Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей149Благодарности

Результаты опроса: Коли ми збираємося????

Голосовавшие
42. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • вівторок, після 17

1 2.38%
  • середа, після 17

21 50.00%
  • четвер, після 17

1 2.38%
  • пятниця, після 17

19 45.24%
+ Ответить в теме
Страница 11 из 32
Показано с 101 по 110 из 313.
    Здібна учениця

Re: Пьять годів форуму! Нада шото рішать!

в атб сардельки (Тимоха ж поганих не порадить?))) і питво, аля "Полтавська джерельна", щоб далеко не нести

Добрий модер ))

І шампанське ))
    Пророк

спробую бути якшо переживу цей жахливий тиждень
    шось читаю читаю і не можу зрозуміти чи дійшли до консенсусу і рішення - шо брать і де стрічатись
    Дивиться хто на форумі ^^

Авжеж, олівки і крабові палочки купуватимуться "для естетів", а жертимуть усі!
    Що мона купити в АТБ, так це кеччуп-майонез-хрін-гірчицю-ковбасу(краще взяти в магазі на героїв - карпатську)-сосиски-огірки(я хз, знов для естетів, ібо дорогі)-помідори(те саме)-редиску(якщо буде)-хліб-одноразовий посуд. З дому взяти варені яйця, сало, картоплю, мо', хто солені огірки візьме(честь тому й хвала, ібо закусь ), та й від таких ізисків, як олів'є, вінегрет, чи там, виварка макаронів по-флоцьки теж, гадаю, біди не буде.
    Що пити братимемо - горілку, пиво чи вино? Я за 2-ге і/або 1-ше. 3-тє - якось воно теє, удєльна стоімость грама оп'яніння дорогувато вийде.
    А там - може й спарвді пощастить скуштувати Кобіного торту... *замріяно ковтає слину*
    Пророк

Хотілося б звичайно в п"ятницю, але більшість бачу таки за середу. Знач буду в середу :) Головне щоб в командировку в якісь дєбрі не заслали...
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    у зв'язку з необізнаністю багатьох людей з місцевістю, запланованою під збіговисько, прошу аборигенів накидати хоч якусь карту
    сідаєш на любій зупинці в автобус чи маршрутку під назвою "Кільцевий".
    в яку б сторону він не їхав, до зупинки сади-1 він доїжджає, так шо не платиш за проєзд пока водітель ілі кондуктор не пообіцяє висадить тебе на зупинці Сади-1
    Инвалид умственного труда

Пачитал.... Я извиняюсь мы жрать собираемся или таки есть другой повод?

ЗЫ обновите книжки в телефоне у мну новый номер 80503835063.
    Инвалид умственного труда

Предлагаю обсудить запасной вариант.... Синоптики в районе 5-7 градусов обещают... я конешно панимаю, водкой можно и согреться необязательно во внутрь можно растиранием... но не думаю что это каким-то боком будет относиться к комфорту.
    Гуру

Офтоп:
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Пришелец-прораб, якшо ти не помітив, то ми познайомилися на форумі, і чого ми підтримуємо звязки - це ж від нас залежить, а не від чогось такого. чи ми з тобою звязків не підтримуємо? чи ми вничку домовляємося про зустріч? з "нових" для реалу, я так розумію буде Тимоха, і Оліо може (чи я помиляюся), може ще когось пропустила... але твоя критика не зрозуміла. "Празднованіє" це шо? офіційний прийом з фуршетом? чи може ресторан зняти? ми настільки знайомі і настільки серйозні, шо ресторан нам точно не в тему. нехай це буде стихійна п"янка, нехай це буде колхозна вилазка на ставки. але погодься, якшо людям нецікаво, їх навіть ресторан не врятує. і чого це хтось комусь дорікає за "особисті звязки"? хоч би й так, шо тут поганого? фотографи он взагалі особняком ходять, між собою цапаються і нікого то не колише. а якшо всіх-всіх збирати, то ми ніколи не зберемося. хоча б через те, що люди по різному відвідують іорум. якшо брезгуєш - то так і скажи. а якшо не влаштовує - то на початку теми дав би ідеї. так де ти був? і чого, коли майже все порішали ти приходиш і кажеш фу! я не понімаю...
    Солнышко, ты очень много навиваешь негативных ассоциаций. Это все - издержки "неприроднього" общения через интернет. Все не совсем так, и это определенно. Поэтому, не так уж и много "слов в той букве".
    Частий гість

кароче наскіки я пойняв ще не вечір не вистачає всього 6 чоловік і буде нічия, а в пятницю можна і довше зависнути (бо у четвер останній іспит у житті) з хавчиком на вилазку отам було гарне предложеніє типу картофан сало і редиска з вареними яйцями а все інше можна і прикупити. хоч вас нікого і не знаю але гітару приніс би з радістю якби була. можу правда взять мяч але з 17 до 19 (коли вже темніє) навіть з 17.30 враховуючи час приходу на місце пянки багато не награєшся, ну то таке діло я візьму якшо шо. вопщім в понеділок знову зайду провідаю тему і гадаю до зустрічі в онлайні )
+ Ответить в теме
Страница 11 из 32

Теги для этой темы