Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей149Благодарности

Результаты опроса: Коли ми збираємося????

Голосовавшие
42. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • вівторок, після 17

1 2.38%
  • середа, після 17

21 50.00%
  • четвер, після 17

1 2.38%
  • пятниця, після 17

19 45.24%
+ Ответить в теме
Страница 9 из 32
Показано с 81 по 90 из 313.
    Здібна учениця

Re: Пьять годів форуму! Нада шото рішать!

nickeler, Прораб вередує)))
    щодо мене, то я буду, якщо мене завтра лікар підрехтує (чи хоч пообіцяє до середи ісцєліть) і ви будете дуже голосно виявляти свою присутність на ставках, щоб можна було зорієнтуватися (не встигну раніше 17:30)

Постійний відвідувач

Olio, непойняв, і чого це я вередую???????
    part of me

nickeler, я тільки написав свою пропозицію, і я не проти ставків. Щось реакція якась у всіх надто агресивна.
    ри?

Хлопці-дівчата, ну чого ви, чесне слово?!
    Ну всі ж уже наче погодилися,...висуваються нові пропозиції, але поки що в силу робочого врємєні не виходить. Ну нічого страшного ж!

Давайте вже точно все з’ясуємо, бо якось до наступної середи аж занадто близько!

Тільки не сваріться, а то точно бажання ні в кого не буде!!
    2.0

ТИМОХА, то не про вас, а про Прішельца!

fragov, а я нічого не проти. пропозиція дуже і дуже, але не в робочий день, на жаль. але двоє осіб, не будем тикать пальцями, дужечко хочуть буть самим главними організаторами. а пропозиції ні однієї. так шо мої молнії то не вам. балакать з тими гражданами буду по факту поданих пропозицій.
    Пророк

Я голосую за ставки, але мені приємно, що Фрагов нас збирався кудись везти. Наймати автобус і всьо такоє! Відразу відчуваєш, що свято!
    Якщо хтось приндитиметься, то командування парадом перейде в руки приндящегося. Нік тільки з радістю зітхне. Да ж?
    Так, я спитаю за олів"є, яке мені приписали робити. Шо, і правда робити? Будем ото салат на березі їсти? Майонезом обкапуватись? Може щось таке.. компактніше? Шоб взяв в руку, уронив, обтрусив і далі їсиш?(якщо звичайно уронив не на крисака, зустріч з якими пророчить нам Пришелєц)
    ри?

Чері, воістіну вмієш підняти настрій - уронити хавку на крисака!!!

Може ти порадиш, шо брать? Бо шось ніхто не виявляє бажання допомогти мені визначитися Ну там... шо-небуть може порадиш?
    2.0

черешня, ще й як вздоху з облєгчєнієм. мене попросили - я тему зробила. хто недовольний - можу передать естафєту. мені ж не жалко, начальнік Фрагов, а не я, так шо тєрять нічого! Ідея у Фрагова козирна, і пропоную взяти її на замітку на будущєє. на свєтлоє, лєтнєє будущєє і на вихідні. га?
    а касатєльно олів"є... ммм... я даже не знаю, таке хоч ще один опрос створюй. хотілося б, але з учотом шоб нікому не в напряг. крисаки од нас розбіжаться, бо ми мега шумні.
    я кстаті тоже ще в раздуміях... но шось придумаєм.
    Пророк

карочє ніяких олів"є!
    ви шо, будете там вілочками орудовать?.
    берем сасіскі, сало, хліб, трохи овочів, тіпа редіска, огурці, варені яйця- классіка, ну і там шо хто хоче!!.
    можна картошку в кострік покідать, ттада надо ще фальгу
    ви шо давно на вилазках не були?
    2.0

дадададада!!!! картошка!!!! я і забула! обізятельно картошку! фольга нада якшо з салом, а так можна і без фольги. нада взять сіль, спички і бамагу. запомніть, бо у мене скліроз.
+ Ответить в теме
Страница 9 из 32

Теги для этой темы