Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей149Благодарности

Результаты опроса: Коли ми збираємося????

Голосовавшие
42. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • вівторок, після 17

1 2.38%
  • середа, після 17

21 50.00%
  • четвер, після 17

1 2.38%
  • пятниця, після 17

19 45.24%
+ Ответить в теме
Страница 12 из 32
Показано с 111 по 120 из 313.
    Новачок

Re: Пьять годів форуму! Нада шото рішать!

Жаль што у меня не получиться !!! Надеюсь фото с вилазки появиться на форуме!!!
    Всем приятного отдиха !!!

Новачок

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    А иногородних игнорируете?
    Підтримую. Крім того, сосиски, багаття, горілка та озера є не тільки в Полтаві. Отже їхати заради цього не варто. А от поспілкуватись, обговорити деякі питання, познайомитись з цікавими людьми -- це те що просто необхідно.
    Питання КОЛИ вирішили. А от ДЕ? Для іногородніх треба виписати маршрут або визначити пункт збору і точний час.
    Classic.
    2.0

кароч, для іногородніх і для тих, хто тіряється в трьох соснах:
    сідаєте будь-де на автобус марки "Кольцєвой" тоїсть 20 чи 21, вони їздять по однім маршруті, тіки одне одному на зустріч. і питаєте кондуктора "скажете мені, як буде зупинка Сади 1 або ж Молодьожний"
    З Автовокзала там ваще недалеко, но я не буду пояснювати, бо точно запутаєтеся. так шо питайте в аборігенів.
    Філософф

Ответ Сообщение от classic Посмотреть сообщение
    Підтримую. Крім того, сосиски, багаття, горілка та озера є не тільки в Полтаві. Отже їхати заради цього не варто. А от поспілкуватись, обговорити деякі питання, познайомитись з цікавими людьми -- це те що просто необхідно.
    В саму точку.Цікаво от тільки невже невистачає приводів погорити без того щоб наклюкатись?
    Постійний відвідувач

не наклюкатись, а добре провести час!!!
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от Konovalec Посмотреть сообщение
    В саму точку.Цікаво от тільки невже невистачає приводів погорити без того щоб наклюкатись?
    Да вот я блин специяльно из Киева буду ехать на встречу чтобу водки попить в Киеве она невкусная... И завод Оболонь от меня далеко, 10 мин ходьбы...

Знаешь, честно тебя жаль. И дело не в спиртном, а дело в том что ты навсегда останешься синоптиком. Ибо отсутствует мотивация вникнуть в смысл цветовой дифференциации штанов.
    На предложение выделенное курсивом просьба отвечать в отдельном топике.
    Def
    .

Проигнорирую...
    2.0

та шо ж ви вшнипилися в той алкоголь! це як "не думай про червону обізяну"
    ніхто нікого не заливає, не хочте - не пийте. але шоб всі люди робили, так як вам хочеться - болт! ми говоримо про ЗУСТРІЧ, з супутніми матеріалами, а ви тіки про бухло. я колись таку штуку прочитала, шо коли людину шось напрягає, достатньо викинути це з голови, а коли ти про це дцмаєш, це як акт аутосадизму. то не думайте панове, про червону обізяну!
    кстаті, Раст, то ти там казав про форс-мажор у вигляді погоди? я думаю, якшо таке буде, то може прийдеться кудись завалить, шоб нам або на голову не капало, або під хвіст не дуло. питання - куди? як варіант може Екватор? там Пузата хата є, воно канєшна шняга, але місця там багацько. а так я даже не знаю.... думайте таваріщі, помогайте!
    Пророк

шото я так и не понял шо нести в случае чего. прийдется принести хлибыну и пускай форумчане давяццо хлебушком а вобще правильно ибо пост еще не закончился, так что нужно еще будет и водички захватить
    Пророк

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    ибо пост еще не закончился
    На момент зустрічі закінчиться пост.
    Ти ж паски пектимеш, Тейл? От і принесеш. Яйця неси. Будемо грати в древні яєчні ігри-котити з гори писанки. Чия дальше докотиться, той і переміг. Правда, дуже заніматільна гра?
+ Ответить в теме
Страница 12 из 32

Теги для этой темы