Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей39Благодарности

Результаты опроса: Хто їде в Білоцерківку (на природу)?

Голосовавшие
20. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Їду канєшно: річка, кострік, комарі, любі п’яні обличчя - шо може бути краще!!

9 45.00%
  • Хотілося б, та форс-моржові обставини можуть сказати громко "Нєт", так шо ще хз.

7 35.00%
  • Не їду, бо: а) впадло, б)нема бабла, в) сім’я зобов’язує, г) свій варіант

3 15.00%
  • Не їду точно - з такими мудаками і бухарями ще кудась і їхати? Брррр!

1 5.00%
+ Ответить в теме
Страница 9 из 24
Показано с 81 по 90 из 238.
    part of me

Re: Білоцерківка? Чи просто природа?

Пластмасові пляшки не тонуть.
    Там за один стіл чоловік 6-8 сідає, фігасє вам місця треба, щоб розгулятися.
    Тай річка за бортом — гуляй не хочу.

ри?

Скільки часу ми будемо плавати на плотові (якшо він звичайно не потоне)?
    Здібна учениця

ніяких "потоне"! я плавати не вмію!)))
    Добрий модер ))

Я оце прочитала кілька сторінок і вирішила: щоб малому спалося спокійно - треба щоб був БігБосс. Пане Фрагове, на тобі організація маршрутки (з Анейшею зв*яжіться вже якось і вирішите що там з дешевшою маршруткою), місця стоянки, про плот вирішимо прямо там. оголоси чи знайомитемимося з конями і оскільки так багато різних завдань, то ти автоматично стаєш ОРГАНІЗАТОРОМ )) Залишилося визначити відповідального за закупку їжі, кухонне приладдя (досточки, мисочки, ножики), провести підрахунки палаток і знайти серед нас: казанок, сокиру, пилку.
    В мене є двомісна палатка, але нас, скоріше за все буде двоє
    В Кобіти дві двомісні (Коб, Оліо, Черешня, вакантне), у Драші також дві, думаю забезпечить дахом Драшу, Нік, Анейшу, і скількись вакантних. У Лайти є для них з Адвокатиком. Згрубша, 20ти місну НЕ ТАЩИМО!!!
    Мале, питай бігом ще шо тебе турбує і будь спок!
    part of me

Я можу обійтися без намета. Пані aneisha, що там з маршруткою?
    ри?

Uksus, ну ти справжній добряк - от прочитаю твій пост, і відразу здихну спокійно. Все ясно і понятно. Чіткі вказівки. Командирський голос :) І я навіть знаю, хто буде відповідати за кухню!!
    Мене цікавить, коли пройдуть закупи: в суботу зранку чи п’ятницю? Якшо треба помощі - не соромтеся, я схожу в гамазін, навіть дещо понадкусую, шоб не так важко було тягти!

Без палатки лишилися Скальд, Обурі і Фрагов - якраз їх можна запроторити до другої палатки Драші. Якшо не влаштовує, можна взяти у пана Фабуліста - він пропонував, але це треба зробити завтра вдень, якшо мені не зраджує пам’ять.
    Фрагов, вирішуй хутенько, і перестань оце - я можу і так. Якшо дощ, буде не дуже приємно.
    part of me

laithemmer, закупи краще зробити в п’ятницю, а в суботу зрання виїхати.
    Щодо дощів не переживайте, моїй не звикати, вовкові вовче життя.
    Пророк

Питання з палаткою в мене поки що вирішується. Сподіваюся завтра буде результат.
    Казанок в мене є, але не великий (3 чи 4 літри) - можу взяти.
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Фрагов, вирішуй хутенько, і перестань оце - я можу і так. Якшо дощ, буде не дуже приємно.
    Думаю, Фрагов за дощ не переживає - знає, шо якшо шо, то він виштовхає самих малих під дощ, а сам буде в добрі.
    Добрий модер ))

Ітак палатками всі забезпечені, наче б то. У другу Драшину влазять всі, хто безпритульний )) Більшого казанка ні в кого немає? Поки ніхто не обізвався - Скальд, за тобою казанок! Сокира або пила залишилися. Хто має?
+ Ответить в теме
Страница 9 из 24