Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей39Благодарности

Результаты опроса: Хто їде в Білоцерківку (на природу)?

Голосовавшие
20. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Їду канєшно: річка, кострік, комарі, любі п’яні обличчя - шо може бути краще!!

9 45.00%
  • Хотілося б, та форс-моржові обставини можуть сказати громко "Нєт", так шо ще хз.

7 35.00%
  • Не їду, бо: а) впадло, б)нема бабла, в) сім’я зобов’язує, г) свій варіант

3 15.00%
  • Не їду точно - з такими мудаками і бухарями ще кудась і їхати? Брррр!

1 5.00%
+ Ответить в теме
Страница 1 из 24 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 238.
    2.0
    Flame

Білоцерківка

я тут дивилося, читало, ждало, но так ніхто нічо і не каже. а внас як буває, коли не ставиш питання руба, питання це благополучно оттягується, як шось... ну та ладно, то не в тєму.
    а в тему то, шо пока в нас за вікнами літо, можна зустрічатися частіше, ніж в інші пори року. і зробить собі подарок (не без помощі вищої сили, Адміна, який колись та обіцяв шо шось придумає) - поїхать організовано на природу. з палатками!!!! з кашою і казанками, з гітарой (хто??? ну ХТО ГРАЄ НА ГІТАРІ???)
    кароч, я сказав "А"!
    некст?
    шо може получиться реально, скоко треба денех, на скоко можем їхать, коли, чим добираться ну і те де.

Здібна учениця

Re: Білоцерківка? Чи просто природа?

Скажу "Б": тре сюди голосовалку причепити, щоб народ швиденько, не зволікаючи, міг забити собі поки що вакантне місце на відпочинку))). З датою ніби теж визначилися: 18-19липня. Думаю, як набереться чоловік 15, то 600грн, озвучені адміном, на проїзд маршруткою туди/назад будуть не занадто обтяжливі і взагалі, багато чого залежить від кількості бажаючих, так шо, люди, швиденько відписуємося
    Пророк

Я за Білоцерківку всіма лапами :)
    2.0

Olio, чув, а шо писать в голосувалку? бо я шото не пойняв, шо нада питать... ну тіпа, хто буде чи шо? давай план-заданіє, я прикручу голосувалку (моя вродь роздуплилася як то робиться :))))
    ри?

Нік, як тобі мій маленький планчик?
    1. Їду канєшно: річка, кострік, комарі, любі п’яні обличчя - шо може бути краще!!
    2. Хотілося б, та форс-моржові обставини можуть сказати громко "Нєт", так шо ще хз.
    3.Не їду, бо: а) впадло, б)нема бабла, в) сім’я зобов’язує, г) свій варіант
    4. Не їду точно - з такими мудаками і бухарями ще кудась і їхати? Брррр!

:)
    П.С. Грає на гітарі Тейл, але мені так здається, заманити його буде дужечко непросто (якшо він взагалі в Полтаві)
    2.0

laithemmer, рулєд твій планчег! чіпляю!
    Тейл, ти на гітарі граєш? давай з нами! даже якшо без гітари. тіки тепер тре ждать, що нам скажуть по поводу Білоцерківки. Бо по суті можна і ан Ворсклу... тіки тада палатки будуть неромантичні.
    Зануда

Якщо їхатиму, гітару візьму.
    part of me

Треба визначатися з кількістю осіб, тоді можна буде думати як добиратися до Белоцерківки.
    Добрий модер ))

Схоже, накрилася моя відпустка мідним тазом. Так що я з вами, 18-19 підходить цілком. Хочу в білоцерківку. І хочу риби! Є в нас рибаки?
    Пророк

Рибак здається, знову ж таки Тейл. Він же гітарист. Так що Укса, тобі найближче там, лови чєловєка. Я проголосувала "хз" на всякий випадок, але збираюсь бути. Якби написали, що треба з собою? Палатку і спальнік обов"язково, да ж? Терміново треба десь діставати, бо свого нема.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 24 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя