Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей149Благодарности

Результаты опроса: Коли ми збираємося????

Голосовавшие
42. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • вівторок, після 17

1 2.38%
  • середа, після 17

21 50.00%
  • четвер, після 17

1 2.38%
  • пятниця, після 17

19 45.24%
+ Ответить в теме
Страница 16 из 32
Показано с 151 по 160 из 313.
    Дивиться хто на форумі ^^

Re: Пьять годів форуму! Нада шото рішать!

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    ...дровами...
    Тейле, дров точно не вистачить, точніше - їх там зовсім нема, хіба Дружбу-2 з собою брати. Дрова, походу, тре закупати разом з провізією.

Пророк

Ответ Сообщение от bigmozes Посмотреть сообщение
    Тейле, дров точно не вистачить, точніше - їх там зовсім нема, хіба Дружбу-2 з собою брати. Дрова, походу, тре закупати разом з провізією.
    так мы разоримся не на харчах, а на дровах шото сутужно с дровами и добровольцем практикующим плововарение...видать отбой с пловом
    Def
    .

Ответ Сообщение от bigmozes Посмотреть сообщение
    Дрова, походу, тре закупати разом з провізією.
    Надо место встречи переносить. В конце Левады, возле новой развязки куча сухостоя поваленного. Правда диаметр стволов "разный" .
    Частий гість

я ось ніяк не зрозумію, чи то мій пост не помітили чи просто проігнорували... я щодо м'яча мені його брати чи ні і взагалі чому таки ніхто не хоче допомогти пану тейлу з пловом, чи всі таки дійсно на роботі чи просто лінь.
    ри?

Ответ Сообщение от Elvi$ Посмотреть сообщение
    я ось ніяк не зрозумію, чи то мій пост не помітили чи просто проігнорували... я щодо м'яча мені його брати чи ні і взагалі чому таки ніхто не хоче допомогти пану тейлу з пловом, чи всі таки дійсно на роботі чи просто лінь.
    О шостій годині ще світло, тому якшо є бажання поганяти м’яча, то чого б і не взяти.
    А про плов - чого відразу не хочуть допомогти? Я працюю до самої години Х, тому не зможу раніше прийти. І взагалі, мені потрібне тіло, яке мене зможе забрати від зупинки, бо я не знаю, куди далі топать! Я ж бо запізнюся хв на 20 :( Чи будуть іще відставаючі?
    --------

Ого скока накатали страниц

мы с какой стороны собираемся собирацо?со стороны садов?или с противоположной стороны?
    Я ток знаю как пройти с остановки Библиотека
    Пророк

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Надо место встречи переносить. В конце Левады, возле новой развязки куча сухостоя поваленного. Правда диаметр стволов "разный" .
    кстати да, дров там должно хватить и на готовку и на погреться у костра

Ответ Сообщение от Elvi$ Посмотреть сообщение
    дык возьми, а там видно будет
    Дивиться хто на форумі ^^

Ответ Сообщение от Фото Охотник Посмотреть сообщение
    мы с какой стороны собираемся собирацо?со стороны садов?или с противоположной стороны?
    Я ток знаю как пройти с остановки Библиотека
    Зупинка Сади з боку Садів.
    Од Бібліотеки далекувато йти...
    Гуру

Только бы было тепло... Я это, чуток заболела: вчера были на шашлыках. Но всеми фибрами буду стараться притащить себя. С пловом тоже помочь не могу - работа.
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Я ж бо запізнюся хв на 20 :( Чи будуть іще відставаючі?
    Думаю, що переважна більшість запізниться. Може встановити час чекання з 17.00 до 17.30? Або взагалі на 17.30 збиратися?
    За пт. проголосувало 18 чоловік. Вони ідуть завтра чи в пт буде друга серія?
+ Ответить в теме
Страница 16 из 32

Теги для этой темы