Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей164Благодарности

Результаты опроса: Чи приймите Ви участь у зустрічі форумчан?

Голосовавшие
83. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так!

18 21.69%
  • Постараюсь бути, але не обіцяю

40 48.19%
  • Ні, я не можу

14 16.87%
  • Ні, я не хочу

8 9.64%
  • Ні за що! Краще вмерти!

3 3.61%
Закрытая тема
Страница 43 из 44
Показано с 421 по 430 из 433.
    JPM
    Пророк

Re: Зустріч форуму: нам 6 років!

я тоже не понимаю, как так можно детей ненавидеть?

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    ой не в кожного
    я мав на увазі, що всі ми люди, і кожен мислить по-своєму - скільки людей, стільки й думок. А ви що мали на увазі?
    ри?

Давайте не будемо розводити базар-вокзал навколо теми дітей, ага?

І тему, я думаю, час закривати....
    les
    Філософф

А чого закривати? От мене ця полеміка наштовхнула на роздуми. Саме по темі зустрічі. На майбутнє. Цього разу не було можливості приїхати, а раптом.....
    По-перше, щодо бейджиків : пост-фактум саме новачкам закинули про бейджики і про нагальну необхідність голосно представлятися..... А чи старожили з бейджиками були? Чи представлялися голосно новачкам? А кому саме новачки мають вклонитися? Просто цікавлюся на майбутнє.........
    По-друге, ніхто ніде не писав, шо не можна приходити з дітьми, чи з кимось. Ніхто не писав, шо не можна приходити з кимось ще - часто буває у реалі, шо, наприклад, жінок "самих" можуть і "не пустити".
    По-третє, де написано, шо це саме матюклива тусня з обов,язковим нажиранням алкоголем? Написано : "Зустріч форуму".
    От з дописів "до" якось вимальовувалась радужна картина, шо всі форумчани, які б вони не були, шо хочуть відсвяткувати та познайомитися у реалі, можуть прийти і отримати радість від спілкування.
    З дописів "після" зрозуміло, шо ті з новачків, хто належним чином не зробив "ку", отримав "приємних вражень" у реалі та ще й "нагоняй" навздогін від форумних "авторитетів". Але при цьому у "авторитетів" є велике бажання після свого сольного виступу всім іншим рота закрити.
    Якшо це мала бути зустріч якогось закритого клюбу, так треба було в темі і писати. А якшо це все-таки зустріч форуму, то до людей варто краще ставитися.
    Banned

Ответ Сообщение от catling_cat Посмотреть сообщение
    Да... Первый раз с таким сталкиваюсь. Видимо это вы та рыжая девушка, что с лету стала возмущаться. На этом желание знакомится пропало.
    Мы пришли на час, познакомиться, посмотреть. Я уже привыкла к тому что интернет народ более цивилизован:)
    С детьми летала одна в Тай, представляю что было бы окажись вы в самолете. Или в баре на пляже...
    Курят, пьют, матерятся...главное что делают родители, обьяснять все надо детям, а не окружающим.
    С рождением детей жизнь меняется, видимо в вашем понимании это означает что или сиди дома или ищи няню...
    Грустно...
    Я так офигела услышав это, растерялась просто. Думала что давно уже научилась реагировать на любые выпады, но в данной ситуации просто не ожидала такого. Если бы не обещанные сосиски детям, то ушли бы сразу.
    Вы только не принимайте так близко к сердцу данный случай безосновательно-неуважительного обращения к вам и вашим детям
    То что некоторые здесь называют детей "выводком"это низко и бескультурно
    И не думайте что так принято и у других,совсем наоборот.
    И скажу больше, многие за исключением малой части,на этом форуме вполне приличные люди,
    А это то с чем вы столкнулись это
    Офтоп:
    Основная характеристика быдла — принадлежность к коллективу, к той или иной социальной общности, принимаемая в качестве единственной позитивной ценности. Принципиально зависимое от окружающих, конвенциональное и избегающее ответственности быдло есть сущностное отрицание личности, её развития. Следствием чего является недоразвитый местами извращённый характер быдла. Для "личности" же свойственны самостоятельность, ответственность, самоконтроль, пропорциональное развитие. Поскольку и «быдло», и «личность» — системы социального поведения индивида, они находятся на одном онтологическом уровне, противостоя друг другу в качестве противоположностей. Но коллектив, в принципе, может быть и совсем НЕ быдлом.
    При простом условии, что был достигнут консенсус и общность возникла ЗА что-то, а не просто ПРОТИВ

http://lurkmore.ru/Быдло

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    А чого закривати? От мене ця полеміка наштовхнула на роздуми. Саме по темі зустрічі. На майбутнє. Цього разу не було можливості приїхати, а раптом.....
    По-перше, щодо бейджиків : пост-фактум саме новачкам закинули про бейджики і про нагальну необхідність голосно представлятися..... А чи старожили з бейджиками були? Чи представлялися голосно новачкам? А кому саме новачки мають вклонитися? Просто цікавлюся на майбутнє.........
    По-друге, ніхто ніде не писав, шо не можна приходити з дітьми, чи з кимось. Ніхто не писав, шо не можна приходити з кимось ще - часто буває у реалі, шо, наприклад, жінок "самих" можуть і "не пустити".
    Офтоп:
    По-третє, де написано, шо це саме матюклива тусня з обов,язковим нажиранням алкоголем? Написано : "Зустріч форуму".
    От з дописів "до" якось вимальовувалась радужна картина, шо всі форумчани, які б вони не були, шо хочуть відсвяткувати та познайомитися у реалі, можуть прийти і отримати радість від спілкування.
    З дописів "після" зрозуміло, шо ті з новачків, хто належним чином не зробив "ку", отримав "приємних вражень" у реалі та ще й "нагоняй" навздогін від форумних "авторитетів". Але при цьому у "авторитетів" є велике бажання після свого сольного виступу всім іншим рота закрити.
    Якшо це мала бути зустріч якогось закритого клюбу, так треба було в темі і писати. А якшо це все-таки зустріч форуму, то до людей варто краще ставитися.
    Вы сказали все правильно, даже добавить нечего.
    Возможно это был действительно закрытый клуб, в котором какие то свои правила посвящение в его члены?

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Давайте не будемо розводити базар-вокзал навколо теми дітей, ага?

І тему, я думаю, час закривати....
    Да кроме детей вопросов хватает les эти вопросы озвучил, я думаю что бы больше не повторялись данные инциденты, администрации форума стоит составить правила для тех кто впервые приходит на ВАШИ встречи, так как у людей реально создается ощущение закрытого клуба, на дверях которого написано большими буквами,новички пошли на #уй( это я констатирую факты тех кто пришел,или не пришел на последнюю встречу)
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Alex_Tee_, перш ніж називати людей "бидлом", подивіться на себе
    Самі ж сказали
    Ответ Сообщение от Alex_Tee_ Посмотреть сообщение
    это низко и бескультурно
    Бо складається дуже негативне враження про ваше ставлення до людей.

Жодних обмежень, кланів, авторитетів у нас немає - це, вибачте поняття "мєст не столь отдальонних". Групи за спільним інтересами - так, вони є і вони точно такі ж, як і на форумі.

щодо бейджиків : пост-фактум саме новачкам закинули про бейджики і про нагальну необхідність голосно представлятися...
    Щодо представляння - особисто я знайомився із кожною новою для мене людиною, називаючи свій нік та ім'я. Хотілося б, щоб і інші так робили, бо воно якось не дуже зручно перепитувати у сусідів: "А хто то такий?"

Саме так це було для мене.
    А якшо це все-таки зустріч форуму
    Трошки вас поправлю - не зустріч, а святкування Дня народження, і про вживання спиртного було відомо ще з перших постів.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    А ви що мали на увазі?
    а те шо в деяких людей і думки позичені
    les всьо правильно написав кстаті. не треба з загального форума робити масонську ложу.
    просто мені дико ще, шо висловили свою думку тіки чайлфрішники і тут же пропонують закрити тему. я не люблю срачі розводити в темах, просто заділа така позиція.
    Філософф

ІМНО, в мене теж є дитина, але я не пішла з нею на зустріч, бо:
    - для мене це все одно, що прийти з дітьми на офісну вечірку або до бару, чи на дискотеку;
    - дуже часто батьки приходячи з дітьми кудись, починають веселитися, а тим часом діти роблять що хочуть. Батьки чомусь думають, що всім іншим повинно буди дуже весело гратися з іхніми дітьми, тобто забавляти їх повинен хтось інший, поки батьки відпочивають;
    - коли я приходила на попе-попередню зустріч, то всі представлялися, хто одразу(дівчата-завсігдаї і хто сидів поближче), хто по ходу знайомства)))
    - це задумувалось як молодіжні !!! походеньки на природу, про прихід з половинками-друзями і теде можна було спитати в цій темі, багато ж питало про себе, чи можна приходити.

не потрібно зразу заявляти про любов-нелюбов до дітей, це власна справа кожного, краще чесно зізнатися, ніж наплодити по троє, а потім гонити їх.
    Як на мене, якщо не було можливості прити форумцю, бо сім'я-діти - то краще вже було вечір провести з сім'єю, тим більше що це повинно бути важливіше і приємніше, ніж інетовські походеньки.
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Трошки вас поправлю - не зустріч, а святкування Дня народження, і про вживання спиртного було відомо ще з перших постів.
    Поправка не прийнята - у назві теми : "Зустріч форуму.....".
    На хвилину припустимо, шо не зустріч, а святкування. Це якось суттєво впливає на питання, шо обговорюються? Це б передбачало автоматично більш закритий формат зустрічі? Чи певні преференції для когось особисто? Так, про вживання спиртного - так.
    Але я давно вже не бачив ТАКИХ ситуацій, де б діти заважали вживати алкоголь Тут у людей така підвищена сором,язливість?
    Може таки була якась........ доросла програма? (це риторичне)
    Філософф

Хоча я звичайно можу мислити не зовсім в тему, так як не була там присутня. Але на мою думку це обговорення або закінчувати треба, або в іншу тему.
Закрытая тема
Страница 43 из 44