Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей149Благодарности

Результаты опроса: Коли ми збираємося????

Голосовавшие
42. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • вівторок, після 17

1 2.38%
  • середа, після 17

21 50.00%
  • четвер, після 17

1 2.38%
  • пятниця, після 17

19 45.24%
+ Ответить в теме
Страница 21 из 32
Показано с 201 по 210 из 313.
    Пророк

Re: Пьять годів форуму! Нада шото рішать!

Значить, мене Укса питає серед дня-будеш плов помагати варити? Я кажу:" Канєха!". Шо я рису не сипну і не посолю?
    Аж тут виявляється, шо приходити треба около 14.00, скуповуватись, готувати і різати м"ясо ще десь, потім тягти всі покупки кудись, там збирати дрова, палити багаття, варити плов. А я думала рииису засипати тільки... На такому собачому холоді з 14.00 работать? Я була несогласная і вообще намірялась працювати завтра( просто смитись чуть раньше з роботи). Пробувата брикатись, але Укса, Кобі і Тейл мене прищучили. Укса давила на жалость, Кобі присоромлювала, а Тейл казав "Дик..."
    І тепер я шукаю шубу, валянки, придумую побрехеньку для роботи...Готуюсь зустрітись з природою надовго...
    як виберете поляну, понавішуйте гірляндів, фонариків китайських і прапорців різнокольорових - буде нам дороговказ.
    Канєєшно!

Добрий модер ))

Може, ще хтось хоче раніше прийти, плов варити? )))
    ри?

черешня, і шапку! Шапку не забудь! Самольотну чи вушанку. Ну або ж шльома з утєплітельом. Мені Кобі наказала обов’язково взяти - мабуть перевірятиме обмундірованіє, виставлятиме оцінки! Так шо шерстяні носки, три светри, ватнік або кужух, шарф до очей, валянки, рукавиці - все це дуже навіть вітається))))))))
    Добрий модер ))

А ще можна взяти спальнік - в нього закутатися як гусениця і сидіти, спостерігати за тим, як всі плов наминатимуть )))
    ри?

Uksus, тоді тобі як найбільш жалісливій доведеться ту гусеницю з ложечки годувати)))) Ти готова взяти на себе таку відповідальність?

П.С. Якшо у темі про голосування лишиться під пунктом ЗА всього ото 9 чоловік, то й купуватиметься провіанту душ на 10-12. Ото майте на увазі!!!
    Добрий модер ))

угуууу
    бо я вже готова була на 20 чоловік купувать. А по скіко сосісок кожен може з’їсти? Може, по 2? А то ще ж торт!!! Треба ж буде місця залишити!
    А на торті напишуть - З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ПОТАВАФОРУМ ???
    Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    угуууу
    бо я вже готова була на 20 чоловік купувать. А по скіко сосісок кожен може з’їсти? Може, по 2? А то ще ж торт!!! Треба ж буде місця залишити!
    А на торті напишуть - З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ПОТАВАФОРУМ ???
    думаю, шо по 2 - нормально буде

щодо напису.... - оце якраз печемо торт
    а чим би написати.... - маслом не охота....
    от свічки я візьму - наче десь були...
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    П.С. Якшо у темі про голосування лишиться під пунктом ЗА всього ото 9 чоловік, то й купуватиметься провіанту душ на 10-12. Ото майте на увазі!!!
    кстати да, нужно будет завтра утром посмотреть сколько народу ТОЧНО прийдет и тогда уже на закупы топать. а остальные пускай пеняют на себя
    Пророк

торт тільки шо впав - не встигнувши стати коржем навіть....
    Пророк

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    торт тільки шо впав - не встигнувши стати коржем навіть....
    Ти б виділила якось жирним шрифтом, це важний допис для всіх нас...
+ Ответить в теме
Страница 21 из 32

Теги для этой темы