Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3Благодарности
 • 2 Сообщение от 23q
 • 1 Сообщение от 23q
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 5 из 5.
 1. #1
  Гoсть
  Гість

  О часи, о звичаї


  Нещодавно мені до рук потрапила рекламна листівка так званого ресторану – клубу «Бессоница». І ось що я вичитав з цьго папірця. « Каджую пятницу БЕССОННАЯ НОЧЬ.». Дякую.В мене і так сон поганий. «Всем бесплатный коктейль». Теж дякую. Ми вже знаємо ці «бесплатно». «Вход парням 50грн. Девушкам до 23-00 free. (После 23-00 30грн.)» Ну, 30грн це зрозуміло. А що таке free ? Виявляється «бесплатно». Чи не забагато дармовщини? Знаємо. Бесплатно, бесплатно, а як принесуть рахунок, то очі на стелю лізуть і серце біжить за валідолом.
  Далі ще цікавіше. «Fase Control» і «Dress Code». Це коли роздивляються твою пику і одяг. Щоб неголений та у джинсах не приперся. Ну, у філармонії чи оперному це зрозуміло. Але у ресторані? Не пускати клієнта у джинсах чи кросівках? Та ще й у наш час, коли цих ресторанів та кафешок вже більше ніж нас самих.?! Що за маячня! Цим напевне вельмишановні господарі «Бессонницы» хотіли підкреслити аристократичність свого «клубу».
  А тапер про перше найголовніше, що нам пропонують. ТОПЛЕС ОФИЦИАНТЫ. Щож це за диво, цей топлес? Читаємо в енциклопедії:
  То́плес (англ. topless — без верха) — термин, который используется для обозначения обнажённой женской груди в общественных местах.
  Це що ж, якась баба з голими ціцьками буде приносити мені з жінкою борщ чи вареники? Та моя благовірна видряпає очі і цій топлес-бабі і , найголовніше, мені! Але це ще не все. Ось друге найголовніше. «МУЖСКОЙ СТРИПЗИЗ от MR.SMITH». Як кажуть росіяни, «тут уж и вобшче». Щоб я платив гроші за голих «містерів»? Та я краще в лазню піду. І дешевше, і мужиків більше. І всі як один голі-голюсенькі. Милуйся скільки хочеш. І до того ж дійсно безкоштовно!!!
  І закінчується листівка обіцянкою: «МЫ СДЕЛАЕМ ВАШУ ЖИЗНЬ БЕССОНННОЙ». Оце правда. Оце вже істина. Думаю, що відвідавши хоч раз цей «чудо-ресторан», я б довго не заснув! А ви, шановні земляки?

  05.06.2013 5:08

 2. #2
  Offline
  Пророк

  Re: О часи, о звичаї


  Ответ Сообщение от Гoсть Посмотреть сообщение
  Думаю, що відвідавши хоч раз цей «чудо-ресторан», я б довго не заснув!
  Не переймайтесь. Значит этот ресторан не ваш.
 3. #3
  23q
  Offline
  23-й участник

  Re: О часи, о звичаї


  О часи, о звичаї
  заметка в стиле журнала "крокодил", или "перець", вам он наверно ближе, оккупантами издавался (родственниками и дедами вашими)
 4. #4
  Offline
  Новачок

  Re: О часи, о звичаї


  Головне не стиль, а зміст, тема, проблема про яку йдеться.
  Щодо журналів «Крокодил» і «Перець», то це були чудові журнали. І я Вам вдячний за високу оцінку мого стилю!

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  А я и не переживаю. Просто когда я расскажу о том , что творится в этом «клубе-ресторане», как там люди работают по 17-18 часов в сутки и без зарплаты, как молоденьких украинских девчонок-официанток приезжие татаро-монголы заставляют раздеваться до гола, то и Вы скажите: « это ресторан не мой»
 5. #5
  23q
  Offline
  23-й участник

  Re: О часи, о звичаї


  Ответ Сообщение от classic Посмотреть сообщение
  Просто когда я расскажу о том , что творится в этом «клубе-ресторане», как там люди работают по 17-18 часов в сутки и без зарплаты, как молоденьких украинских девчонок-официанток приезжие татаро-монголы заставляют раздеваться до гола
  с этого и надо было начинать, вводите, понимаешь ли, людей в оману.
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Ответов: 10
  Последнее сообщение: 26.01.2009, 22:14

Теги для этой темы