Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей9Благодарности

Результаты опроса: Чи прийдете ви на зустріч?

Голосовавшие
2. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • так

2 100.00%
  • ні

0 0%
  • ще не знаю, як вийде

0 0%
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 18.
    2.0

Василь Шкляр у Полтаві (27.05.2010)

До Полтави з презентацією книжки "Чорний Ворон" (або ж "Залишенець") приїздить письменник Василь Шкляр. Зустріч з шанувальниками відбудеться 27 травня у приміщенні педагогічного університету імені Короленка, в Малій актовій залі. Віхд вільний.
    Початок зустрічі - 13.00

почитати про Шкляра можна тут

Письменник Василь Шкляр презентував новий роман

Роман Чорний ворон відтворює одну з найдраматичніших і найбільш замовчуваних сторінок української історії – збройну боротьбу українців проти окупаційної влади у 20-х роках минулого століття.

“Збулося Тарасове пророцтво: повіяв новий вогонь з Холодного Яру, і лицарі лісу освятили зброю на московського ката. Їх називали бандитами, головорізами, розбійниками, але навіть у прокльонах-анафемах забороняли згадувати їхні імена, щоб не будити в пам’яті упокореної маси ту ідею, за яку лісовики та їхні отамани жертвували свої молоді життя”, – йдеться у прес-релізі до презентації.

Шкляр – автор романів Тінь сови, Ностальгія, Ключ, Елементал, Кров кажана та інших. Лауреат багатьох літературних премій.

Роман Чорний ворон здобув першу премію Ліги українських меценатів на конкурсі Ярославів Вал як кращий історичний роман.

По материалам УНІАН

Філософф

Re: Василь Шкляр у Полтаві (27.05.2010)

Я не був присутнім на подібних зустрічах ніколи. Скажіть, прямо там можна буде придбати цю книжку, чи як воно проходить?
    2.0

Олесь, от стосовно книжки - не знаю. логічно, що мав би привезти, подзвонимо - попросимо.
    а так - приходьте, послухаєте що до чого, питання готуйте. тре ж колись починати відвідувати такі штуки ))) і книжка достойна. і автор молодчина.
    2.0

Друзі, 27 травня наближається. Воно ж осьдечки, на цім тижні. Не пропустіть, бо знову будете казати: "От блін, а мене там не було..."
    Філософф

Мала актова зала в старому корпусі чи в новому?
    змія болотяна ОЧКОва

Олесь, в істфаці, ой в старому ))))
    2.0

Олесь, До речі, книжки Шкляр обіцяє привезти. Так шо, майте на увазі.
    змія болотяна ОЧКОва

Дуже було цікаво. Фан-клуб Шкляра, хоч і був змушений втікти раніше, удовлєтворьон і затарєн книжками з автографами! Фотки може будуть!
    Філософф

Перший раз був присутній на подібного роду заходах. Дуже сподобалося. Шкляр справив вильне враження та і Слабошпицький на рівні. Дуже радий був побачити в залі знайомі обличчя, як от Ольгу Павлівну Коваленко і Закалюжного. Не сподобалося, що деяких студентів викладачі пригнали насильно і їм явно то було нецікаво. Як на мене, хай там сидить 5 чоловік, але то будуть люди, яким то буде дійсно цікаво, а не штучна масовка.
    П. С. А у nickeler дуже мелодійна українська мова.
    2.0

Олесь, раді шо вам до смаку. за півгодини тією ж тусовкою рушаємо до Миргорода.
    Шо ж ви не підійшли і не сказали "здрастє, я Олесь" ? )))) не такі ми там і заняті були, упереджуючи запитання )
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя