Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей39Благодарности

Результаты опроса: Хто їде в Білоцерківку (на природу)?

Голосовавшие
20. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Їду канєшно: річка, кострік, комарі, любі п’яні обличчя - шо може бути краще!!

9 45.00%
  • Хотілося б, та форс-моржові обставини можуть сказати громко "Нєт", так шо ще хз.

7 35.00%
  • Не їду, бо: а) впадло, б)нема бабла, в) сім’я зобов’язує, г) свій варіант

3 15.00%
  • Не їду точно - з такими мудаками і бухарями ще кудась і їхати? Брррр!

1 5.00%
+ Ответить в теме
Страница 7 из 24
Показано с 61 по 70 из 238.
    part of me

Re: Білоцерківка? Чи просто природа?

laithemmer, цікаво, по-вухам та «одна людина» капоснику не настука?

ри?

fragov, пожаліє :) "Одна людина" велика, а мене півліліпута - жаль стане...я вмію так дивитися, шоб було жаль, навіть коли накапостила.
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    я вмію так дивитися, шоб було жаль.
    Як кіт із "Шрека"?
    ри?

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Як кіт із "Шрека"?
    Да, да, да... А якшо дуже шось нехароше - то ще й голову втягну...
    Ну як можна не простить?!

fragov, не знаєш, Обурі буде? Чи має свої плани?
    Пророк

В Міли вобще є 3 палатки!
    Одна сама нова - 2-місна, друга старіша - теж двомісна і з того покоління, шо їх важко носити, бо об’ємні і важкі, і третя - 20-місна(теж мабуть стара, але про її стан не знаю).
    ...
    Може Ф буде охороняти людський покой від Лайт?
    ри?

Нє, ну опять мене самой лисой зробили! Ще й не поїхали, а вже хтось когось і шось від мене охранять должОн.

Краще хавку ховайте - на ніч жор просипається :)
    Пророк

Рамм, Тейл, Вуду, Фотоохотнік, Мозес, Саб, Кронко, Синтетика, Раст, Вікторіус, Маріо, Вольдемар (та купа інших, вибачте, якщо не зазвала), у вас що, мальчішнік з 18 на 19 липня? Чи чого ми вас не бачимо в голосуванні? Мигом всі збиратись на вилазку!
    Дєвочки непроголосувавші, я вас пожаліла і дала шанс швидко проголосувати "За" . В наступному пості назву поіменно увілівающих!
    ри?

черешня, бачила в темах фотоклубовський, шо вони теж збираються кудись на ці вихідні, тому мабуть фотофорумчани відмовляться відразу.

А Рінка і Дюша досі у Львові?
    amanuma

не равнодушен я к темам отдыха на природе сам на эти выходные выежаю на Ворсклу токо стоять буду под Охтыркой. Я думаю вам стоит взять палатки на прокат, или купить на днях был в МЕТРО видел там однотентовые палатки по цене приблизительно 150грн думаю в Полтаве они у вас тоже есть спальники в раене 120грн у меня такого же плана спальники служат четвертый год. не знаю почем счас кариматы но для одной ночи можно преобрести надувной матрас и не обязательно дорогой вобщем в 250грн можно вложится. по поводу палатки на 20 мест я б ее с собой не брал вспомнилась история с товарищем. както мы отдыхали на водохранилище а машин у нас еще не было и вот вышли мы с маршрутки на трасе и до места стоянки надо было топать 8км лесом так он свою надувную лодку (17кг) тащил и проклинал все на свете а поплавал всегото на ней 5 минут не думаю что двадцатимесная палатка весит меньше
    Сержантюга

У мене нова 3-х місна і 4-х місна брезентова палатка у гарному стані. Доречі в останню може влізти 6 чоловік. Тому вже зараз можна підрахувати скільки палаток в нас є. Чері підрахуй будь ласка )))))

Доречі погода на вихідні вже змінилася, сонечко та +32 +34 гадуси!!!
+ Ответить в теме
Страница 7 из 24