говорил не могут держать себя в руках.
    Помните ваше письмо?
    А то сегодня 3 моих сообщения удалили
    Это такое техаско украйинське правосудие
    Инвалид умственного труда

Народ а вам не надоело? Заниматься херней которая никому не нужна. Какой смысл в ней? Удовлетворение собственного эго? Если конечно болшьше ничего не удовлетворяет то занимайтесь. Но не думайте что этот симптом у всех.
    Дядюшка Фрейд что-то знал...
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

rust, може для вас х...ня, а для нас це рідна мова.
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Она в хромосомах прописана? Некий генетический код?
    богиня

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    для мене особисто українська теж є рідною, мої батьки, діди спілкуються українською. Я добре розумію обидві мови: російську та українську. Але я принципово не буду вживати її у побуті спілкуючись з вами.. , бо ви зневажаєте протилежну з вами думку і я думаю не в одної мене виникне такий супротив... самі зможете зрозуміти чого ви таким відношенням домагаєтесь?
+ Ответить в теме
Страница 4 из 14