Internship або стажування - це програма вдосконалення професійних навиків відповідно до спеціалізації або досвіду роботи. Учасники даної програми мають можливість пройти практику в іноземній компанії тривалістю від 6 до 18 місяців, влитися в повсякденне життя країни, познайомитися з її культурними особливостями і, просто весело і з користю провести час далеко від домівки.

Однією з основних переваг програми стажування за кордоном є те, що вона відкрита для оформлення впродовж всього року, так що ти сам можеш вибрати, коли починати стажування.

Ця програма не просто дає досвід і знання, вона дає щось більше - вона допомагає самореалізуватися і знайти впевненість у власних силах, адже стажер повинен у всьому покладатися на себе, починаючи від побуту і закінчуючи рішенням професійних питань, що виникають під час стажування. Ти опиняєшся в абсолютно новому середовищі, знайомишся з іншою моделлю організації бізнесу і управління компанією; здобуваєш масу контактів, не тільки особистих, але і професійних, які можуть виявитися дуже корисними в майбутньому.

На сьогодні компанія Studentland пропонує стажування в таких країнах:

•Нова Зеландія
•США

вул. Сковороди 12, Полтава, 36003, Україна
тел. +380 (0532) 50-84-86;
моб. +380 (095) 308-81-82
www.studentland.com.ua
e-mail: poltavaland@hotmail.com