Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей149Благодарности

Результаты опроса: Коли ми збираємося????

Голосовавшие
42. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • вівторок, після 17

1 2.38%
  • середа, після 17

21 50.00%
  • четвер, після 17

1 2.38%
  • пятниця, після 17

19 45.24%
+ Ответить в теме
Страница 10 из 32
Показано с 91 по 100 из 313.
    ри?

Re: Пьять годів форуму! Нада шото рішать!

Ответ Сообщение от cethy11 Посмотреть сообщение
    карочє ніяких олів"є!
    ви шо, будете там вілочками орудовать?.
    берем сасіскі, сало, хліб, трохи овочів, тіпа редіска, огурці, варені яйця- классіка, ну і там шо хто хоче!!.
    можна картошку в кострік покідать, ттада надо ще фальгу
    ви шо давно на вилазках не були?
    Боже, Кетя, ти просто золото! Нарешті!!! Хоч хтось план харчів накидав!!!

А ще...а ще...мені канєшно тут пообіщали,..ТОРТ! Але тепер і не знаю, чи погодяться робити - було б як на день народження дитини: торт, свічки, задмухування їх

Новачок

А яка різниця де пиячити !!!
    2.0

о, торт на вилазку це шось мега нове, але чому б і ні! хм... ентересна картінка вимальовується....
    Пророк

Торт замовлено!
    Так шо ви кажіть якшо шо, поки ми з Мілою не почали пекти!!!!
    Якшо не нада, то не буде, а якшо нада - буде!
    Я й не думала торт пекти, а прийшла заявочка, ну а шо мені - не важко(торт з 5 свічками).
    Так шо визначайтеся, чи будете їсти, шоб потім не получилося, шо собакам віддали!
    ри?

kobieta, шо? Хто? яким собакам? Ти ж знаєш мою любов до творінь шоколадних! Точно собакам не буде віддано ні кусочка - хай вже вибачають, як я сильно їх не люблю, а торта не получать.
    Постійний відвідувач

якшо будем шось брать в атб, предлагаю составить список скоко чого треба, і я побеспокоюсь шоб товар зібралі в одну велику тєлєжку, а мі зайшли, проплатили і пішли. бо якщо ми почнем вештатись по атб і придумувать шо купить ми потратим як мінімум годину.
    Пророк

Ответ Сообщение от ТИМОХА Посмотреть сообщение
    якшо будем шось брать в атб, предлагаю составить список скоко чого треба, і я побеспокоюсь шоб товар зібралі в одну велику тєлєжку, а мі зайшли, проплатили і пішли. бо якщо ми почнем вештатись по атб і придумувать шо купить ми потратим як мінімум годину.
    я думаю, цього тобі ніхто не скаже - ніхто не знає, скільки буде людей
    Здібна учениця

берем сасіскі, сало, хліб, трохи овочів, тіпа редіска, огурці, варені яйця- классіка,
    а після Паски не нудитеме?)))

у зв'язку з необізнаністю багатьох людей з місцевістю, запланованою під збіговисько, прошу аборигенів накидати хоч якусь карту
    Пророк

я прэдлагаю атб на садах масово нэ посэщать, бо то точно на годину затянеться, заранєє все взяли і купили в магазинах біля дому.
    развішо скинуться на сарделльки, і купитть іх на всіх в атб. і всьо.
    основний хавчик- купуєм зараніє
    2.0

kobieta, ідея про список хороша, но нада зайти в АТБ і глянуть шо почом, і шо там ваще є. тоїсть нада подумать, шо кожен отдельно може принести і шо ми будем куплять там. я думаю, шо централізовано купим сосіски, як оціними скіко нас єсть. овочі: чи є резон скуплять їх оптом, якшо їх нада перед тим мить? це мабуть тре купить окремо хто зможе і притягти їх в кондиції, очищені типу.
    ще пропоную, в кого доступ до деревини, насікти шпажок, щоб ми по кущам не шарилися в пошуках.
    картофану штук по пять я думаю всі зможуть притягти.
    сало можна.
    ммм... для естетів олівки і крабочки.
    всьо, закончилася фантазія... а торт якшо не влізе, поділим і заберем додому.
+ Ответить в теме
Страница 10 из 32

Теги для этой темы