Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей149Благодарности

Результаты опроса: Коли ми збираємося????

Голосовавшие
42. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • вівторок, після 17

1 2.38%
  • середа, після 17

21 50.00%
  • четвер, після 17

1 2.38%
  • пятниця, після 17

19 45.24%
+ Ответить в теме
Страница 18 из 32
Показано с 171 по 180 из 313.
    Здібна учениця

Re: Пьять годів форуму! Нада шото рішать!

черешня, а вдруг?!)) мо' народ таки приваблять краєвиди дослідного поля! (туди і автобус з Садів їде...*мріє)

ри?

Альо, народ! Ви карочє вапще уже той!! Завтра взагалі-то 22 число, якшо хто не в курсі.
    І нада б визначитися давно з місцем. Ото не люблю такого, шо в останній момент все міняється. Ви ще завтра без пятнаццяти пять сообщіть, шо ми будемо у центрі під кущиком сидіть!
    Здібна учениця

laithemmer, а чим не варіант!))) там дрова є?
    2.0

ви дивіцця товариші, не збийтеся з курсу. бо я вже тож нічо не пойму: Левада, інстік звязку... так ми де? були ж вроді Ставки на Садах. Для мене за це місце два обгрунтування - туди може довезти Колєчний, а ан крайняк і пеша йти недалеко, плюс там природа і віриться, не буде проблем, якшо ми будем шуміть і дуріти.
    ПупсеГ, супер и умняшка

Я читала-читала, и совсем запуталась. Кто-нибудь, повторите, пожалуйста, вразумительно дату и место встречи.
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Канєєєшно, всі(вообще всі! )живуть на Леваді, або в тому напрямку.
    как стало известно из географического атласа за 5-й клас для общеобразовательной школы: левада - пуп земли плюс с дровами помойму здесь полегче будет. в общем я тоже за леваду, хотя и на сады приеду если шо

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    бо холодно буде 100%, а при відсутності дров єдиний доступний метод зігріву може призвести до фатальних наслідків для печінки))
    ...
    Пророк

+ Садів:
    можна доїхати на кільцевому

+Левади:
    є дрова, від яких буде тепло і на яких готуватиметься їжа
    буде плов

P.S. Хотіла до Левади дописати , шо буде торт, але вирішила бути справедливою і об’єктивною - торт буде і на Садах
    ри?

Якшо на Леваді здибанка, то я приїду аж до 6 години, і в принципі мені буде фіолєтово уже - є дрова, чи нема. Так шо зохаваю торт, привітаю всіх, і поїду додому, бо далеко ж таки їхать.
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Якшо на Леваді здибанка, то я приїду аж до 6 години, і в принципі мені буде фіолєтово уже - є дрова, чи нема. Так шо зохаваю торт, привітаю всіх, і поїду додому, бо далеко ж таки їхать.
    Чесно кажучи...мені здається, шо в будь-якому випадку: хоч на Сади, хоч на Леваду...більшість прийде в 6.
    Бо якшо роб. день до 5....поки людина одягнеться, вимкне комп і т.д.....поки добереться, поки зайде в магазин - скупитися... - буде харашо, якшо 6
    ри?

Так, активісти! Давайте що-небуть уже вирішимо! Куди йдемо? На котру? Чи разом у магазин чи кожен окремо? Про пластиковий посуд, серветки і шпикачки! Чи будуть каші-плови чи ні? Чи таргати Тейлу казан чи ні?!
    Ну завтра ж близько!
+ Ответить в теме
Страница 18 из 32

Теги для этой темы