В Українському домі видавництво «Либідь» презентувало перевидання історичного роману Ліни Костенко «Берестечко». Вперше за 20 років Ліна Василівна з`явилася на широкій публіці. Крім нової книги був і ще один поважний привід – 80-літній ювілей. Зала Українського дому, розрахована на півтисячі осіб, тріщала по швах...
Пише УНІАН
Повернення Ліни Костенко в український суспільний простір вже далося взнаки. Переконатися в цьому можна, відслідковуючи реакцію на перевидання роману «Берестечко» преси — чи не найскладнішої дитини демократичного поступу українського зразка. Привчена реагувати передусім на різнобарвні, але токсичні брязкальця, потопаючи в хаосі безбережного плюралізму, журналістська спільнота, а з нею і суспільство, раптом поштиво, а часом навіть розгублено, застигли та мовчки розступилися, слово надавши Ліні Костенко, а дорогу — смислам. Погодьтеся, таку реакцію можна спостерігати, як писала Ліна Костенко (щоправда, йшлося про кохання), «раз у ніколи».
Пише видання День

Для довідки:
Костенко Ліна Василівна (нар. 19 березня 1930, Ржищів, Київська область) — українська письменниця-"шістдесятниця", поетеса. Лауреат Шевченківської премії (1987).