Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей213Благодарности
Закрытая тема
Страница 38 из 48
Показано с 371 по 380 из 471.
    Частий гість

Re: Полтавський інститут економіки і права

По поводу того что происходит там сейчас, я Вам ничего сказать не могу. Тогда, кода училась я, былоЙ

ри?

Благодаря появлєнію Lilit прояснілось дві вєщі:
    * тьотя-начальніца - ок, гріхи як у всіх людей, мислі про касіра в отставку. Дєвочкинеравнодушні - уф, як некрасіво набріхувати на людину!
    * примусові встрєчі імєлі мєсто бить в стінах ВУЗу, тому чого б їм нє бить щас?

Тож оставим матеріальні блага на совість Юлії, і вернімося до тєми примусу: Шановна товаріщь начальніца! Он колишня студентка підтверджує, шо єсть прєсінг! А Ви кажете - добровільно всьо.... Хтото обманює, і схиляюся до думки, шо це не колишня студентка, ібо зачєм?
    Філософф

Просто спочатку я, чесно кажучи, був трохи кращої думки за справи, які у них там відбуваються. А ось сьогодні побалакав з однією знайомою звідти, та оце ось вас послухав - і трохи змінив свою думку.
    Частий гість

Это все да, ужасно плохо, с этим нужно обязательно бороться , но и плюсик им поставить можно за " Angel Tree", деткам-сиротам помогают.
    Філософф

Ответ Сообщение от Lilit Посмотреть сообщение
    но и плюсик им поставить можно за " Angel Tree", деткам-сиротам помогают
    Чув про таке, справа звичайно гарна. Але якщо мені не збрехали, то цим займалась лише невеличка група людей в інституті (майже самі студенти).
    Частий гість

Ну, в общем то да=) Студенты-переводчики,(это уже по желанию), волонтеры-американцы тоже были, да и преподаватели некоторые. По моему если мне не изменяет память, Юлия Сирота тоже участвовала когда-то =)
    Філософф

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Повертаючись до початкової теми - тобто все таки є і примус, і погрози? Ну то може тоді і правильно, що студенти всю цю кашу із скаргами заварили. (я звичайно не маю на увазі захисниць Юлії)
    Не хотелось бы самой себя нахваливать, но конечно правильно. Сейчас реально такая ситуация. что какое то вмешательство или перемена необходимы . И заметьте - только преподы, под левыми никами, говорят что то существенное в защиту инста. Само по себе показательно.
    А вот о Юлии я сильно плохого мнения никогда не была. Тут явно что то не то. Может девушки каких то слухов наслушались та и все.
    У нас есть преподы намного хуже. Я уже говорила, например, о Гринченко которая и грубей и ведет себя намного развязней
    Філософф

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    народ, ви обережніше з усякими звинуваченнями та іншою байдою... хто пам"ятає Настю за Павлограда? так от:
    дивно, як ці люди не придумали повернути в практику аутодаффе?
    Наряд девушки - яркий пример того, почему духовное воспитание таки нужно

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Переконана, шо Кочевнік і о. Володимир допоможуть!!!
    Вы конечно иронизируете , но отвечу серьезно.
    По мере своих скромных сил буду стараться

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    могли и по глупости, и по лени в т.ч.) но они-то люди мирские, в грехах погрязшие, а священноначалие-то чего делает вид, что всё так и надо?
    Если кто то так делает, то что я могу ответить... даже среди апостолов был Иуда
    Но уверен что такие случаи, если есть, то нечасты

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    От бачите - у кожного своє розуміння церкви і віри.
    )
    Я выразил, насколько смог, самопонимание Церковью себя самой

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    От бачите - у кожного своє розуміння церкви і віри.
    І що значить "карикатурне уявлення"? Це Ви стосовно моїх слів про камінь і дерево? Я не права?
    Як мені підказує моя карикатурна уява, якщо Бог є, то він живе не лише по церквах, тому і надобності особой туди ходить нема. Можна сісти на лавочкє в парку і міло побісєдувать з Всевишнім. А потом встати, поправити пожмакану спідницю і дальше піти по ділам. Отака уява. Якщо є потреба звернутися до вищих сил, даже просто "Здрасті" сказать, то ІМХО, їм, силам, все одно, де це буде зроблено.
    .
    Собственно тут вы во многом правы, для молитвы любое место подходящее и Бог неограничен каким то местом.
    Но это не стоит противопоставлять важности богослужений и таинств
    Зануда

Ответ Сообщение от Отец Владимир Посмотреть сообщение
    Но уверен что такие случаи, если есть, то нечасты
    Отєєєєєц Владімір, та в тім-то й справа, що різноманітні зловживання у церкві настільки "часты", що вона дискредитує себе перед світом, замість...що там...ну, бути світочем духовності. І от той, хто цього не помічає, вочевидь живе у "розових окулярах".
    Це ніяк, втім, не знецінює віру для того, хто вірить. Але для світу....церква стала ДЕ ФАКТО релігійно-обрядовою організацією і тільки.
    Проведіть хоч згаданий дослід - спробуйте похрестити дитину безкоштовно. Впевнений, Ви здивуєтесь. )
    Філософф

Офтоп:
    Пане Фабуліст, я особисто Вас дуже попрошу створити окрему тему про "церкву і як часто вона себе дискредитує" і не засмічувати тему, яка стосується проблем конкретного інститута та примусових лекцій священника у ньому. Дякую наперед:)
Закрытая тема
Страница 38 из 48