Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей6Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 13.
    ри?

Як аварійка рятувала людей від лиха (сучасна трагедія)

Поскільки блог мені зараз закритий, доведеться тут писати.
    Розповідаю, як все було.

Значить стою я, рубаю салат, нікого взагалі не трогаю! І тут чую — бульк. Думаю, шо воно такоє? Може НЛО? Чи домовий? Чи у кого нєсварєніє? А воно опять — бууульк, і так голосно. Я зрозуміла — це раковина зі мною спілкується! Підкралася тихенько до неї, бо поперед очі стояли всі ужаси, які я понапередивлялася — як звідти вилазить чудіще і хватає дурну актрісу, яка сунулася близько, і їсть її з кісточками. Коротше, підібралася з явною опаскою. Дивлюся в круглу темну діру, а вона мені — буууууульк. А пооооотім!!!!!

ФОНТАН!!!
    І такий! Мама рідна! Не зупинити! Я бігаю навкруг раковини, кричу, руками розмахую: “Рятуйте, потоп! Заливають, ізвєргі! Заливають, вражі діти!”
    А воно ж і не перестає литися!
    Ясно шо побігла по відро, поки черпак схопила, а брудна вода вже підлогою! Благо, не сама вдома була, бо вмерла б на місці одразу від такої капості людської. Відмічу, що на 10-му поверсі живе кончене створіння з очима, що дивляться у різні боки, і кидає у раковину все-все! І кашу рисову, і марковку, і цибульку — різноманітні інгрідієнти плавали благополучно у мене по підлозі, створюючи неперевершений натюрморт із мазутом. Але не це головне. Поки я черпала, матуся нарешті додзвонилася у аварійну службу. Викликала. Поки вони добралися, вже ніч на дворі, і підлога чиста. І з раковини не тече (бо довелося піднятися на два поверхи вище і ясно дать понять свою позицію стосовно сліванія води в кухні). А заливало до речі не лише мене, а й ще три поверхи нижче.

Так от! Аварійка приїхала. Зайшли серйозні мужики у ватніках засмальцьованих і кирзаках до колін. Такі, не дуже милі з виду, хоча я завжди була дуже привітна до серйозних мужиків у ватніках. Один наче тільки з-за великого празнічного столу встав — такий вираз обличчя. Але і це не головне, а головне ось в чому. Кажу, поможіть, будь ласка, затоплює. Завтра у татка ДР. А тут фонтан ключом. А мені оцей, празнічно-пожмаканий: всє дома? Кажу, у мене чи шо? Я і мама. Шо, мало? (чи він про мою нормальність питає?!) Він, нєт. По стояку всє дома? Кажу, звідки мені знати?! У мене тече! При чому тут всі? Він каже, а от як будут всє, тогда і визивайтє!
    Розвертається і ЙДЕ!!!!!!! Нічогісінько не зробивши!!
    Я за ним — Як же так? У мене по кухні вода з мазутом і морковкою! Як я вам всіх виловлю? Люди відпочивають на вихідних!А він — мені всьоравно. Як всі будут, визивайте. А щас нічо робить не будем. Воду хіба шо перекриєм.
    Я оторопіла від такого діла. Пройшлися стояком, на трьох поверхах нікого не було вдома. Отлічно(
    Воду аварійники так і не перекрили, бо ще тре' мати ключа від підвалу. А його не було, бо не було сусіда вдома.
    Благо, в той вечір нічого більш не сталося. Але це ще не фінал, і навіть не кульмінація!

Кульмінація була зранку. Катастрофічно нічого не встигали з цим потопом. Татка зранку здуло вітром — пішов купувати трос, аби самому пробити чоп бруду, раз відповідальні служби цього не роблять. А ми з мамою о 9-тій годині саме пили чай....Фонтан я думаю був до стелі. Воду не то шо не вспівала вичерпувати, стояла по кісточки у холодній бридкій гидоті, поки мама грюкала у сусідські двері, вимагаючи не лити воду в кухні. Як то всьо було весело — зараз можу згадувати спокійно. Але коли тебе температурить, а ти стоїш босоніж у тій водичці, то розумієш, шо да, життя — гівно, і ти в нього вляпалась не на жарт.
    Батько повернувся додому розлючений, з довгим тросом. Підняв брата — і вони години три разом шуляли в труби, ругалися трьохетажним, лаялися одне на одного і вимазували підлогу в чорне та дико смердюче. Ми з мамою сиділи, як засватані: гості через годину будуть на порозі, а у нас ще нічого не готово! У ці три години прибігли сусідки з 6 і 4 поверхів, а також сусід з 5. Жінки просили батька і їм почистити, бо в них нікого немає з мужиків вдома. Просто офігенська перспектива у день народження! Прочистили назагал, вхоркалися, але довольні, шо вже не фонтанує. Вобщєм, завдяки тому, що гості люблять спізнюватися, ми все встигли і таки ж аж до 6 години все було нормально. А потім — нановоооо!!! Вода підлогою, я — у воді з черпаком, гості — за столом. Фінал! Я вважаю, найкращий!!Гостям довелося покинути квартиру завчасу. Викликали аварійку на початку сьомої: нарешті всі сусіди були вдома.

Аварійка приїхала в півпершої!
    Після цих пригод довелося повалятися вдома — холодна водичка для без того зафорівающого організма була якраз підходящою.

А тепер питання: шозанафіг??? Якого ляду не взяти і не прочистити відразу?? Все одно у них трос двометровий, і навіть якби одного когось не було вдома, той поверх вони вже пройшли б!! Чи я чогось не розумію? Чи це ізвращонне збочення — дивитися, як людина плаває у брудній воді і, нічого не зробивши, піти?
    При чому така ситуація траплялася неодноразово, і пошті завжди — на свята.... Колись вже так Новий рік справляли.

модератор

Re: Як аварійка рятувала людей від лиха (сучасна трагедія)

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Але коли тебе температурить, а ти стоїш босоніж у тій водичці, то розумієш, шо да, життя — гівно, і ти в нього вляпалась не на жарт.
    меня соседи сверху часто затапливают. поднимаюсь к ним и выссказываю все, что наболело. так самая фишка в том, что у них все ок на вид..... новая сантехника и тп.
    но у тебя, конечно жестокая ситуация)) бедняжка....представляю, если б ты была одна дома.....
    Нервова, курррва

Бідненька ти наша....
    А до мене вчора сантєхнік нетверезий заходе: "Драсті, ми по отоплєнію" Кажу: "Холодно. Труби холодні". Він: "Я подивлюсь" Зайшов, потрогав труби. Вийщов. Через 15 хв дзвінок в двері. Відкриваю, опять він: "Драсті, ми по отоплєнію". Кажу: "Нічо не змінилось. Холодно". Він: " Я подивлюсь". Ок. Подивився, потім переводе очі на мене: "О! А я в вас уже був!" І улибка. Та йоптіть! Шо він там може налагодить, коли в нього памлять не робе!!!!???
    модератор

sharasha, ты просто ему понравилась)))
    Здібна учениця

laithemmer, це капєц, співчувамс
    модератор

laithemmer, чего блог закрыли? за мат?
    ри?

Ага, дякую всім дуже. Не дай бог таке трапиться, коли нема нікого вдома - плавала б вся квартира, стільки було води. Енто поістінє кепсько.

Шараша, як тобі подфартіло, а ? :) такого мущину двічі побачить)))

Ответ Сообщение от Mihey Посмотреть сообщение
    laithemmer, чего блог закрыли? за мат?
    Сьогодні щось лагодять на роботі, тому деякі розділи у закритому доcтупі. Мат тут ні при чому. В своєму блозі шо хочу, те й роблю. Нікого не повинно хвилювати. Ібо не нравицця - не читай!
    модератор

нормально пишешь)) пойдет!
    Пророк

Лайт, співчуваю тобі! Прямо якось відчула все, шо ти описала. Бррр... в мене АЖ так ніколи не було (три рази об все шо можна постукала ще й поплювала зверху), але вистачало і менших катастроф з сантехнікою і сантехніками, шоб настрій псувався.
    Морковка з мазутом і холодна вода - це канєшно мда....
    А щодо сантехніків, то канєшно харашо, коли вони шось прочищають, але зазвичай після їх відвідин доводиться відмивати всю територію, де вони проходили - коридор, кухню: і підлогу і стіни.
    ри?

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    А щодо сантехніків, то канєшно харашо, коли вони шось прочищають, але зазвичай після їх відвідин доводиться відмивати всю територію, де вони проходили - коридор, кухню: і підлогу і стіни.
    І кухонні ящики, і двері вхідні, і лєснічну клітку
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя