Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей27Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 23.
    Філософф

Re: Уболівальники ФК "Ворскла" хочуть читати сайт українською мовою

Тим часом і без зайвого срачу в цій темі є перші результати. Реакцію клубу можна було послухати у авторській передачі Олега Турика "Фан-сектор" на радіо "Ваша звиля". Запис передачі доступний як у групі вболівальників, так і у групі "Вашої хвилі".

Пророк

Олесь, я свого часу писав про це навіть на тому самому російськомовному сайті, і не я один. але у відповідь тоді була та ж логіка, яку ми спостерігаємо від неабияких любителів футболу в цій гілці. "а какая разніца" і т.д. здавалося б, якщо ми цю тему піднімаємо, то нам є "разніца", а якщо вам нема "разніци", то яке ваше собаче діло - не помічайте, гірше вам від того точно не буде. але так уже влаштовані мізки цих індивідів, що вони кожне українське слово сприймають як особисту образу.
    тому - "хай вони собі як знають. божеволіють, конають. нам своє робить".
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    якщо ми цю тему піднімаємо, то нам є "разніца"
    просто странно, я никогда не видел писем с просьбой подачи какой-то информации на родном многим русском языке.
    лично я без напряга читаю и на русском, и на украинском, мне без разницы.
    Поэтому и кажется, что те, кто "требует" насильно перевода на украинский, просто вые.....тся. Разве не?
    Пророк

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    просто странно, я никогда не видел писем с просьбой подачи какой-то информации на родном многим русском языке.
    лично я без напряга читаю и на русском, и на украинском, мне без разницы.
    Поэтому и кажется, что те, кто "требует" насильно перевода на украинский, просто вые.....тся. Разве не?
    просто дивно, ви мабуть живете в якійсь іншій Україні і не знаєте про рускоозабоченньіх типу Ківалова-Колєсніченка з їхніми мовними ініціативами. тому мені здається, що ви або вийо..єтесь, або включаєте дурника.
    на цьому дозвольте дискусію припинити, а від керівництва Ворскли вимагається лише дотримання законів. про моральну сторону - що я у себе вдома - я не згадуватиму, не дійде.
    Філософф

Цілком нормальне у людей бажання. Невже так важко присобачити український інтерфейс?
    А логіка типу "хахли і так паймут" відверто вбиває.
    Получається, що вміння і знання мови людині ж і на шкоду.

В сенсі насильно? Вимагають просто прикрутити ще одну мовну версію.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    про моральну сторону - що я у себе вдома - я не згадуватиму, не дійде
    Так а я где? В гостях? Родился, вырос тут и работаю тут, во благо родной стране. Я тоже дома, это что, никого не волнует?
    Філософф

Так а я где? В гостях? Родился, вырос тут и работаю тут, во благо родной стране. Я тоже дома, это что, никого не волнует?
    Можливо, я не зовсім зрозумів, що ви хотіли сказати цим постом. Але ваші права як російськомовного мешканця Полтавщини у даному випадку (мовні версії сайту) гарантовані на 100 %, так як російськомовна версія сайту була і є.
    По-друге, я свідомо не реагував на провокаційні питання, оскільки, на мою думку, лист написано доволі аргументовано і всі відповіді у ньому вже є. Просто хтось їх бачить, хтось ні, а хтось просто не хоче бачити. Плюс є деяке викривлення. Як зі сторони ЗМІ, які розтиражували листа з совїми заголовками для того, щоб він краще "продався" ("уболівальники вимагають...", "... українізувати ..." і т.д.) Так і зі сторони деяких юзерів. Я ще раз перечитую листа і ніяких вимог, тим більше насильних, як ви висловилися, тим більше якихось погроз там не знайшов. Є просто аргументоване прохання до керівництва клубу. Але якщо людина апріорі запрограмована побачити у листі те, що вона хоче, то вона його побачить. Припускаю, що деякі юзери, які тут до цього намагалися спровокувати інет-війни того листа навіть не читали повністю.
    Новачок

Уже готовв украинская версия сайта. Хотя если бы после майдана все поголовно не стали "патриотами" врядли стоило бы этого ожидать
    Філософф

Ответ Сообщение от sachko17 Посмотреть сообщение
    Уже готовв украинская версия сайта. Хотя если бы после майдана все поголовно не стали "патриотами" врядли стоило бы этого ожидать
    Ти це розкажи людям, які цілий рік мутили різні акції, давили доступними і недоступними методами на клуб, не давши спустити це діло на гальмах. І таки досягли свого. Спасибі всім, хто приймав участь. Спільна боротьба дає результат.
    П.С. Процес був запущений ще до Майдану. Надалі, якщо охота подискутувати на тему патріотизму і т.п. - прошу в приватні повідомлення. Не варто засирати тему своїми умозаключеннями, особливо якщо не володієш інформацією.
    Пророк

Олесь, повністю Вас підтримую.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3