Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей149Благодарности

Результаты опроса: Коли ми збираємося????

Голосовавшие
42. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • вівторок, після 17

1 2.38%
  • середа, після 17

21 50.00%
  • четвер, після 17

1 2.38%
  • пятниця, після 17

19 45.24%
+ Ответить в теме
Страница 8 из 32
Показано с 71 по 80 из 313.
    Плюк .№ 215 в Тентуре.

Re: Пьять годів форуму! Нада шото рішать!

Ребята, я всех вас лю, но стихийная вылазка - это и правда - не празднование (программа, цыганочка с выходом, латиноамериканочка с заходом, приличное заведение и т.п.)
    Это встреча нескольких друзей, знакомых и т.п., которые и так, в силу личных связей, поддерживают контакт между собой, а форум- как доп. средство. Из контекста темы это ярко прослеживается.

ри?

Колхоз - дєло добровольноє
    part of me

Пришелец-прораб, не скажи, судячи з опитування в середу бажають прийти 18 чоловік — це не так вже й мало.
    Висувай свої пропозиції (тільки не видаляй їх відразу, а нехай люди почитають).

Моя пропозиція, найняти макроавтобус який би довіз нас туди і назад, і поїхати в Білоцерківку, на берег ріки Псел. Там є: ріка, дерева, столи з лавками під накриттям. Немає сміття і охоронців правопорядку.
    Для тих хто по-любляє уют там є хатки (300 грн на добу). Є ресторан, де можна і циганочку і латиноамериканочку, але тоді нам будуть потрібні ще кошти. Ну й накрайняк там можна придбати, якщо чогось комусь не вистаче.
    Тобто в найдешевшому варіанті моя пропозиція обійдеться десь 40 грн з чоловіка за проїзд + треба буде купувати чи брати щось з собою.
    Але ж їхати туди краще в ранці, бо їхати туди 1,5 години і назад 1,5 години. Чи зможуть це собі дозволити люди, якісь десь працюють?
    ри?

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Моя пропозиція, найняти макроавтобус який би довіз нас туди і назад, і поїхати в Білоцерківку, на берег ріки Псел. Там є: ріка, дерева, столи з лавками під накриттям. Немає сміття і охоронців правопорядку.
    Для тих хто по-любляє уют там є хатки (300 грн на добу). Є ресторан, де можна і циганочку і латиноамериканочку, але тоді нам будуть потрібні ще кошти. Ну й накрайняк там можна придбати, якщо чогось комусь не вистаче.
    Хароша пропозиція, але
    Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Тобто в найдешевшому варіанті моя пропозиція обійдеться десь 40 грн з чоловіка за проїзд + треба буде купувати чи брати щось з собою.
    Але ж їхати туди краще в ранці, бо їхати туди 1,5 години і назад 1,5 години. Чи зможуть це собі дозволити люди, якісь десь працюють?
    канєшно не зможуть! Куда ж! Будень!
    Инвалид умственного труда

Так брать билеты или не брать?
    part of me

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Так брать билеты или не брать?
    А чому не брати? Щось та й буде, а от що — треба вирішити.
    2.0

Пришелец-прораб, якшо ти не помітив, то ми познайомилися на форумі, і чого ми підтримуємо звязки - це ж від нас залежить, а не від чогось такого. чи ми з тобою звязків не підтримуємо? чи ми вничку домовляємося про зустріч? з "нових" для реалу, я так розумію буде Тимоха, і Оліо може (чи я помиляюся), може ще когось пропустила... але твоя критика не зрозуміла. "Празднованіє" це шо? офіційний прийом з фуршетом? чи може ресторан зняти? ми настільки знайомі і настільки серйозні, шо ресторан нам точно не в тему. нехай це буде стихійна п"янка, нехай це буде колхозна вилазка на ставки. але погодься, якшо людям нецікаво, їх навіть ресторан не врятує. і чого це хтось комусь дорікає за "особисті звязки"? хоч би й так, шо тут поганого? фотографи он взагалі особняком ходять, між собою цапаються і нікого то не колише. а якшо всіх-всіх збирати, то ми ніколи не зберемося. хоча б через те, що люди по різному відвідують іорум. якшо брезгуєш - то так і скажи. а якшо не влаштовує - то на початку теми дав би ідеї. так де ти був? і чого, коли майже все порішали ти приходиш і кажеш фу! я не понімаю...
    Пророк

я не цураюсь) та і он фотоохотнік збирався, може і пан Рамм буде?. А?

а кстаті паперові стаканчики у метро продають. знаю бо купували їх на минулих вихідних там
    ри?

Кетя, бо ти в двІже))) Чого б тобі цуратися! Ми ж хароші, нас любить нада :)

Народе, не сваріться, давайте визначимося остаточно, просю - бо цей же ж, не люблю неопрєдєльонность, її в моєму житті і так забагато.
    2.0

Адмін, в тому то і справа, шо зранку до ночі більшість не може. Останетеся ви вдвох з Прішельцем і будете під латіноамериканочку святкувати форумну річницю. Якщо вас влаштовує, то будь-ласка. тіки тоді всі опитування, підготовка і те.пе були просто ганянням повітря.
    СтавкиЮ я погоджуюся, не найкращий варіант, але знімати гендель гривень по 150 з рила я не готова. Тим більше застілля по цивільним нормам передбачає спілкування з ближлєжащими, сидящими. А "потусіть" як? А в твістера пограть!? а в Крокоділа? чи ви такі взрослі і сурйозні, шо токо в костюмі і з бабочкою? не того штибу подія, і не зрозумійте мене превратно. якщо чесно, то з такими закидами в мене потроху випаровується бажання іти будь-куди. говорю це не для того, аби мене хтось вмовляв, а для того, шоб не починали виказувати.
+ Ответить в теме
Страница 8 из 32

Теги для этой темы