Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей56Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 57.
    Def
    .

Предистория.

Ответ Сообщение от Def
    Ответ Сообщение от Коновалець
    Ну що бачу продорвжуєш у темах посерувати.Цікаво мені було завжди де ти стіки дешевого пургену береш?мо комусь знадобиться0)
    Пацан. ****** в клуб язвенников. . Или всё таки **** начистить?
    Ответ Сообщение от Def
    Ну що бачу продорвжуєш у темах посерувати.Цікаво мені було завжди де ти стіки дешевого пургену береш?мо комусь знадобиться0)
    Пацан. ****** в клуб язвенников. . Или всё таки **** начистить?
    Слухай Def'ка у мене є пропозиція. Можу зробити тобі операцію по перев'язуванню семених канатиків. Ми обидва знаємо що буде краще якщо такі як ти не плодитимуться. У принципі є альтернатива рубанути сокирую але ти ж мабуть не погодишся тому краще готуйся до операції.
    Ответ Сообщение от Def
    В реале встречаемся???
    Ответ Сообщение от Def
    В реале встречаемся???
    Ну дивись ти сам цього захотів. Давай завтра о 20.00 на зупинці Огнівка (біля школи). Думаю у цей час народу там буде небагато ми один одного впізнаєм. Тільки одразу попереджаю на цій зустрічі ти можеш втратити свою анальну цноту за усіма поняттями (кажу не у переносному значенні) та відповісти за усі свої слова одразу.
    Ну то як зустрічаємося?
    Ответ Сообщение от Def
    Не швиди будем драться в зале. Я форумчан приглашу.
    Ні я тобі даю лише ті умови на які я піду. Ти сам хотів зустрічі тож підстраюватися під тебе я не буду. Згоден на них?
    Ответ Сообщение от Def
    Мне насрать на твои умовы. будеш драться как факт? или сдрыснул. Я тебе предлагаю нормальные условия. Без нариков с заточками. Что ? ты на цэ не розраховував?
    .....

Жду ответ...

23q
    23-й участник

Re: Предистория.

детский сад (с)
    Def
    .

А морду начистить?
    Таки обидные слова.

Ответ Сообщение от Def
    Ответ Сообщение от Def
    Ответ Сообщение от Def
    Ответ Сообщение от Def
    В реале встречаемся???
    Ну дивись ти сам цього захотів. Давай завтра о 20.00 на зупинці Огнівка (біля школи). Думаю у цей час народу там буде небагато ми один одного впізнаєм. Тільки одразу попереджаю на цій зустрічі ти можеш втратити свою анальну цноту за усіма поняттями (кажу не у переносному значенні) та відповісти за усі свої слова одразу.
    Ну то як зустрічаємося?
    Не швиди будем драться в зале. Я форумчан приглашу. Ща узнаю время когда и какой зал свободен.))))
    Ні я тобі даю лише ті умови на які я піду. Ти сам хотів зустрічі тож підстраюватися під тебе я не буду. Згоден на них?
    Мне насрать на твои умовы. будеш драться как факт? или сдрыснул. Я тебе предлагаю нормальные условия. Без нариков с заточками. Что ? ты на цэ не розраховував?
    Та ти я дивлюсь тікі на словах герой)) А мені посрати на твої умови. Якшо справді хочеш зустрітись то давай шукати компроміс. Моя умова не сподобалась а сам хочеш дебільний варіант з якимось залом (ще б Київський боксерський клуб запропонував зняти для цього).
    А чего тебе в зале не хочется? Что форумчане будут?
    .....
    JPM
    Пророк

а нахера это все здесь? между собой разбираетесь - разбирайтесь!
    Def
    .

Дык. Я же форумчан хочу пригласить. На фуршет , так сказать)))
    JPM
    Пророк

а то складывается впечатление, что он по твоей же просьбе согласился встретиться, а ты даешь заднюю
    Def
    .

Мне чо своих нариков аж на сады тянуть? )))
    Нервова, курррва

Та харе вже!
    дайте тому Коновальцю спокій!
    хай їдять, як хотять!
    Деф, шо за наф? Точно, шо дєцкий сад!
    Стрєлки, свідки... Капєц! Кому воно нада?
    Філософф

Ну Деф як завжди у своєму репертуарі.Я вирішив нарешті поспілкуватись з ним як з чоловіком(хоча він того своєю поведінкою аж ніяк не заслуговував) а він вирішив зробити з того черговий цирк.
    Пророк

(дьявольский смех) АХАХАХАХАХАХААААХА!!!!! ХА -ХА(закашлявся)ХхХА- ХА
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя