Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей39Благодарности

Результаты опроса: Хто їде в Білоцерківку (на природу)?

Голосовавшие
20. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Їду канєшно: річка, кострік, комарі, любі п’яні обличчя - шо може бути краще!!

9 45.00%
  • Хотілося б, та форс-моржові обставини можуть сказати громко "Нєт", так шо ще хз.

7 35.00%
  • Не їду, бо: а) впадло, б)нема бабла, в) сім’я зобов’язує, г) свій варіант

3 15.00%
  • Не їду точно - з такими мудаками і бухарями ще кудась і їхати? Брррр!

1 5.00%
+ Ответить в теме
Страница 24 из 24
Показано с 231 по 238 из 238.
    Пророк

Re: Білоцерківка

Чекаю від усіх фотографіровавших кадрів, щоб я могла розмістити їх компактно в одному альбомі!

Пророк

Додала ще фоток в альбом
    http://www.poltavaforum.com/members/3231/albums/242/
    ри?

Отримала посилання на повну збірку фоток - обхохочешся)
    Драша - шось безподобне!!
    2.0

fragov, ну казала ж чері, шо всьо в лічному режимі через ПП!
    змія болотяна ОЧКОва

Отримала посилання на повну збірку фоток - обхохочешся)
    усі-усі фотки? гггг. тоді і правда можна живота надірвать.
    Сержантюга

laithemmer, взагалі то я дуже скромний але коли на мене наводять об'эктив фотокамери, зы мною починаэ щось выдбуватися....
    модератор

Була тут одна ідея - поєднати приємне з приємним під час майбутньої поїдки до тої мальовничої місцини на Пслі. Хотів би приєднатися до вас, можливо і не сам, а з нашою "астрономічною тусовкою" (правда, не знаю, скільки людей зголоситься - 2 чи 5). Мета - узяти з собою телескопи (їх везти замовленим транспортом куди краще, ніж рейсовим), якнайповніше насолодитися темним сільским небом, відпочити на природі день-півтора, при цьому разом із веселою компанією (ну... еее... не занадто "веселою").

В принципі, було б чудово, якщо все вдало організувати. От тільки не знаю де почати обговорення, відкрити нову тему чи що? Треба дати людям "пищу для размышлений", інакше потім у кожного виявляться власні плани на літо. Ще начебто й не літо, але в червні-липні я б це сказав, мабуть, в свинячий голос, тому чекаю відгуків зараз.
    2.0

crazyastronomer, ну да, відкривайте тему. нам би теж цікаво було об"єднатися з іншою кумпанією. все рівно кудись мабуть їхатимем, бо шо його сидіть все літо тут.
+ Ответить в теме
Страница 24 из 24