Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей212Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 25 из 59
Показано с 241 по 250 из 581.
    Новачок

Re: Как, где и за сколько можно получить загран паспорт в Полтаве

Народ! У мене радість, розміром в слонячу не менше! Я отримав закордонний паспорт, і це при тому, що здав документи 17 числа а сьогодні тільки 14-те.
    Доречі на сайт-сторінці http://center-person.gov.ua/ua/passport.php можна подивитися стадію виготовлення паспорту та орієнтовну дату доставки.

Пророк

Я нарешті зібралася з силами і почала свій квест.

Подзвонила на Пушкіна, 63 заздалегідь і дізналася дні та години, в які приймають документи на оформлення загранпаспортів (всі дні крім Нд і Пн, з 9 до 18; перерва з 12 до 13). встала я вдосвіта і пішла на Пушкіна, 63 о 10-й (з дому в 9:30 вийшла, шоб ви понімали всю тяжкость битія).

Прихожу і бачу отаке:

Дай тобі бог здоров'я, людино, шо взяла трубку, коли я дзвонила!

Сьогодні Вт і до 14-ї я вже чекати точно не буду, тому видивляюся, в який же день прийти. І тут випадково в куточку помічаю оголошення:

Виловлюю якогось працівника і питаю, який розклад на Маршала. Каже, шо зараз приймають ще.
    Юхууу! Тріп Пушкіна-Браїлки на кільцевомуууу (шоб ви понімали - я ж сьогодні без веліка, бо його ніде лишити під цими всіма установами).

Для пам'ятки роблю фото і розкладу на Маршала Бірюзова:

Всередині дуже тісно, страшна духота і спека. Черга ніяк не просувається, бо на кожну людину йде хвилин 15 - поки фото, поки те, се...
    Якшо стати в цю довгу чергу, то через кілька годин ти узнаєш, шо тобі треба взяти платьожку в сусідньому вікні, до якого окрема черга, сходити в банк, вернутися і почати все спочатку. Тому я одразу стаю в чергу до вікна, де дають платьожки.

Вистоявши, дають доступ к тєлу "приязної жіночки", яка розмовляє як собака (не перебільшую) - вона кожне слово кидає з великим возмущенієм.
    Вручаю їй всі свої документи і чую суму: 500+ грн. Готова до такого поворота, одразу виголошую, шо читала на сайті про 370 грн. Вона кривиться і каже, шо да - можна так, якшо я сама візьму довідку про несудимість (Пушкіна, 83).

Їду на Пушкіна, 83 (це такий торжественний дом біля тюрми). Як тільки заходиш - віконце справа - там і приймають документи на отримання довідки про несудимість (копія паспорта (всі заповнені сторінки) + паспорт). Дають якийсь бланк, шоб ти там написав все про себе і видають талончик на отримання довідки. Мені дали на 8 липня (20 днів).

ІТОГО: Хто планує робити паспорт найближчим часом, почніть з Пушкіна, 83 (це не довго, там нема черг і безкоштовно). Але майте на увазі: довідка дійсна лише 10 днів!

До речі, таке питання до тих, хто вже не вперше отримує закордонний паспорт: ви лишали собі старий? В мене сьогодні запитали, чи хочу я залишити. Спитала, скільки це коштує - кажуть, шо безкоштовно. Чи правда - дізнаюся, коли дійде діло до платьожок.
    Пророк

А нашо старий нужен?
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    А нашо старий нужен?
    Там є шенгенська віза, яка кагбе дає бонус при отриманні наступної. Да, десь є інфа в базі про те, шо я її отримувала, але по-моєму, вона тільки в тому посольстві, де я тоді оформляла. А якшо буду в іншому... то хз. Є канєшно копії паспорта, але ліпше оригінал.
    part of me

Якщо в старому паспорті є візи, то авжеж треба лишати. Бо з "чистим" паспортом виїхати в "розвинуті" країни майже неможливо.
    Пророк

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Там є шенгенська віза, яка кагбе дає бонус при отриманні наступної. Да, десь є інфа в базі про те, шо я її отримувала, але по-моєму, вона тільки в тому посольстві, де я тоді оформляла. А якшо буду в іншому... то хз.
    Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Якщо в старому паспорті є візи, то авжеж треба лишати. Бо з "чистим" паспортом виїхати в "розвинуті" країни майже неможливо
    Скажите еще, что если отказ в паспорте поставят, то нужно ехать в Египет, чтобы там его заклеили ихней визой ))
    Это всё мифы. Все данные хранятся в общей базе и с паспортом не улетучиваются в никуда. Потом, когда вы заполняете документы на визу вы же не копии предыдущих виз предоставляете, а просто указываете их номера. Так что достаточно отксерить старый паспорт, все равно никому его показывать не нужно.
    Пророк

Скажите еще, что если отказ в паспорте поставят, то нужно ехать в Египет, чтобы там его заклеили ихней визой ))
    Это всё мифы. Все данные хранятся в общей базе и с паспортом не улетучиваются в никуда. Потом, когда вы заполняете документы на визу вы же не копии предыдущих виз предоставляете, а просто указываете их номера. Так что достаточно отксерить старый паспорт, все равно никому его показывать не нужно.
    Посольство США, например, очень любит оригиналы документов. Ксерокопии им не нравятся. На ксерокопию паспорта они могут даже не смотреть. А вот старый паспорт с визами будет кстати, если в новом пусто. [quote

Все данные хранятся в общей базе
    Не думаю, что придя за визой в консульство какой-то страны, там будут через 5 минут знать куда я ездил прошлым летом.
    Пророк

Досвід спілкування з паспортними столами і тому подобними завєдєніями підказує, шо тут не може бути нічого однозначного. І чим більше оригіналів (будь чого) я маю - тим ліпше, як це не смішно.
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Там є шенгенська віза, яка кагбе дає бонус при отриманні наступної. Да, десь є інфа в базі про те, шо я її отримувала, але по-моєму, вона тільки в тому посольстві, де я тоді оформляла. А якшо буду в іншому... то хз. Є канєшно копії паспорта, але ліпше оригінал.
    в останній поїздці товариш, що намагався відвідати Швецію, казав, що його попередня спроба без існуючих шенгенів була марною. А от тільки він звповнив цю дірку - прошу пана, шуруйте у Стокгольм:)
    Пророк

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    в останній поїздці товариш, що намагався відвідати Швецію, казав, що його попередня спроба без існуючих шенгенів була марною. А от тільки він звповнив цю дірку - прошу пана, шуруйте у Стокгольм:)
    А от це, до речі, цікаво ). Не міг виїхати в Європу, бо нема шенгена, а як виїхав, то далі вже получав ))). а як він виїхав, якшо не міг отримати шенгена?
+ Ответить в теме
Страница 25 из 59