Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей15Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 16.
    2.0

"Читай українською" 25.03.2010

У Полтаві російські книжки мінятимуть на українські

25 березня о 17:00 в Полтаві ( вул. Соборний Майдан 15) відбудеться акустичний концерт на підтримку акції "Читай Українською". Замість плати за вхід треба принести книгу або журнал російською мовою і безкоштовно обміняти її у організаторів на українську. Організатори закликають захистити своє Конституційне право отримувати інформацію українською мовою.

Організатори - молодіжна громадська організація «Національний Альянс» спільно з творчим об'єднанням «Євшанзілля» та літературною студією «Полтавські джерела». Захід має на меті популяризувати україномовні друковані періодичні й неперіодичні видання. Адже зараз українською мовою майже неможливо знайти всеукраїнського спортивного видання, жіночого, комп'ютерного чи автомобільного журналу. Жоден зі світових брендів, які прийшли в Україну, також не видається українською мовою. Склалася ситуація, коли порушується право українців отримувати інформацію українською мовою. Тому всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національний Альянс» ініціювала проведення даної акції.

В рамках заходу відбудеться акустичний концерт полтавських гуртів «Транс-Формер», «Арахнофобія», «Майор Пронін», «ДельТора», «Сашенька», а також виступ поетів літературної студії «Полтавські джерела».
    ПОО ВМГО "Національний Альянс"

ри?

Re: "Читай українською" 25.03.2010

Ну і шо ж? Мене туди таки занесло. Випадково і зарані неплановано.
    Не пожалкувала, шо з три короба навидумувала, аби тільки раніше втекти з роботи і встигнути вчасно.
    Знайомих - два ліца. Це мабуть дійсно нада персонально каждого запросити - тоді б може більше наших знайомців україномовних пішло....
    Але то нічо. Народу було - дофіга (себто багато). Сидячі і стоячі місця, кажецця ще були навприсядки чи напівлежачи - мені погано було видать, бо назад голова на 180 градусів не крутиться.
    Послухали ведучу (РижоКрасну ), голову чогось-то там і когось-то там з облдержадміністрації (чесно сказать, забула довгу назву, але звучало патріотично) - дуже прєдставітєльного мущину, ще пару видатних лічностей, ну і плавно добралися до концерту. Ашотакоє? Отлічно було!
    Правда, Арахнофобії і Сашеньки не наблюдалось, але і без них було нескучно. Відкрила для себе гурт Майор Пронін - А-БА-ЖАЮ хлопців з гітарами:))) все не могла надивитися-намилуватися на їхні рухи. Дуже, дуже майстерно і кльово!
    Дельтору слухала з заплющеними очима - уявлялося різне, музика якраз располагала до польотів мислів. Мені обіщалися диск, бо я ж наче як любитель Дельтори було мені мало, таке як ще нада б, але вже всьо, канєц, остання пісня.
    Концерт розвіяв тугу, подарував прекрасні настрої на подальше, а також порадував живим, справжнім, своїм!
    Отаке от, товариші.
    Инвалид умственного труда

Дональд Кнут "Искусство программирования"
    Поменяют?
    Все 3 тома пожалуйста...
    Пророк

Лайт, так а обмін книжок? Був? Що на що міняли? Що робили з виміняною російською літературою?
    ри?

Міняли. Російські книжки на українські видання. Міняли на різну літературу, як наукову, так і художню.
    Російські книжки не спалюватимуться, не топтатимуться, не шматуватимуться і взагалі лишаться цілісінькими - їх здадуть в бібліотеку. І це правильно, я гадаю. Бо якщо ми за українську, то це не означає, що російськомовне повинно нищитися.
    2.0

відвідувачі принесли 73 російські книжки і 25 журналів. розгребли майже всі україномовні. так шо акція удалася. слухали уважно і тихо, не пили, не буянили. люди прийшли усвідомлено і в залі навіть не на всіх вистачило сидячих місць. народ, не все втрачено! це було круто, бо я звикла до Полтави-інертної, а тут отак.

rust, сонце, давай домовимося - не підйо...й, а? бо ти ж сам знаєш, шо кртуішої інфи про АйТі, аніж англійською, ти не знайдеш ніде і ніколи.
    Залишенець

Чому ж я тоді цього не знав!

Зараз купую здебільшого в українському перекладі. Ось сьогодні придбав Сартра "Нудота" та Золя "Жерміналь".
    2.0

Edos, ну того шо буває... не можна про все знать, але да, жалко...
    Пророк

а я недавно "автодидактику" купил на русском. новые ПДД на украинском. и "Programming Erlang" на английском.

а вообще, чоткие пацанчики читают литературу на языке оригинала.
    Залишенець

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    а вообще, чоткие пацанчики читают литературу на языке оригинала.
    Не впевнений, що "чйоткиє пацанчікі" володіють французькою!
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя