Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей158Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 19 из 31
Показано с 181 по 190 из 307.
    Banned

Re: Збірна України з футболу

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Ну может тебе надоело и ты как раз в этот момент заснул?
    может, а может и нет.
    но это на результат не повлияло.

Пророк

Мені важко пригадати більш убогого футболу у виконанні нашої збірної. Навіть не буду всі лажи перераховувати - вони в кожному компоненті гри просто зашкалюють. Якби австріякі не були такими дуплами, там би ще пару голів влетіло.
    Пророк

Напишите, кто-нибудь!!!! Если мы сейчас Австрии проиграем, то вылетим из чемпионата или нет??????
    Нынешнее положение дел в таблице "третьих мест"

Dracon, если в игре с Австрией будет ничья или наш проигрыш, то Украина вылетает из чемпионата?
    Вероятные пары 1/8 финала Евро-2020

Уельс - Дания (подтвердилось)

Италия - Австрия (подтвердилось)

Голландия - Португалия

Бельгия - Словакия

Чехия - Испания

Франция - Швейцария

Англия - Германия

Швеция - Украина
    Пророк

Повертаючись до наших баранів: вони, звичайно, виступили погано, видавши два гарні тайми та три гри, але основна провина лягає на тренера. Я завжди вважав його суперталановитим гравцем, але людиною недалекою, несамостійною, з мисленням закомплексованого підлітка, коротше, НЕ ТРЕНЕРОМ; вихід на Євро і вдалі ігри в Євролізі змусили мене переглянути цю думку, але зараз я до неї повертаюся.

Він поганий стратег, поганий тактик, поганий психолог і поганий фізрук.

Склад команди! Сьогодні Шевченко нарікав, що гравці втомилися. "Она, б..., устала, а я не устала" - Мальвіна, здається, казала про Червону Шапочку. Австрія на втомилася. Для тебе, тренер, раніше закінчили ЧУ, щоб ти зі своїми "зірками" міг відпочити! це перше. друге: хто тобі винен, що в тебе нема лави запасних? в інших збірних грали 21-22 гравці, у нас 17. Ясно, що Ярмоленко в третьому матчі помер, але нащо треба було везти туристів, типу Безуса, це знущання? чому було не взяти кращого форварда ЧУ Кулача, він цілком міг би замінити Яремчука в разі потреби? нашо виставляти 6 буратін дерев'яних з Динамо (один лише Шапаренко серед них вирізняється думкою і технікою, ну ще може Караваєв)? Чим пояснити самовбивчу впертість з Миколенком, він провалив усі три гри? нема лівих захисників?? постав туди Матвієнка, він у Ворсклі добре грав на цій позиції. Заткни дірку в центрі Сидорчуком в захисті, буде не гірше Забарного, а в центр постав Степаненка, він добре виглядав з Македонією, і він здатен віддати пас, на відміну від Сидорчука.

Чим причарували його Циганков і Бєсєдін? може, вони потенційно сильні, але у звітних іграх - найгірші. Зінченко не лідер - тренеру повилазило? пробуй! (незручно знову писати про Безуса). У команд Македонії, Австрії я бачив лідерів, у нашої команди - ні. Психологія? Та де там! От у данців мотивацію було видно, а у нас - переляк.

Коротше, абсолютно всі проблеми створені дурною головою тренера. І може, ми вийдемо далі, може, навіть якимось дивом виграємо у Швеції (хоч я не вірю у зміни в збірній). але все одно їх треба буде розганяти і все починати з нуля.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Він поганий стратег, поганий тактик, поганий психолог і поганий фізрук.
    Якщо гравці на 3 метри пас в ноги віддати не можуть, то ніякий тренер не допоможе. До того ж, Шева там не один - є кому порадити.
    Пророк

Ответ Сообщение от Katyass Посмотреть сообщение
    Я бы не удивилась
    Й далі тренуються в Румунії, ніхто нікуди не полетів!

=========================================

Чемпионат Европы-2020 (23.06.2021)

23.06.2021 Групповой этап. 3-й тур
    19:00 Словакия -:- Испания
    19:00 Швеция -:- Польша
    22:00 Германия -:- Венгрия
    22:00 Португалия -:- Франция
    Пророк

Dracon, що там відбувається!!!!??? Ми поки залишаємось у грі???!!!
    Пророк

Dracon, що там відбувається!!!!??? Ми поки залишаємось у грі???!!!

Karen, сьогодні грають дві останні групи (4 матча), після закінчення цих матчів буде визначено 4 збірних із 6 збірних (які посіли 3 місяця), а дві інші поїдуть додому - серед них уже збірна Фінляндії (показники гірші чим у нашої збірної)..

В України є шанси пройти в 1/8 фіналу на Евро-2020!
    Пророк

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    Karen, сьогодні грають дві останні групи (4 матча), після закінчення цих матчів буде визначено 4 збірних із 6 збірних (які посіли 3 місяця), а дві інші поїдуть додому - серед них уже збірна Фінляндії (показники гірші чим у нашої збірної)..

В України є шанси пройти в 1/8 фіналу на Евро-2020!

Пророк

Ми поки залишаємось у грі
    Украина вышла в 1/8 финала Евро-2020!!!

Не напрасно сливали Австрийцам, чтобы не выйти на Италию!!!

Сборная Украины сыграет в плей-офф чемпионата Европы, войдя в число лучших команд, которые заняли третье место.

Подопечные Андрея Шевченко продолжат выступления в турнире благодаря победе сборной Испании над Словакией со счетом 5:0, а также поражению поляков в матче со Швецией — 2:3.

Поскольку в таблице "третьих мест" национальные сборные Финляндии и Словакии финишировали ниже подопечных Андрея Шевченко, то украинцы гарантировали себе место в плей-офф чемпионата Европы.
+ Ответить в теме
Страница 19 из 31