Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей482Благодарности

Результаты опроса: Чи потрібна українська мова взагалі?

Голосовавшие
75. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так

74 98.67%
  • Ні

1 1.33%
+ Ответить в теме
Страница 14 из 60
Показано с 131 по 140 из 600.
    Ігор!
    Гість

Re: І знову про мову

Так відбувається цілком як на мене цивілізована дискусія на тему ідеологічної боротьби.

Погляньте - не існує в Україні проблеми міжнаціональної, а є проблема мови та незжитих залишків радянської культури. От саме мова може визначати дуже багато у обранні тїєю чи іншою людиною якоїсь ідеологічної позиції. Ладно б вже я, та мене от вражає як українці (за етнічною приналежністю) виступають проти власної мови та культури.

Def
    .

Ответ Сообщение от Ігор! Посмотреть сообщение
    Так відбувається цілком як на мене цивілізована дискусія на тему ідеологічної боротьби.

Погляньте - не існує в Україні проблеми міжнаціональної,
    Шутить изволите...

а є проблема мови та незжитих залишків радянської культури.
    Благодарите, что они ещё остались.

[COLOR="Red"]*** ВИДАЛЕНО ***
    Ігор!
    Гість

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Благодарите, что они ещё остались.
    Ти просто мабуть молодий (я не знаю точно) ще - то б так не казав. Нам суцільна руїна залишилась в спадок від СРСР. Я на ній виріс. Отак і думаю собі, за СРСР можуть сумувати чи дуже старі люди, чи сильно молоді (що не встигли викупити цей прикол). Я крайком дещо собі усвідомити встиг (мені 13-й минало коли розвалився СРСР).
    Def
    .

Ти просто мабуть молодий (я не знаю точно) ще - то б так не казав. Нам суцільна руїна залишилась в спадок від СРСР. Я на ній виріс. Отак і думаю собі, за СРСР можуть сумувати чи дуже старі люди, чи сильно молоді (що не встигли викупити цей прикол). Я крайком дещо собі усвідомити встиг (мені 13-й минало коли розвалився СРСР).
    мені 13-й минало
    Менi 23-й.
    Догавкаетесь... надоели вы, нацики...
    Ігор!
    Гість

23 зараз чи у 1991-му?

І які нацики? Я росіянин і не хочу кидати оцю ганебну тінь на російський народ. Сам то ти хто?

Стосовно нацика, глянь хоча б на це:

http://www.domivka.net/forum/showthr...434#post163434
    Odo
    -

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Нет, неправильно. Я мав на увазi этот форум.
    Дяки за пояснення, а то я вже подумав, мало лі шо
    А чого, тоді, тусуєте на цьому "нехарошому" форумі, коли не секрет?
    Инвалид умственного труда

Руина вдруг организовалась?
    в августе 1991 года?
    От внеземных цивилизайий поступили данные?

К совдепии относился всегда как к стране дураков
    И пользовался этип всегда

Допис від Ігор! Переглянути допис
    ні ,без питань, нам від срср суцільна руїна залишилася, а ядерну зброю ми так ... знайшли та просрали, і одеський торговий флот , теж від руїни залишився , його кравчук сам зробив та продав. Нам від СРСР залишилися велике економічне підгрунтя для подальшого розвитку , питання лише в тому , що наші керівники не змогли, або НЕ ХОТІЛИ ним зкористатися.
    Ігор!
    Гість

Ну це якісь збочення просто - виправдовувати СРСР. Не розумію я вас, чесно.

Мене інше цікавить, проходить воно, чи ні??? Бо це достатньо поширене явище у наш непростий час і дуже шкідливе для держави.
    Odo
    -

Ну це якісь збочення просто - виправдовувати СРСР. Не розумію я вас, чесно.
    Згоден.
    Мене інше цікавить, проходить воно, чи ні??? Бо це достатньо поширене явище у наш непростий час і дуже шкідливе для держави.
    За 40 років (навіть по пустелі необов’язково ходити), коли помруть всі, хто пам’ятає рабство. Ця хвороба, на жаль, лікується лише так.
+ Ответить в теме
Страница 14 из 60

Теги для этой темы