Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей213Благодарности
Закрытая тема
Страница 29 из 48
Показано с 281 по 290 из 471.
    Гуру

Re: Полтавський інститут економіки і права

С каждым постом убеждаюсь, что эти две подруги совсем с головой не дружат То ли на почве религии они повредились умом, то ли изначальную пустоту заняла религия. При любых раскладах результат плачевен. Пока не появились эти "благодетельницы", разговор был вполне нейтрален. И тут появились ОНИ. Это капец

Пророк

Ответ Сообщение от Lindorie Посмотреть сообщение
    С каждым постом убеждаюсь, что эти две подруги совсем с головой не дружат То ли на почве религии они повредились умом, то ли изначальную пустоту заняла религия. При любых раскладах результат плачевен. Пока не появились эти "благодетельницы", разговор был вполне нейтрален. И тут появились ОНИ. Это капец
    Вопрос остается: это они и вправду такие альтернативно одаренные или это все же чей-то замысел преступный?
    2.0

Ответ Сообщение от Неравнодушная! Посмотреть сообщение
    Тем более, что вы мужчина. Мы пишем только то в чем точно уверенны!
    ну так тоді і додавайте - "мы пишем по сговору, имея определенный умысел"
    щодо "вы мужчина" - lol )))

А пані Юля може подати на вас в суд за наклеп або за публічне псування репутації. Доказів уже на 29 сторінок. Якшошо, то парні в погонах знаходять всіх кого треба. Так шо ви думайте, перш ніж заяви заявляти
    ри?

Коли я була малінька (начало, як у казці:) і ходила в пятий клас, то вобщє я дуже хотіла харашо вчитися. І була у нас вчителька історії. Дуже наче нічо вчителька, якби не співала вона у хорі і не була набожна-набожна. Наші з нею уроки проходили як? - півчаса ми слухали про княгиню Ольгу і Київську Русь, а ще 15 хв - якуто притчу біблейську, дуже моральну, дуже нужну, вобще дуже-дуже!
    І от однажди приходе мама з роботи, а її дитинонька сидить в тиші на полу посеред квартіри з платком на голові (я цього не помню, мама розказувала). Вона до дитиноньки - Шо таке, чого ти? А їй було сказано, шо сьодні великий празнік, не можна бігати, кричати, дивитися тєлік і... спати з папой)))) І вобщє, я хочу причаститися, завтра піду в церкву.
    От тоді пішли разборки в школі. Шо вчитель історії, замість учити дітей, задурює їм голови.
    Після цього у мене були погані оцінки. ...ну як погані - 4 було мені поганою, бо історію Київської Русі я любила і знала, але забувала притчі всякі біблєйські. Мене тоді ображала ця несправедливість.
    Ясно шо нікуда мене не пустили причащатися, псалом положили на верхню полку і сказали "Виростеш і начнеш сама соображать - почитаєш". Пройшов час. Я витягла псалом. Почитала. Набор слов. Причащатися так і не надумала.
    Будь-яке насадження віри (релігіозності) викликає у мене зараз лише негатив, а подекуди злість.

Ага, до чого це я? А до того, що студенти можуть підлягати пресуванню з боку керівництва, якщо ці "виховні проповіді" мають добровольно-прінудітєльний характер.

2.0

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    дитинонька сидить в тиші на полу посеред квартіри з платком на голові (я цього не помню, мама розказувала)
    о! це називається "дитяча релігійність", як мені розказували. я ніде цього не можу знайти, щоб прочитати детальніше, але колись на одному з семінарів по роботі було ще спілкування "афте-паті", і там ми зачепили цю тему, шо от як так, в дитинстві ніби вірилось, а потім як рукою зняло. при чому це якраз відбувається в доволі ніжному віці і років до 12 попускає ))) і тоже були показові платочки і прохання бабусю купити іконки, і прохання одягти хрестик, але я це особисто пам"ятаю. ))
    і в школі, вже в старших класах, теж були певні моменти, коли нам говорили, що треба іти святити пасочку в таку-то церкву бо вона такого-то патріархату. і були ж такі, що ходили, аби засвітитись на очі тієї людини при посаді, що це казала.
    Нервова, курррва

А мені покійна бабуся, яка закінчила три класи церковно-приходської школи, переповідала Біблію, як казочку. При чому вона була абсолютно здравою.
    Каже: Та гульнула Марійка, так Йосип же пожалів, бо вбили б покритку!" Це про непорочне зачаття, хто не в курсі.
    Та понятно, надуть же ж не могло!
    Філософф

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    А Ви почитайте перший пост теми - там ведеться мова про релігію і інститут, а не інститут і хто як отримав посаду.
    Тема ж таки називается Полтавський інститут економіки і права. А перший пост, це просто перша його проблема, яку у ній підняли. Не відкривати ж по темі на кожне явище, типу одну назвати "хабарі в ПІЕП", другу - "насильні зустрічі зі священником", третю - ще якось.
    Я згоден з вами, що особисте життя краще не чіпати. Але усі інститутські проблеми, якщо вони реально є, цілком можно писати у одній темі.
    Пророк

Я не понимаю откуда у вас такие выводы
    Это, деточка, называется логика Если одна говорит было, а другая - не было, кто-то врёт.

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    Вы тут всем рассказываете какая она *лядина - если вы не видите где здесь унижение, то вас надо запереть в церковном сарае...
    ...и выпороть. Псалмы тут не помогут.

Мы пишем только то в чем точно уверенны! Христианину нечего стыдиться, ведь если Бог с нами то кто против нас.
    Интересно, как вы можете быть точно уверенными? Вы свечку держали или лично участвовали, третьей?
    Хотя...это многое бы объяснило.

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Мне кажется, что две последние "доброжелательницы" не что иное, как очередные тролли с чернухой.
    Sir_2006, +100 .
    Не такое уж в этом занюханом институте престижное место - уровень не тот,чтоб так..
    да и если бы и было чего, то вряд ли бы она об этом всем рассказывала.

Ответ Сообщение от Отец Владимир Посмотреть сообщение
    боятся злыдни в госорганах, супротив духовенства пойти. Вдруг не покрестят или не отпоют. И не "если", а каждый желающий может дойти до Лавры и наблюдать персонально.
    Некоторое противоречие у вас. Получается по вашему , что наше светское начальство в стране более верующие чем само священноначалие Церкви?
    Не получается и никакого противоречия. Будь оно верующее - честно исполняло бы свои обязанности, так? А прогибы под наглую морду власть/сан/чин/пост - никак не признак истинной веры (как мне кажется). Просто не желание портить отношения и тратить нервы.

Ну а Вы бы что сделали, будь свидетелем нарушения пдд, например, епископом?
    А) Пошли читать нотации старшему по сану.
    б) Написали жалобу в гаи.
    в) Ничего. (помолились о осознании им необходимости соблюдения пдд)
    Філософф

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    в этом занюханом институте
    ИМХО, поганий приклад від людини, яка і о.Володимира, і "дивних" студенток закликає до ввічливості і коректності.
    Пророк

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    ИМХО, поганий приклад від людини, яка і о.Володимира, і "дивних" студенток закликає до ввічливості і коректності.
    не до " ввічливості і коректності", а до відповідності власним, особисто тут декларованим переконанням та заповідям .

А я "груздём" не называлась - так, что выражаюсь как хочу.
Закрытая тема
Страница 29 из 48