Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей212Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 48 из 59
Показано с 471 по 480 из 581.
    yil
    Новачок

Re: Как, где и за сколько можно получить загран паспорт в Полтаве

Ответ Сообщение от alexx76 Посмотреть сообщение
    И кто выдает эту справку?

Подавала документы в паспортный стол. Справка о гражданстве Украины,эту справочку делают три месяца,что меня поразило больше всего, почему так долго.
    8 апреля были на школьном делали паспорта детям,то они принимают документы на биометрический детский паспорт потом говорят что детям биометрический нельзя ,подали на обычный ЗП старого образца только он детский ,это мне так обЪяснили,и опять что готов он будет не через месяц ,а ждать два или три месяца ,и возможно еще будет доплата

Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    "у нас", это где?
    "у нас"-это на школьном)
    Пророк

Oksana Kukuruza‎
    СТОП свавіллю в паспортних столах

Дякую вам за натхнення!!! Сьогодні і я отримала свій закордонний паспорт за 170грн. Після одруження і зміни прізвища довелось змінювати всі документи. І до закордонного паспорта черга дійшла. В новинах якось прочитала, що справжня вартість паспорта – 170грн. і ссилка в статті була на вашу групу (одразу підписалась). І вирішила собі зробити паспорт за 170грн.
    Скільки це в мене забрало сил, часу і коштів? Півроку, 75 грн. за розгляд справи, які держказначейство має мені повернути і купу позитивних емоцій!!!! Всі зразки документів використала ваші, трішки сама відредагувала під свій випадок. На всі суди ходила сама, взяв мене спортивний інтерес (4 засідання в суді 1 інтсанції і 1 засідання в апеляційному). На судових справах судді всі були прихильні однозначно до мене, а юристи міграційної служби мало того що несли нічим необґрунтовану дурню, та ще й обманювали (розказували, що ніяких заяв на замовлення адміністративних послуг вони не дають). А скільки радості в мене було, коли я з рішеннями прийшла в міграційну службу - замість колишнього хамства (при подачі документів принижували мене і хамили) - прошу перепрошую, пані Оксана...навіть не мали сміливості очі підняти, руки їм тряслись... Цікава деталь - документи подала ще 8 жовтня 2014 року. Коли отримала сьогодні паспорт, виявилось, що він був виданий ще 27 жовтня 2014 року. Про що це говорить? Що все вони знали з самого початку і кошти додаткові не йдуть в Київ, а осідають в місцевих кишенях, бо в Києві все оформили без проблем... Люди, на всіх є управа і коли пахне жареним, всі ховають хвіст. І не треба казати, що ми прості люди нічого не знаєм....Якщо ми дозволяєм, щоб на нас плювали, то нас плюють і нема чого нарікати на владу! А хоча б навчитись елементарно захищати свої права і не треба адвокатів, все доступно, було би бажання....Але якщо ми далі будемо тягти як воли і мовчати, і давати хабарі, то нема чого плакати в якій ми норі живем. Бо кожна людина заслуговує на той рівень поваги, який сама дозволяє....
    Пророк

Oksana Kukuruza‎
    СТОП свавіллю в паспортних столах

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphoto...df&oe=55AE16E6

Дякую вам за натхнення!!! Сьогодні і я отримала свій закордонний паспорт за 170грн. Після одруження і зміни прізвища довелось змінювати всі документи. І до закордонного паспорта черга дійшла. В новинах якось прочитала, що справжня вартість паспорта – 170грн. і ссилка в статті була на вашу групу (одразу підписалась). І вирішила собі зробити паспорт за 170грн.
    Скільки це в мене забрало сил, часу і коштів? Півроку, 75 грн. за розгляд справи, які держказначейство має мені повернути і купу позитивних емоцій!!!! Всі зразки документів використала ваші, трішки сама відредагувала під свій випадок. На всі суди ходила сама, взяв мене спортивний інтерес (4 засідання в суді 1 інтсанції і 1 засідання в апеляційному). На судових справах судді всі були прихильні однозначно до мене, а юристи міграційної служби мало того що несли нічим необґрунтовану дурню, та ще й обманювали (розказували, що ніяких заяв на замовлення адміністративних послуг вони не дають). А скільки радості в мене було, коли я з рішеннями прийшла в міграційну службу - замість колишнього хамства (при подачі документів принижували мене і хамили) - прошу перепрошую, пані Оксана...навіть не мали сміливості очі підняти, руки їм тряслись... Цікава деталь - документи подала ще 8 жовтня 2014 року. Коли отримала сьогодні паспорт, виявилось, що він був виданий ще 27 жовтня 2014 року. Про що це говорить? Що все вони знали з самого початку і кошти додаткові не йдуть в Київ, а осідають в місцевих кишенях, бо в Києві все оформили без проблем... Люди, на всіх є управа і коли пахне жареним, всі ховають хвіст. І не треба казати, що ми прості люди нічого не знаєм....Якщо ми дозволяєм, щоб на нас плювали, то нас плюють і нема чого нарікати на владу! А хоча б навчитись елементарно захищати свої права і не треба адвокатів, все доступно, було би бажання....Але якщо ми далі будемо тягти як воли і мовчати, і давати хабарі, то нема чого плакати в якій ми норі живем. Бо кожна людина заслуговує на той рівень поваги, який сама дозволяє....
    что могу сказать..молодец!. я знаю десяток таких людей...было бы чаще давно бы паспорт стоил 200 гривень и без проблем
    Гуру

Тобто вільний час на 4 засідання в суді, 1 інстанцію, 1 засідання в апеляційному і пів року очікування + купка нервів коштує 207,15. Вважаю, що я за такий час більше б заробила, працюючи, ніж зекономила, оббиваючи пороги інстанціям. Кожному своє.

Пророк

Ответ Сообщение от Янkа Посмотреть сообщение
    Тобто вільний час на 4 засідання в суді, 1 інстанцію, 1 засідання в апеляційному і пів року очікування + купка нервів коштує 207,15. Вважаю, що я за такий час більше б заробила, працюючи, ніж зекономила, оббиваючи пороги інстанціям. Кожному своє
    Я тоже, когда собрался обновить паспорт, сказал, что 85 грн ДП "Документ" я не дам, но бороться за право получить паспорт за 170 грн, я не готов.
    Думаю, что это не вопрос экономии. Естественно, дешевле и проще заплатить. Это вопрос принципа.
    Или власти придется внести изменения в законы, или отменить дополнительную плату за бланк паспорта, оставив только пошлину.
    Гуру

Или власти придется внести изменения в законы
    Боюсь, из-за одного отсуженного паспорта шевелиться никто не станет...
    Пророк

Я тоже, когда собрался обновить паспорт, сказал, что 85 грн ДП "Документ" я не дам, но бороться за право получить паспорт за 170 грн, я не готов.
    Думаю, что это не вопрос экономии. Естественно, дешевле и проще заплатить. Это вопрос принципа.
    Или власти придется внести изменения в законы, или отменить дополнительную плату за бланк паспорта, оставив только пошлину.
    правильно..здесь вопрос принципа..хотя хоть и пять заседаний. Суд обычно длится 15-40 минут. Я уважаю тех людей кто борется за свои права..типа этого либо протокола от гаи. конечно проще заплатить но!!..
    Пророк

Ответ Сообщение от Янkа Посмотреть сообщение
    Боюсь, из-за одного отсуженного паспорта шевелиться никто не станет...
    Он уже не один. В фейсбуке есть группа, в которой люди делятся образцами исковых заявлений и отстаивают право получить паспорт исключительно оплатив пошлину. Это уже не единичный случай.
    Но я склонен думать, что скорее, они подредактируют законы, чтобы можно было брать пошлину+за бланк паспорта )
    Новачок

Добрый день,на днях ходил на "школьный" с подвигнут речью Entera решил что платить лишнее не буду.Но после того как меня пригласили в кабинет не мог выдавить ни слова=)Поэтому у меня вроде вся информация есть я только никак не мог достать реквизиты.Не подскажете где их можно достать?Может кто недавно сам платил и может скинуть или же мне надо ити в кабинет и требовать у них реквизиты?Зарание благодарен за помощ
+ Ответить в теме
Страница 48 из 59