Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей164Благодарности

Результаты опроса: Чи приймите Ви участь у зустрічі форумчан?

Голосовавшие
83. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так!

18 21.69%
  • Постараюсь бути, але не обіцяю

40 48.19%
  • Ні, я не можу

14 16.87%
  • Ні, я не хочу

8 9.64%
  • Ні за що! Краще вмерти!

3 3.61%
Закрытая тема
Страница 16 из 44
Показано с 151 по 160 из 433.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Зустріч форуму: нам 6 років!

Оліо, Дюша, Рінка - знають. Може будуть.

Зануда

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Слухайте не "від готування на вогні"!
    А я б так залишив багаття лише для декору та сугрєву. Але це все за бажанням, звичайно.
    А що як просто кожен візьме їжу, посуд, серветки, напої та проч. з розрахунку на одну людину. Потім зробити один загальний "шведський" стіл - от і все. Просто їжу треба брати у готовому до споживання вигляді, та у зручній для пікніка формі.
    Оргкомітету залишилося б подбати про дрова, якісь ковдри, можливо шматок поліетилену для "столу".
    Оголосити приблизний "набір туриста" та й годі.
    Просто за такої кількості людей організувати централізовану закупку та не промахнутися - досить важко. Сугубо ІМХО.
    Пророк

sharasha яка ж ти вніматєльна))
    Нервова, курррва

кетя, канєшно!))))
    Бери шінель і на Сади!)))
    Дивиться хто на форумі ^^

Народ, я колись здуру визвався готувати шашлики на корпоративі. Було десь душ сорок. То знаєте, я той, задовбався. Увесь день на сонці, мало того, що димом провоняв, на шашлики дивитися не міг, так ще й тепловий удар отримав. Таґ шта...
    Багаторічна практика святкування ДН одної відомої людини показує, що рулять сосиски на вогнищі і холодні закуски. А оскільки більшість часу з 18:00 до 00:00 ми купатимемось голяка, то на їду можна забити взагалі. Шутка.
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от bigmozes Посмотреть сообщение
    А оскільки більшість часу з 18:00 до 00:00 ми купатимемось голяка, то на їду можна забити взагалі. Шутка.
    Та чого ж "шутка"?))))
    Гуру

будем, значиться, без шашлыков
    2.0

fragov, яке ти балуване!!! тобі апщеніє чи шашлики? а цилафан як пивом залить - перегорить аж бігом! ну або транзітом вийде.
    лічно я дуже хочу печеной картошки! з салом з проріззю (токо не з такой, як в анікдоті ) і з цибульой! я даже знаю, хто мені сало і цибулю пооддає, бо не їсть! вона тоже знає! *підморгує*
    картошки я принесу! хоч відро! намию, наріжу половинками і даже фольги куплю. Скай, ти шариш де купить хароше сало з мняском? з півкіло, а може і кіло достань! Я лічно займуся, шо там їй пектися! Так шо картофан бронірую.

черешня, а спорім, прийде штук 30? Оліо знає. каже, шо прийде. Рінка і Дюша знають, але їм добиратися додому не з руки, мать не буде.
    а решта - висить жеж на верхівці. хто хотів - побачив.
    і ще, таваріщі малойзнайомі, у кого стаж на форумі без року тиждень, і які хотять іти спільно пить - ви хоть представтеся. а то я боюся, нам буде малось нецікаво.

Евгений Лаптев, 4ernika, ducky, EdMan, fishmoon, TRIod, VaRvaR, СЕРЕЖА, Ирина Машина, bob2005 - от до цьой тусовки основні питання. там ще чоловік з 5 малознайомих, але ж ті хоч щось пишуть! як де чиї в цім списку форумні друзі і соболєзнующі - признавайтеся.
    Філософф

Черешенько, я вкурсі вже, дякую, що згадала незлим-тихим. Хочу на зустріч, аж п"яти чешуться, тим більше, що на жодну ще не потрапила, але сиджу в клятій Радомишловці. Приїжджала на Пасху, тому на цей раз приїхати не зможу.
    Пару конструктивних моментів щодо тусні на природі (з досвіду святкування минулорічного дня народження)
    1. Не про тусню, але актуально. Участь беруть. І тільки так. А приймають горщики з печі. Це така ж калька, як міроприємство, напротязі і т.д. Не будьмо совками. Я ж ночі спати не буду, якщо не виправлю).
    2. Курячі бьйодришки прекрасна річ. Готується скоріше і набагато дешевша. А на смак - той же шашлик, ще й більш дієтичний.
    3. Чому б вам не закупити десь 5 кіло або копчених готових, або сирих, що дешевше, курячих крилець. У мене вони йшли на ура, досить недорого, в тему і м"ясо.
    4. Подумайте, як звідти виїхати, бо в "святковому" стані дехто про таке вже не здатен думати.
    5. Процес готування шашлика - це теж кайф і відпочинок, дехто йде на шашлики тільки заради нього. Як же без шашлика! Навіщо все перекидати на одного - хай його готує клуб за інтересами - кому це в кайф.
    Добре вам погуляти!
    До речі, в мене є ідея. А шо ви робите усі 9 травня? У мене день народження і я хочу відсвяткувати його в Полтаві, зібравши форумчан, заодно й познайомимось. Життя одне, і мені набридло святкувати свої народження з "подругами" і "друзями", які забули мене на 2 день після від"ізду. Подарунків не треба. Якщо маєте бажання, обміркуємо, що з мене, а що ви зможете принести і хто буде. Формат - зустріч на природі. Я серйозно.
    Новачок

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    і ще, таваріщі малойзнайомі, у кого стаж на форумі без року тиждень, і які хотять іти спільно пить - ви хоть представтеся. а то я боюся
    щодо мене-можна знайти в нетi iнфу в пошуку yandex-fishmoon.а там розберетесь.звicно з ПОЛТАВИ
Закрытая тема
Страница 16 из 44